Рулет з індички – чудова ідея для смачної вечері не тільки щодня, а й для урочистих випадків та різноманітних свят. Рецепт дуже простий та перевірений. Я рекомендую.
– ідеальне покриття та універсальна начинка
– багато цікавих порад та рекомендацій щодо подачі
– докладний опис виконання та покрокові фото
- Час приготування: 30 хв.
- Загальний час обсмажування: 20 хвилин
- Час випікання: 15 хвилин
- Кількість порцій: 8 булочок середньої ваги 165 г
- Калорійність: 290 г в 1 булочці
Складові:
- філе індички вагою близько одного кг
- 1 столова ложка гарного майонезу – близько 25 г
- 1 столова ложка улюбленої гірчиці – близько 25 г
- 8 скибочок жовтого сиру – близько 150 г
- жменя свіжого молодого шпинату – близько 20 г
- 2 невеликі мариновані огірки – близько 60 г
- половинка червоного перцю – близько 100 г
- 8 столових ложок панірувальних сухарів – близько 70 г
- 2 яйця середнього або великого розміру
- близько 50 мл ріпакової олії для смаження
- спеції: чайна ложка солі, пів чайної ложки перцю
- Моя склянка 250 мл.
Рулет з індички
Приготуйте собі близько одного кілограма індичої грудки. Видаліть усі вени з філе і наріжте на вісім плоских та фігурних котлет. Розламайте кожен шматочок. Для цього покладіть на стільницю складену вдвічі тканину чи кухонну серветку. Покладіть дерев’яну дошку на тканину. Викладіть котлети на дошку по одній і відбийте молотком, поки вони не стануть товщиною приблизно 5-7 мм.
Не забудьте покласти на нього пакет для сніданку, потім збити його. Збиваючи відбивні через пакет, ви уникнете розбризкування води від відбивних по всій кухні, а ніжне м’ясо не сіпатиметься. Кожну нарізану котлету, при необхідності, обсушити паперовим рушником і посипати сіллю та перцем з обох боків (загалом не більше однієї чайної ложки солі та половини чайної ложки перцю).
Порада: Ви також можете купити готові шніцелі з індички у магазині. Потрібно лише трохи їх поламати та додати спецій. Однак переконайтеся, що це м’ясо гарної якості. Ви можете зробити ці рулетики так само з курячим філе або навіть тонко намазаними свинячими відбивними.
Змішайте столову ложку вашого улюбленого майонезу та столову ложку гірчиці (у мене діжонська). Намажте цією сумішшю одну сторону кожної розламаної котлети. Далі викладаємо скибочку сиру (для моєї зручності розрізати навпіл). Потім викладіть три листи промитого та обсушеного молодого шпинату. З одного боку покладіть шматочок маринованого огірка (розрізаного вздовж на чотири частини) та один шматочок промитого, обсушеного та очищеного від насіння лаврового червоного перцю. Кожну котлету щільно поверніть у рулет.
Порада: Ви можете вільно змінювати начинку в рулеті. Достатньо замінити солоний огірок, або жовтий сир замінити на моцарелла або гострий сир чеддер. Також в рулет можна загорнути додаткову скибочку бекону або оливку без кісточок, або шматочок в’яленого помідора з олією. Також можна додати попередньо обсмажені та мелені гриби або навіть журавлину. Замість майонезної пасти та гірчиці можна дати улюблений соус.
Рецепт
В одну ширшу миску розбийте два яйця і дуже ретельно збийте їх віночком або міксером на середній швидкості. Ви хочете створити ідеально гладку яєчну рідину з піною зверху. Завдяки цьому все тісто краще прилипає. В іншу миску покладіть близько 70 грамів панірувальних сухарів дуже гарної якості (також можна використовувати безглютенові панірувальні сухарі).
Вмочіть кожен рулет в яєчну рідину і відразу ж обваляйте в панірувальних сухарях. Викладіть готові рулетики з індички на суху тарілку або дерев’яну дошку.
Розігрійте середню чи велику сковороду з товстим дном. У сковороду налити близько 50 мл ріпакової олії. Встановіть потужність пальника трохи нижче середнього і зачекайте деякий час, щоб масло добре прогрілося. На сковороду з олією викладаємо по 3-4 рулети (залежно від розміру сковороди). Однак не набивайте їх занадто сильно, щоб рулетики легко засмажили й підрум’янилися, а не готувалися поряд. Якщо покласти на сковороду відразу дуже багато, температура жиру різко впаде, і вони не приготуються, а почнуть задихатися. Це призводить до того, що вміст сковороди лопається і пітніє та обсипається.
Обсмажити рулетики для орієнтації по кілька хвилин з кожного боку (до 3 хвилин). Переверніть їх, коли вони стануть коричневими з нижньої сторони. Якщо вони дуже швидко червоніють, зменште потужність пальника. Якщо через кілька хвилин вони ще досить бліді, збільште потужність пальника. Скільки вони готуватимуться, залежить від сковороди, потужності конфорки та товщини булочок. Однак не обсмажуйте їх дуже швидко, щоб м’ясо не залишилося сирим усередині. Хоча для цього є спосіб, ви можете запекти рулетики в духовці деякий час після смаження, про що я розповім трохи пізніше.
Таким чином обсмажте всі рулетики з індички. Викладіть обсмажені рулетики на аркуш паперу для випічки (зайвий жир вбереться в папір, і рулетики не «потіють» під ним).
Рулет з індички
Смажені рулетики варто запекти у духовці. Це спосіб навіть закінчити м’ясо. Покладіть рулетики поруч один з одним у будь-який жароміцний посуд або на лист. Помістіть їх у розігріту до 180 градусів духовку (варіант запікання верх/низ) і випікайте 15 хвилин на середній полиці духовки. Я печу свої рулети з кришкою.
Додаткова випічка – теж чудовий спосіб швидко подати вечерю. Ви готуєте та смажите рулети заздалегідь, аби запекти їх у духовці перед подачею на стіл. Це чудовий спосіб, коли у нас мало часу або ми готуємо вечерю для сімейної урочистості або на Різдво.
Я зазвичай подаю рулети з індички з картопляним пюре. Використовував ріпакову олію для смаження цих смачних рулетиків, вона ідеально підходить для смаження. Однак пам’ятайте, що страви слід обсмажувати лише один раз на ріпаковій олії. Охолоджений жир не можна зливати та використовувати повторно. Ріпакова олія містить у 10 разів більше омега-3, ніж оливкова олія, а також є природним джерелом вітамінів Е та К. Вона має нейтральний смак, тому не домінує у готовій страві. Також варто знати, що олія, як рафінована, так і холодного віджиму, є багатим джерелом омега-3.