Головна сторінка >> Найкращі різдвяні комедії – 12 різдвяних комедій!
Найкращі різдвяні комедії

Найкращі різдвяні комедії – 12 різдвяних комедій!

Найкращі різдвяні комедії. У свята хочеться забути про печалі та турботи та насолодитися святковою атмосферою у гарному настрої. Тому різдвяні комедії — один з найпопулярніших жанрів кіно у цей період. Судячи з назви, вони мають розсмішити та створити новорічний настрій. Ось 12 найкращих різдвяних комедій.

Фільми на різдвяну тематику виходять у кінотеатрах щороку незадовго до Різдва. Більшість, але не всі, з них комедії, але є багато сімейних, анімаційних і драматичних постановок. Проте різдвяні комедії безперечно домінують. У жодному разі тут немає нічого дивного. Ніхто не хоче надто турбуватися у цей час. Ми вважаємо за краще насолоджуватися святковою атмосферою і сміятися з голови. Ці відео пропонують саме це. Крім того, більшість із них можуть познайомити вас із новорічною атмосферою, якщо ми її таки відчули.

Проте різдвяні комедії не дуже добре сприймаються критиками. Їх звинувачують в інфантилізмі второваним доріжкам. Треба визнати, що ніхто не чекає від цього жанру грандіозних постановок, які провокують глибокі роздуми. Навпаки – ми просто хочемо, щоб різдвяні комедії були легкими та приємними, що не означає патологічними. Усі фільми, наведені нижче, відповідають цим критеріям. Одні призначені для перегляду всією сім’єю, інші краще дивитися тільки з дорослими. Проте всі вони кумедні та створюють святковий настрій.

12. Подарунок на Різдво (Jingle All the Way, 1996)

Найкращі різдвяні комедії 1
Найкращі різдвяні комедії

Список різдвяних комедій відкриває фільм “Різдвяна лихоманка”. Арнольд Шварценеггер у якийсь момент своєї кар’єри відмовився від бойовиків на користь сімейного кіно. Одна лише поява знаменитого бодибілдера у сімейній сцені викликала у мене посмішку. У фільмі “Різдвяна лихоманка” Арні зіграв бізнесмена, якому не до родини. В останній момент йому нагадують, що він обіцяв сину подарунок фігурку Турбомена. Щоб врятувати Різдво та репутацію хорошого батька, він вирішує здобути неоціненний скарб. І треба додати, що за хітовою іграшкою полюють сотні інших батьків, які опинилися у схожій ситуації. Арнольда чекає дуже важкий бій.

Цікаво  Молодіжні фільми для молоді та про неї - ТОП 15

11. Як Грінч викрав Різдво (2000)

фільми 2
Найкращі різдвяні комедії

Зелений Грінч переносить нас у казкові прикраси. У маленькому містечку свята відзначаються як ніде. Прикраси, колядки та різдвяні зустрічі здаються нескінченними. Сварливому Грінчу важко це винести. Оскільки він незадоволений, всі мають бути й вирішують вкрасти Різдво. Цей фільм, зроблений з розмахом та фантазією, просто розважає. Це один із тих серіалів, який варто дивитися всією родиною.

10. Новорічний корпоратив (Office Christmas Party, 2016)

Найкращі різдвяні комедії 3
Найкращі різдвяні комедії

Ця різдвяна комедія безумовно менш орієнтована сім’я. «Зірка компанії» призначена для глядачів старшого віку, особливо для тих, хто брав участь у подібних заходах. Різдвяні збори компанії – це швидше вимушений ритуал, що є сумішшю розчарування співробітників і бажання зняти роздратування. Тут усе по-іншому. Частина співробітників дозволяє собі захопитися, що призводить до абсурдних подій. Перевагою цієї картини є чудовий акторський склад: Дженніфер Еністон, Джейсон Бейтман та Олівія Манн.

9. Різдво (The Night Before, 2015) – Найкращі різдвяні комедії

фільми 4
Найкращі різдвяні комедії

Ще одна різдвяна комедія з атмосферою вечірки — фільм з оманливою назвою «Тиха ніч». Адже тут не буде тихо та спокійно. Щороку перед Різдвом троє друзів влаштовують вечірку. Це одна з тих подій, що запам’ятовуються на наступні 12 місяців. Але це буде особливим, бо він останній. Ось чому троє приятелів хочуть, щоб вона стала по-справжньому незабутньою. Багато що відбувається за одну цю ніч. Комедія — ще одна, успішна спроба відійти від досить клішованих різдвяних постановок.

