Постріл для імунітету – запрошую вас на чотири супер простих натхнення для дуже корисних та смачних соків, які допоможуть боротися з інфекціями. Імунітетний постріл є природним шляхом до здоров’я та доброго самопочуття.
– Тільки свіжі інгредієнти
– ідеальні склади та багато порад
– швидкі соки з повільного соковитискача
- Час приготування: 20 хвилин
- Кількість порцій: 180-450 мл
- Калорійність, ккал: 50 в 50 мл порції з куркумою
- Дієта: безглютенова, вегетаріанська
Інгредієнти для шота з селерою
- 25 г свіжого кореня імбиру – близько 3 см
- 250 г селери – приблизно 4 стебла
- 250 г яблук – одне велике та соковите яблуко
- 200 г лимона – 1 середній лимон
- можливі добавки: вода, мед, петрушка
Інгредієнти для шота з морквою
- 25 г свіжого кореня імбиру – близько 3 см
- 320 г моркви – 3 середні моркви
- 200 г лимона – 1 середній лимон
- 3 гілочки свіжої м’яти
- можливі добавки: вода, мед, листя меліси
Інгредієнти для шота імбиру з мандарином
- 30 г свіжого кореня імбиру – близько 3,5 см.
- 700 г мандаринів або апельсинів – у мене 5 мандаринів
- 200 г лимона – 1 середній лимон
- можливі добавки: вода, мед, листя м’яти чи меліси
Інгредієнти для шота з куркумою
- 30 г свіжого кореня імбиру – близько 3,5 см.
- 15 г свіжого кореня куркуми – два невеликі шматочки
- 200 г лимона – 1 середній лимон
- 250 г апельсина – 1 середній апельсин
- ложка гарного меду – близько 25 г
- можливі добавки: вода, перець чилі
Зміст
Імбирні соки для імунітету
Використовували соковитискач для приготування соків, описаних нижче. Калорії були підраховані у рецепті шота з куркумою. Однак це приблизна кількість калорій, бо ваші інгредієнти можуть мати іншу кількість калорій, ніж те, що я використав.
Всі соки, про які я розповім у цьому пості, як правило, робляться на межі зими та весни, коли наш організм ще потребує свіжої дози вітамінів. Взимку роблю ставку на імбирні чаї та цибульні сиропи, а коли приходить весна, однозначно вибираю соки та шоти, які готую, вичавлюючи сік із фруктів та овочів.
Останнім часом на холодильниках у супермаркетах з’явилося багато різних вітамінних соків для імунітету чи схуднення. Це різні суміші, які можна зробити набагато дешевшими і в більш здоровому варіанті можна приготувати вдома самостійно. Будь ласка, прийміть мої улюблені пропозиції для смачних та корисних соків.
Постріл для імунітету – сік з селерою
Ретельно промийте всі інгредієнти для цього смачного зеленого напою під проточною холодною водою. Розділіть яблуко на дві-чотири менші частини. Очистить лимон та видаліть кісточки. Шматок імбиру не потрібно очищати від шкірки або нарізати на дрібніші шматочки. Тільки зі стебел селери злийте зайву воду і при необхідності розділіть їх навпіл.
Порада: петрушка добре поєднується з шотами з яблук та селери.
Покладіть підготовлені інгредієнти в отвір повільного соковитискача. Увімкніть машину і, при необхідності, використовуйте штовхач, щоб усі фрукти та овочі пройшли через шнек для віджимання соку. З тих інгредієнтів, які я дав, у мене вийшло близько 200 мл готового до споживання соку. При необхідності його можна розбавити, змішавши напій з водою з додаванням натурального меду.
Сік з морквиною для імунітету
Ретельно промийте всі інгредієнти для морквяного напою під холодною проточною водою. Тонко очистить моркву та відріжте кінчики. Очистить лимон та видаліть кісточки. Шматок імбиру не потрібно очищати або нарізати на дрібніші шматочки, а можна вільно нарізати, наприклад, скибочками. Тільки висушіть гілочки свіжої м’яти, щоб видалити зайву воду.
Порада: Свіже листя меліси також добре поєднується з листком моркви.
Покладіть підготовлені інгредієнти в отвір повільного соковитискача. Увімкніть машину і, при необхідності, використовуйте штовхач, щоб усі фрукти та овочі пройшли через шнек для віджимання соку. З тих інгредієнтів, які я дав, у мене вийшло близько 180 мл готового споживання соку. При необхідності його можна розбавити, змішавши напій з водою з додаванням натурального меду.
Постріл для імунітету – сік з мандарином
Ретельно промийте всі інгредієнти для імбиру та мандаринового соку під холодною проточною водою. Очистить лимон, мандарини або апельсини та видаліть кісточки. Шматок імбиру не потрібно очищати або нарізати на дрібніші шматочки, а можна вільно нарізати, наприклад, скибочками.
Порада: свіжа меліса або листя м’яти також добре поєднуються з мандаринами.
Покладіть підготовлені інгредієнти в отвір повільного соковитискача. Увімкніть машину і, при необхідності, використовуйте штовхач, щоб усі фрукти та імбир пройшли через шнек для віджимання соку.
З тих інгредієнтів, які я дав, у мене вийшло близько 450 мл готового споживання соку. При необхідності його легко можна розбавити, змішавши напій з водою з добуванням натурального меду.
Сік для імунітету з куркумою
Ретельно промийте всі інгредієнти для шота з імбиром та куркумою під проточною холодною водою. Лимон та апельсин очистить від шкірки та видаліть кісточки. Бульби імбиру не потрібно очищати від шкірки або нарізати на дрібніші шматочки, але його можна вільно нарізати, наприклад, скибочками.
