Лимонад в домашніх умовах. Смачний і дуже освіжаючий лимонад з апельсинами. Це мій перевірений і сьогодні кращий рецепт домашнього лимонаду, який я готую з великим трепетом. Вона прекрасна, тож рекомендую!
– найкращий лимонад на всі випадки життя
– перевірений рецепт домашнього лимонаду
– лимонад з додаванням домашнього м’ятного сиропу
- Час приготування: 10 хвилин
- Час приготування сиропу: 7 хвилин
- Кількість порцій: 1500 мл лимонаду + лід
- Калорійність ккал: 25 в 100 мл лимонаду без льоду
- Дієта: безглютенова, веганська, вегетаріанська
Складові:
- 3 великі лимони
- 2 великі апельсини
- 1 лайм
- 4 столові ложки цукру
- 4 гілочки м’яти
- літр води та кубики льоду
Лимонад в домашніх умовах
Цитрусові зважували перед очищенням/підготовкою.
Рецепт лимонаду
Почну з м’яти. У мене багато м’яти у моєму домашньому саду. Хто вирощує м’яту, той знає, що вона росте де хоче і немає проблем із розширенням на весь сад. Люблю готувати домашній м’ятний сироп для лимонаду. Помістіть три з чотирьох гілочок м’яти у невелику суху сковороду. Влийте 7 столових ложок води та додайте 4 столові ложки цукру.
Порада: цього разу я використовував звичайний цукор. Якщо вам подобається лимонад із сильним ароматом м’яти, додайте більше гілочок або просто листя. Ще рекомендую додати шматочок розмарину. відмінно підходить для лимонаду. Також добре підійде злегка потовчений у ступці кардамон або шматочок кореня імбиру.
Встановіть пальник на низьку потужність і спостерігайте, як вода закипає, а цукор розчиняється. Через деякий час все перетворюється на липкий і зелений сироп.
М’ята виділяє сік, і за кілька хвилин у вас готовий м’ятний сироп для лимонаду. Цей сироп можна приготувати за 5-10 хвилин. Процідити через ситечко та збережіть м’яту. Не соромтеся додавати її у свій глечик для лимонаду.
Порада: Нема потреби робити м’ятний сироп. Можна зняти з гілочок свіже листя м’яти, а потім злегка потовкти їх у ступці або в глечику з часточками цитрусових. Проте я рекомендую приготувати сироп. Лимонад смачніший.
Сироп готовий, настав час цитрусового соку. Більшість має бути вичавлена з соку. Решту наріжте і помістіть у глечик для лимонаду. Два лимони й один великий апельсин (у моєму випадку два маленькі) – ретельно вимити й розрізати навпіл.
З половинок цитрусових вичавити сік і вилити у блюдо. Ви можете використовувати ручний соковидавлювач або зручнішу та ефективнішу електричний соковидавлювач. Повинно вийти близько 400 мл соку. Якщо соку недостатньо, вичавите ще один лимон.
Рецепт лимонаду
Цитрус, що залишився, слід дуже ретельно почистити й ошпарити окропом. Я використав один лайм, один апельсин та один лимон. Наріжте цитруси пастушками й помістіть у великий глечик для лимонаду.
Також у глечик налийте м’ятний сироп, сік цитрусових та один літр (чотири склянки) холодної води. Це може бути газована вода. Я використовую негазовану мінеральну воду. Якщо вона в мене є вдома, я люблю пити сильно мінеральну. Це трохи газована вода.. смачно!
Додайте листя м’яти. Перемішайте лимонад. Додайте в склянки кілька кубиків льоду та додайте лимонад. Домашній лимонад готовий до вживання.
Лимонад можна забрати в холодильник на кілька годин після приготування. Його все ще можна розбавляти водою, бо має сильний, інтенсивний смак. Я
кщо ви надаєте перевагу більш солодким напоям, ви можете підсолодити їх цукром або медом. Навіть випивши весь лимонад, я завжди наливаю у глечик лише воду. При такій величезній кількості цитрусових часточок вода матиме приємний смак із ноткою лимона.