Сучасна техніка вимагає дбайливого ставлення, адже найменші спотворення в мережі здатні моментально призвести до зниження її терміну служби і виходу з ладу. Запобігти поломці дають змогу реле напруги Зубр і Digitop, які автоматично вимикають живлення в разі неприпустимих параметрів в електромережі. Моделі обох виробників коштують недорого, зате економлять чимало грошей, часу і нервів на ремонті дорогих електроприладів. А знання особливостей захисних пристроїв від зазначених компаній дає змогу вибрати найкращий варіант з оптимальним співвідношенням ціни та якості.
Які особливості мають реле напруги Digitop і Зубр
Основна причина купити реле напруги Zubr або Digitop — захист техніки від коливань в електромережі. Хоча деяке електрообладнання успішно справляється з відхиленнями, чутливі прилади можуть вийти з ладу навіть за незначних стрибків. Захисні пристрої постійно вимірюють показники, порівнюючи їх із заздалегідь заданими пороговими значеннями, а в разі фіксування виходу за межі — відключають живлення. Коли мережа стабілізується, апарат автоматично відновлює живлення.
В українських інтернет-магазинах можна купити реле напруги Зубр для захисту окремих електроприладів або всього будинку/квартири. У першому випадку пристрій під’єднується в розетку, а потім захищає конкретний прилад, наприклад, холодильник або комп’ютер. У другому випадку модель монтується на DIN-рейку в електричному щитку, оберігаючи всю електромережу, тобто захищає все підключене обладнання.
Чим відрізняються реле контролю напруги Digitop і Zubr
Моделі обох виробників користуються високим попитом. У пристроях можна налаштувати час затримки ввімкнення після відновлення параметрів, що корисно для захисту компресорів у кондиціонерах і холодильниках. До того ж вони мають високу точність — похибка становить 1-2 В. Плюс обидві компанії пропонують однофазні (220 В) і трифазні (380/400 В) моделі.
Однак, крім багатьох подібностей, реле напруги Digitop і Zubr мають деякі важливі відмінності. Давайте розглянемо ключові відмінності між ними:
- Струм навантаження. У Zubr діапазон варіюється від 5 до 63 Ампер, а в Digitop — від 6 до 120 А. Тобто перші краще підходять для малопотужних приладів і мереж середньої потужності, а другі — для стандартних побутових електромереж і промислових установок.
- Наявність термозахисту. Ви можете легко купити реле напруги Zubr з алгоритмом для запобігання перегріву пристрою. У Digitop подібна функція зустрічається вкрай рідко.
- Час спрацьовування. Моделі Зубр реагують зі швидкістю від 0.02 до 0.05 секунд, а Digitop — від 0.02 до 0.12 секунд. В обох випадках часу достатньо для ефективного захисту.
Захисні пристрої обох компаній чудово виконують головне завдання, пропонують широкий функціонал, сучасний інтерфейс, а ціни на них — доступні. З огляду на мінімальну кількість відмінностей, рекомендуємо розглядати реле напруги Digitop і Zubr одночасно, орієнтуючись не на відмінності всіх моделей одразу, а підбираючи варіант, що підходить саме під ваші вимоги!
Автор: Куртов Сергій Володимирович (Voltmarket).