Імбирний чай — відмінний напій для прохолодних днів. Рецепт дуже універсальний, тому що я вам даю кілька способів приготування імбирного чаю.
– дуже корисний чай
– лише натуральні інгредієнти
– чудово допомагає при застуді
- Час приготування: 25 хвилин
- Кількість порцій: близько 750 мл чаю
- Калорійність ккал: 12 ккал у 100 мл чаю
- Дієта: безглютенова, вегетаріанська
Складові:
- шматочок свіжого кореня імбиру – 20 г
- 2 пакетики або ложка улюбленого чаю
- 3 склянки води – 750 мл
- сік половинки лимона чи невеликого лайма
- можливі добавки: мед, кориця, апельсиновий сік, меліса лисиця чи м’ята
Імбирний чай
Рецепт чаю
Ретельно промийте свіжий корінь імбиру. Немає потреби очищати його. Для цієї кількості інгредієнтів достатньо шматка вагою близько 20 грамів.
Налийте 500 мл (дві склянки води) у невелику каструлю. Також додайте імбир. Ви можете нарізати його тонкими скибочками, порубати на дрібні шматочки або навіть натерти на тертці. Накрийте кришкою і доведіть імбирну воду до кипіння. Зменште потужність конфорки і варіть настій 10 хвилин. Після цього вимкніть конфорку і відставте каструлю вбік.
Поки імбирна вода кипить, заваріть улюблений чай. Заварив ложку чорного молотого чаю. Я залив чай окропом (250 мл = 1 чашка) і за кілька хвилин процідив в іншу склянку. Для завареного чаю я вичавив сік із половини меншого лимона. Можете використати невеликий лайм.
Порада: щоб приготувати імбирний чай, ви можете заварити будь-який з ваших улюблених чаїв або настоїв. Це може бути зелений, білий або жовтий чай, ромашковий або, наприклад, настій шипшини, або фруктовий «чай».
Пам’ятайте, що різні чаї заварюють при різній температурі, наприклад, жовтий чай заливають водою температурою 70-80°C і заварюють від однієї до трьох хвилин (залежно від улюбленого сорту чаю).
Злийте настій імбиру в глечик (якщо імбир був натертий, використовуйте дрібне сито). Залити чай соком лимона чи лайма та розмішати.
Якщо ви не підсолодите імбирний чай, рекомендую додати до нього кілька листків м’яти та/або меліси. Ви також повинні додати в глечик шматочок кори кориці або трохи порошку кориці. Ви завжди можете додати в прикрасу кілька часточок цитрусових та імбиру. Для здоров’я та щіпку куркуми.
Дуже цікавим доповненням є апельсиновий або яблучний сік. Якщо ви віддаєте перевагу більш солодкому чаю, додайте трохи тростинного цукру або меду. Пропоную додавати мед в остиглий до температури 40 градусів чай, щоб він не втратив більшу частину своїх цілющих властивостей, у тому числі й антибактеріальних.
Який твій улюблений чай?
Також ознайомтеся з моєю ідеєю для ідеального імунітету від свіжих фруктів та домашнього рецепта гарячого шоколаду.
Смачного!