Пожарські котлети – дуже хрумкі зовні й дуже соковиті всередині. Це ідеальний та перевірений рецепт цих супер простих котлет, які ви приготуєте з курячої грудки з добавками.
– чудова ідея для простих котлет
– лише кілька необхідних інгредієнтів
– у мінігрінках або панірувальних сухарях
- Час приготування: 20 хвилин
- Час обсмажування тостів: 10 хвилин
- Загальний час смаження: 25 хвилин
- Кількість порцій: 17 відбивних
- Калорійність: 95 у 1 котлеті
Складові:
- 1 куряча грудка – подвійне філе до 500 г
- пів склянки молока, щоб просочити булочку
- 1 маленьке яйце або лише жовток від великого яйця
- жменя петрушки
- спеції: пів чайної ложки солі, пів чайної ложки меленого перцю
- для обвалювання відбивних: близько 1/3 паризької булочки або до 120 г панірувальних сухарів.
- для смаження котлет: мінімум 4 столові ложки олії
Пожарські котлети
Висушіть одну подвійну курячу грудку і видаліть усі хрящі. Філе можна або дуже дрібно нарізати ножем, або перемолоти на м’ясорубці на великій сітці.
З рулету виріжте підбор за розміром, як у класичного кайзера. Покладіть булочку в миску. Налийте пів склянки молока в миску і відкладіть рулет у молоко, щоб він просочився. Зачекайте, поки молоко повністю вбереться у булочку.
Порада: Ви можете використовувати кайзер замість шматочка паризького рулету. Також можна замінити молоко водою або будь-яким бульйоном.
Рулет (попередньо вимочений у молоці, воді чи бульйоні) додати у блюдо з нарізаним чи рубаним курячим м’ясом. Також додайте жменю дрібно нарізаної петрушки. Розбийте одне яйце або жовток великого яйця. Нарешті додайте пфв чайної ложки солі та половину чайної ложки без гірки перцю.
Всю масу дуже ретельно перемішати. Я роблю це вручну протягом п’яти хвилин. Якщо м’ясо було не надто вологим і рулет добре віджався від зайвої рідини, густіти масу для котлет не потрібно. Я так не роблю, але якщо виявиться, що маса занадто пухка, додайте до неї столову ложку панірувальних сухарів.
Рецепт
Спочатку наріжте близько 1/3 паризького рулету. У скибочок відокремити м’яку частину і дуже дрібно нарізати. Шкірки нарізати тонкими смужками вздовж і також дуже дрібно нарізати. Розігрійте велику сковороду та покладіть на неї мінісухарики та крихти. Сковорода має бути сухою, без жиру. Підсмажуйте крихти та мінітости близько 10 хвилин на середньому рівні. Продовжуйте помішувати їх дерев’яною лопаткою. Після цього зніміть каструлю з конфорки й перекладіть підсушені грінки в ширшу миску.
Коли тости та крихти охолонуть, вони стануть хрусткими. Вода випарувалася, тому їх можна додатково розламати на дрібніші шматочки. Досить зробити це рукою і кілька разів потерти грінки на дрібніші шматочки. Тоді у вас будуть виходити великі та маленькі грінки, а деякі з них перетворяться на домашні панірувальні сухарі.
Столовою ложкою набирати порції для котлети (маса не повинна бути занадто пухкою, ні занадто жорсткою). Помістіть масу розміром з менший мандарин у миску з грінками. Декілька разів обваляйте масу під котлетою, потім сформуйте в руках котлету і знову обваляйте її в булочці. Готові до смаження котлети викладіть на тарілку. У такий спосіб приготуйте собі всі пожарські котлети
Порада: ви можете не готувати домашні мінітости й обваляти відбивні у звичайних панірувальних сухарях.
Приготуйте собі сковороду середнього чи великого розміру із товстим дном. Починайте її розігрівати. Додайте 2 столові ложки олії (добре може підійти й свиняче або гусяче сало, але при обсмажуванні на олії вони краще пахнуть і смачніші).
Рецепт
Для орієнтації обсмажте відбивні по кілька хвилин з кожного боку. Переверніть їх, коли вони стануть коричневими з нижньої сторони. Якщо вони дуже швидко червоніють, зменште потужність пальника. Якщо через кілька хвилин вони все ще бліді, збільште потужність пальника. Скільки вони готуватимуться, залежить від сковороди, потужності конфорки й товщини котлет. Після кожного ряду доливайте масло в сковороду, тому що грінки, якими обмазані відбивні, вбирають багато жиру зі сковороди. Таким чином обсмажуємо усі пожарські котлети.
Порада: Якщо ви не знаєте, чи можна зняти зі сковороди, рекомендую викласти одну котлету на тарілку і розрізати навпіл. Якщо маса всередині має білий однорідний колір, відбивні вже обсмажилися і більше не потрібно тримати їх на сковороді. Ідеально просмажені, але не пересмажені котлети будуть супер соковитими.
Я зазвичай подаю пожарські котлети з молодою картоплею з води, картопляними галушками. Іноді подаю їх із перловою крупою.
Приготовлена таким чином пожарські котлети зовні ідеально хрумкі, тому що мінігрінки та домашні густі сухарі, приготовані раніше з булочки, вбирають олію зі сковороди. Вони зберігають свою хрусткість і чудово пахнуть. М’ясна маса, що зберігається всередині, добре пропеклася і стала соковитою. Це бездоганна котлета!