Головна сторінка >> Компот з винограду на зиму: простий рецепт з фото!
Компот з винограду

Компот з винограду на зиму: простий рецепт з фото!

Компот з винограду на зиму – обов’язково рекомендую приготувати на зиму компот з винограду, який дуже смачний на вечерю. Цей домашній компот готується дуже просто та швидко.

Також з винограду можна приготувати смачний десерт для дітей.

  • Час приготування: 25 хвилин
  • Час пастеризації: 30 хвилин
  • Порції: 4 банки по 1000 мл
  • Калорійність: 804 в одному банку
  • Дієта: безглютенова, веганська, вегетаріанська

Складові:

  • 2,5 кг садового винограду
  • 1,5 літра води
  • 400 г цукру
  • Отримав 4 банки компоту місткістю 1000 мл кожна.

Щоб приготувати домашній компот з винограду, вам знадобиться лише три інгредієнти та кілька хвилин вільного часу. З 2,5-кілограмової порції грона винограду в ідеалі вийде 4 банки місткістю 1 літр кожна. Виноградний компот на зиму буде не тільки чудово смачним, а й навіє теплі спогади про літо.

Компот з винограду 1

Компот з винограду на зиму

Зніміть з куща цілі грона садового винограду. Після зважування має вийти близько 2,5 кг грон.

рецепт 2

Промийте виноградні грона під холодною водою. Видаліть усі виноградні кульки. Робіть це обережно, щоб випадково не набити в банки равликів, судинних зірочок або гнилих або недозрілих фруктів.

Приготуйте собі пропарені та висушені банки й кришки. Я вибрав 4 баночки по 1000 мл кожна. Наповніть банки виноградом. Залиште приблизно 2 см вільного місця.

Компот з винограду 3

Налийте у каструлю 1500 мл води. Всипати 400 г цукру. Встановіть пальник на низьку потужність і деякий час перемішуйте воду із цукром. Цукор повинен повністю розчинитись у гарячій воді. Збільште потужність пальника та доведіть світлий цукровий сироп до кипіння.

Киплячий сироп акуратно розлити по банках. Залиште 1 см вільного місця по краях. Фрукти мають бути повністю покриті сиропом. Відразу ж закривайте банки.

Банки з виноградним компотом слід пастеризувати.

Пастеризація банок у каструлі з окропом

На дно широкої каструлі покладіть бавовняну тканину або нову пелюшку. Поставте банки поруч один з одним, але не так, щоб вони торкалися один одного. Налийте воду максимум на 3/5 висоти банок. Встановіть пальник на середню потужність та доведіть воду до кипіння. Зменште потужність до мінімуму та пастеризуйте банки близько 30 хвилин.

Рецепт 4
Компот з винограду 5

Після остигання поставити банки в темне та прохолодне місце. Це може бути льох, комора або шафа під сходами. Компот потемніє другого дня.

Наскільки інтенсивним чи солодким буде смак компоту, залежить від сорту винограду. Не рекомендую відкривати компот раніше ніж через тиждень. Щоб фруктовий сік змішався із сиропом, потрібно як мінімум кілька днів. Компот, напевно, буде досить солодким, тому розбавляйте його водою з лимонним соком.

Смачного!

Прокрутка до верху