Надихніться весняним фруктовим чаєм. Організм після зимової ліні більш схильний до інфекцій, також варто подбати про форму і фігуру. Чайні рецепти допоможуть вам у цьому!
Весняний чай – ідеально фруктовий.
Коли на вулиці стає тепліше, ми охоче ведемо здоровий спосіб життя. Однак справа не лише у вправах та їжі, а й у випивці! Вашому тілу потрібно багато води, але додайте до свого списку напоїв весняний чай. Завдяки їм ви не тільки зволожитеся, а й забезпечите свій організм вітамінами та іншими важливими для здоров’я мікроелементами!
У вас є дуже широкий вибір: від традиційного чаю, ароматизованого фруктами, через чистий чай з додаванням фруктів, до фруктового чаю без чайного листя. Ознайомтеся з ідеями для кожного з них – надихніться та створіть свою улюблену композицію!
Чай фруктовий – ароматизований або з добавками
Найпростіший спосіб приготувати фруктовий чай – просто купити готові фруктово-чайні суміші. Однак слідкуйте за їх складом – він не завжди найкращої якості! Насамперед зверніть увагу на склад фруктів. Якщо ви хочете пити фруктовий чай, він повинен становити не менше 50% суміші.
Ви можете приготувати фруктовий чай самостійно в домашніх умовах. Для приготування яблучного чаю підсушіть очищену шкірку в духовці – вона буде готова, коли стане темно-коричневого кольору. Подрібнену шкірку зберігайте в банці, а коли захочеться яблучного чаю – додайте шкірку в сушений чай і заваріть близько 5 хвилин.
Надихніться весняним фруктовим чаєм
Фруктовий чай без теїну
Фруктовий чай насправді не чай — він взагалі не містить чайного листя. Тому він не містить теїну і не має стимулюючих властивостей. Він ідеально підходить для людей, яким необхідно уникати цього типу речовин, наприклад вагітних жінок або людей із проблемами серця.
Для весняних змін погоди найкраще підходять чаї, що зміцнюють імунітет. Ми пропонуємо засіб з листя малини, який чудово допомагає при всіх простудних захворюваннях. Надихніться весняним фруктовим чаєм. Для його приготування потрібно купити сушене листя малини – в сезон, втім, їх можна зібрати й висушити самостійно, щоб заготовити запас на осінні зливи й наступну примхливу весну.
Далі чай готується дуже просто: чайна ложка сухого листя заливається гарячою водою (щойно закип’яченою, температурою близько 95 градусів Цельсія) і заварюється приблизно 7-8 хвилин. Надихніться весняним фруктовим чаєм.