Цікаво  Американські комедії - найкраща добірка на вечір

8. Нова різдвяна казка (Scrooged, 1988)

Найкращі різдвяні комедії 5
Найкращі різдвяні комедії

Ця різдвяна комедія є сучасною версією «Різдвяної пісні». Тут Скрудж – телепродюсер Френк Крос, якого грає великий Білл Мюррей. Френк безжальний і підіймається кар’єрними сходами через мертвих. Він має репутацію байдужого і невблаганного бешкетника. Як і в оригінальній версії оповідання Чарльза Діккенса, головного героя відвідують три примари: маніакальний нью-йоркський таксист з минулого, балакуча сучасна фея і моторошний безголовий велетень у ролі посланця з будвуч. Це комедія нашого часу.

7. Свято (2006) – Найкращі різдвяні комедії

фільми 6
Найкращі різдвяні комедії

Перша романтична комедія у цьому різдвяному списку. Фільм уже став різдвяною класикою. У ньому розповідається історія двох жінок із протилежних кінців земної кулі, які на свята змінюються будинками. І ось успішний продюсер трейлерів до фільмів опиняється у засніженому англійському селі. Скромний редактор у сонячній Каліфорнії. Як ви можете здогадатися, для обох це своєрідна втеча від серцевих дилем. Весь фільм неймовірно граційний і мимоволі викликає усмішку на моєму обличчі.

6. Поганий Санта (Bad Santa, 2003)

Найкращі різдвяні комедії 7
Найкращі різдвяні комедії

Різдвяні комедії стають дедалі популярнішими. «Поганий Санта» далекий від образу доброго старого, який роздає подарунки добрим дітям. Тут титульний животик у червоному костюмі – аферист, для якого костюм лише прикриття. Цей Санта лається, палить, п’є, чіпляє жінок і, нарешті, краде. Він, мабуть, продовжив би йти цією дорогою, якби не хлопчик, якого він зустрів у торговому центрі. Ця комедія відрізняється від інших, тому вона зайняла досить високе місце у списку. Водночас тут не забуто різдвяне послання.

5. Ельф (2003) – Найкращі різдвяні комедії

фільми 8
Найкращі різдвяні комедії

Ми повернулися до різдвяних комедій, щоб дивитися їх усією родиною. Вілл Фарелл зіграв тут роль ельфа, який явно виділяється зі свого оточення. Виявляється, його забрали лише ельфи Санти, а сама людина. У пошуках батька і власного коріння він вирушає до Нью-Йорка. Хоча там вона знаходить свого батька, який виявляється жадібним купцем із новою родиною, він все одно почувається не у своїй тарілці. Досить абстрактний сюжет сповнений ситуативного гумору. Крім того, святковий ентузіазм ельфа різко контрастує з підходом його новонабутої сім’ї.

Цікаво  35 найкращих фільмів кіностудії “Дісней”

4. Листи до М. (2011)

Найкращі різдвяні комедії 9
Найкращі різдвяні комедії

Фільм, який підкорив вітчизняні кінотеатри. Це збірка оповідань кількох людей, які слабко пов’язані між собою. Дія відбувається у святкові дні. Усіх героїв поєднує прагнення любові та непередбачені перипетії, які змінюють їх початкові плани. Вся справа стала культової «Реальної любові», але треба визнати, надзвичайно вдалою. Комедія насправді кумедна, з цікавими персонажами та водночас тепла.

3. Реальне кохання (2003) – Найкращі різдвяні комедії

фільми 10
Найкращі різдвяні комедії

Раз була копія, настав час оригіналу. “Реальна любов” – сучасна різдвяна класика. Це романтична комедія, в якій, як і у вищезгаданому фільмі, показані історії дюжини близьких один одному людей, включаючи прем’єр-міністра Великобританії. Ми стежимо за їхнім життям за п’ять тижнів до Різдва. У цій комедії ідеальний темп, сміх та емоції змішані в ідеальних пропорціях, і в ній є невимушений британський гумор. Цей фільм можна переглядати знову та знову.

2. Один вдома (1990)

Найкращі різдвяні комедії 11
Найкращі різдвяні комедії

“Один вдома” – це вже навіть не різдвяна класика, це різдвяна традиція. Історія восьмирічного хлопчика, кинутого батьками будинку, який постійно стикається з грабіжниками, кожне Різдво збирає мільйони людей перед телевізорами. Цей фільм все ще розважає, хоч ми точно знаємо, що станеться. Це ознака того, що це просто хороша комедія із вічним гумором, яка подобається наступному поколінню глядачів.

1. У кривому дзеркалі: Привіт, Санто (Різдвяні канікули, 1989)

фільми 12
Найкращі різдвяні комедії

Хоча попередні два фільми були серйозними претендентами на подіум, номер один може бути лише один. Пригоди сім’ї Грісвальдів роками залишаються незмінно кумедними. Це образ сімейного свята, з яким може ідентифікувати себе кожен. Тут не все йде за планом. Різдвяна ялинка занадто велика, вогні не спалахують, ніхто не хоче сидіти за різдвяним столом, і здається, що ніхто не любить один одного. Напевно, у кожному з нас є трохи Грісвальда, тож ця комедія гідна називатись номером один.

Приємного перегляду!

Scroll to Top