Ви можете залишити корінь куркуми цілим або розрізати його навпіл, якщо це необхідно. Столову ложку меду відкладаємо адже ми додаємо його у вже вичавлений сік.
Порада: трохи порошку чилі або шматочок свіжого гострого перцю, який також можна пропустити через соковитискач, також підійде для порції імбиру та куркуми.
Покладіть підготовлені інгредієнти в отвір повільного соковитискача. Увімкніть машину і, при необхідності, використовуйте штовхач, щоб усі фрукти, імбир та куркума пройшли через шнек для віджимання соку. З наданих мною інгредієнтів у мене вийшло менш як 200 мл готового споживання соку.
Додайте в нього столову ложку вашого улюбленого натурального меду та ретельно перемішайте шот. При необхідності можна додатково розбавити водою.
Рекомендую пити ці свіжі соки відразу після їх приготування. Їх можна підсолодити натуральним медом і за необхідності розбавити кип’яченою водою. Я коротко опишу найважливіші імуностимулюючі властивості основних інгредієнтів, що використовуються в цих соках.
Імбир – це вітамінна бомба. Він містить вітамін С, В1, В2 та вітаміни: А, Е та К. Це багате джерело фолієвої кислоти та мінералів: кальцію, заліза, фосфору та калію. Бульба імбиру також містить ефірні олії та смоли, що мають антибактеріальні, протизапальні та противірусні властивості.
Постріл для імунітету
Настої та соки імбиру заспокоюють кашель. Вони позитивно впливають на розрідження слизу, який може накопичуватися в бронхах. Імбир має природну знеболювальну і жарознижувальну дію.
Він зігріває тіло та допомагає боротися з інфекціями порожнини рота. Імбир також значно покращує кровопостачання та насичення киснем клітин нашого організму, що також позитивно впливає на імунну систему.
Куркума це дуже цікава рослина. Як і імбир, вона має досить пряний смак і дуже характерний інтенсивний жовто-жовтогарячий колір. Куркума дуже стимулює роботу нейронів, тим самим підтримуючи роботу головного мозку. Вона також має сильну протизапальну дію.
Куркумін, який відповідає за інтенсивний смак та колір, також є дуже сильним антиоксидантом із протизапальними властивостями. Куркума має властивості, що стимулюють вироблення жовчі, секретину, гастрину та ферментів підшлункової залози. Куркума також має антибактеріальну та розслаблюючу дію.
У ньому багато вітамінів, наприклад із групи B, а також вітамінів Е та К. Мінеральні речовини в основному це: кальцій, залізо, фосфор, натрій, магній, калій та цинк.
Смачно та корисно
Селера є багатим джерелом ароматичних масел і флавоноїдів. Глікозиди стимулюють роботу серця і підтримують правильне функціонування серцево-судинної системи. Ребриста селера сприяє зниженню ваги і є багатим джерелом вітамінів. У ньому багато вітаміну С, Е, вітамінів групи B та фолієвої кислоти.
Селера також містить цинк, кальцій, залізо і магній. Оскільки в селери багато клітковини, він також сприяє травленню. Чинить протизапальну дію і знижує рівень холестерину.
Лимон є дуже багатим джерелом вітаміну С. Тому він сильно підтримує нашу імунну систему і при прийманню у відповідних кількостях значно полегшує перебіг різних інфекцій.
Також у ньому міститься багато рутини, яка покликана запобігти втраті вітаміну С з організму, а також ущільнити судини. Лимон також є багатим джерелом бета-каротину, вітамінів групи B та Е, калію, заліза, магнію та натрію.
Яблуко містить вітаміни С, К, А, Е, В1, В2, В6, а також фолієву та пантотенову кислоти. Це багате джерело калію, марганцю, кальцію, заліза та пектину. Одних речовин більше, інших менше. Однак разом вони дуже добре доповнюють один одного і позитивно впливають на наш організм.
Яблука смачні й мають дружню структуру, тому ми можемо їх з’їсти набагато більше, ніж, наприклад, куркуму. Багато речовин, що містяться в яблуках, мають антиоксидантну дію. Імунітет організму також включає правильну кишкову бактеріальну флору. Яблука мають пребіотичні властивості, тому вони підтримують нашу імунну систему.
Яблуко також містить кверцетин із сильною протизапальною дією, яка разом з іншими антиоксидантами захищає організм від вільних радикалів.
Постріл для імунітету
Морква є найдоступнішим і дуже добрим джерелом каротиноїдів. Це сполуки, які також є барвниками, відповідальними за інтенсивний оранжевий колірет моркви. Вони також є антиоксидантами. Морква містить багато фолієвої кислоти, вітамінів С і К. Серед мінералів у ній найбільше калію та натрію.
Мед містить багато ферментів і перекису водню, що мають сильну бактерицидну дію. До складу натурального меду також входять речовини з дією, схожою з антибіотиками, тобто лізоцим та апендицит. Мед також є джерелом багатьох мікроелементів: калію, заліза, фосфору, хлору, кальцію, магнію та інших.
Також у меді є вітаміни: А, С, В1, В2, В6, В12, фолієва кислота, пантотенова кислота та біотин. Мед і багатство інгредієнтів, що містяться в ньому, підтримують організм у боротьбі з застудою і хворобами горла.
Вживання меду також рекомендується в період підвищених фізичних та розумових навантажень, а також при хронічних захворюваннях та при виснаженні організму та при більшому дефіциті поживних речовин.
Рекомендуємо готувати корисні соки.