Головна сторінка >> Інтер’єр прихожої в квартирі – натхнення та ідеї
Інтер'єр прихожої в квартирі

Інтер’єр прихожої в квартирі – натхнення та ідеї

Інтер’єр прихожої в квартирі – облаштовуючи квартиру, ми зазвичай залишаємо облаштування прихожої на кінець, або – ще гірше! Ми її повністю недооцінюємо. І все ж це приміщення є сполучною ланкою між іншими інтер’єрами. Щобільше – зазвичай вони перше, що ми бачимо, коли заходимо в будинок. А, як відомо, перше враження – найважливіше! Як оформити модну і функціональну прихожу? Про що пам’ятати при плануванні інтер’єру? Відповіді на ці запитання ви знайдете нижче. Облаштування невеликої прихожої або довгого холу не складе для вас труднощів – потрібно лише дотримуватися кількох правил оформлення інтер’єру.

Як оформити модну і функціональну прихожу?

Почніть облаштування з визначення того, яку роль вона відіграє у вашому домі. В одноквартирних будинках ці кімнати, як правило, розділені, але у квартирах, особливо в багатоквартирних, коридор найчастіше також є холом.

Прихожа в будинку не потребує багатого обладнання. Для облаштування цієї кімнати буде достатньо шафи з розсувними дверима, стильного комода або полиці для квітів. Своєю чергою, коридор в блоці, який також є передбанником, вимагає максимально функціональних меблів. Тут варто розмістити гардероб, тумбу для взуття, вішалки для піджаків і пальто і дзеркало.

Залежно від потреб і площі кімнати можна вибрати вбудований гарнітур або вибрати окремо стоячі меблі. Якщо місця мало, кращим буде перший варіант. Зроблена на замовлення шафа до стелі, сидіння для зберігання взуття чи додатковий бардачок – ось лише деякі з рішень, які ви можете використовувати. Також пам’ятайте, що яскраві меблеві фасади та приглушені кольори стін оптично збільшать простір.

У вас велика прихожа? Чудово! В облаштуванні такого інтер’єру однозначно більше свободи – можна поставити великий окремо стоїть шафа і широке сидіння. Однак, незважаючи ні на що, дотримуйтеся міри, щоб інтер’єр не завалив зайвими меблями.

Інтер'єр прихожої в квартирі
Інтер’єр прихожої в квартирі

Цікаве розташування

При облаштуванні пам’ятайте, що зовнішній вигляд повинен відповідати стилю інших кімнат. Це дуже важливо – вона виконує комунікаційну функцію між окремими кімнатами будинку, тому повинен відповідати їх декору.

Ваша квартира належить до скандинавських домовленостей? Якщо так, то оформить і прихожу в цьому стилі. Вибирайте світлі меблі – білі, кремові або бежеві. Дерев’яні фасади, які відсилають до природності, яка цінується в скандинавському стилі, також є хорошим рішенням. Не менш важливим є функціональне розташування – невелику прихожу можна візуально збільшити за допомогою великого дзеркала або яскравих глянцевих меблів, які, на відміну від зовнішнього вигляду, призначені не лише для інтер’єрів із модерністським відтінком.

Якщо ви віддаєте перевагу більш сучасні простору, ніж скандинавський стиль, зробіть ставку на мінімалізм при облаштуванні прихожої. Приглушені кольори, ультрапрості меблі, вбудовані, майже непомітні шафи – це лише кілька ідей, якими ви можете надихнутися. Використовуйте ніші, щоб розмістити в них прості й компактні шафи, а замість класичної лавки виберіть сидіння, покрите стильною оббивкою, і підсвітіть інтер’єр точковими плямами. Незалежно від того, який стиль ви виберете, пам’ятайте, що облаштування прихожої повинно бути приглушеним і стриманим.

дизайн

Інтер’єр прихожої в квартирі – перевірені ідеї

Вона повинна відповідати кімнаті, яка є у вашому розпорядженні. Важлива не тільки її поверхня, але і те, чи є в холі вікно, сходи, чим ви збираєтеся прикрасити стіни прихожої.

Почнемо з ідеї облаштування прихожої, в якій знаходиться вікно. Це досить рідкісна конфігурація, тому простір під підвіконням шкода не використовувати, як? Це ідеальне місце для комода, на який можна поставити стильний світильник – він буде виконувати не тільки декоративну функцію, але і ви отримаєте ще одне джерело світла в кімнаті. Якщо вікно велике, але не доходить до підлоги, варто поставити під ним сидіння. Таким чином, ви отримаєте аранжування прямо з американських фільмів.

Ще один варіант – прихожої зі сходами. Як це оформити? І в цьому випадку можна облаштувати додатковий простір. Під сходами варто поставити виготовлену на замовлення книжкову полицю або шафу для одягу. Використовуйте цей патент, особливо якщо передпокій у вашому домі невеликий або вам не вистачає місця для зберігання. Такий предмет меблів може бути вбудованим або відкритим – підлаштовуйте його під свої потреби та стиль даного інтер’єру.

Облаштування прихожої в будинку також передбачає різні ідеї для обробки стін. Найбільш очевидним є пофарбувати їх, але ви також можете вибрати шпалери. Якщо ви обираєте прикрашений барвистими принтами, підберіть до нього стримані, бажано яскраві меблі. З іншого боку, світло-сірі або кремові шпалери стануть хорошим фоном для постільної шафи або сидіння, обшитого різноколірними подушками.

Інтер'єр прихожої в квартирі
Інтер’єр прихожої в квартирі

Облаштування довгої прихожої – інтер’єр прихожої в квартирі

Прихожа з’єднує інші кімнати в будинку, тому зазвичай вона довга й вузька. З цієї причини не повинно бути багато меблів, які б ускладнювали пересування домочадців з однієї кімнати в іншу. Не турбуючись про функціональність кімнати, ви можете повісити на стіни полиці для квітів або дрібничок або розташувати біля однієї зі стін вузьку полицю.

Однак, якщо такий прихожа одночасно служить передпокої, потрібно правильно його облаштувати. Найзручнішим рішенням будуть меблі на замовлення. Вбудована шафа, невеликий комод, сидіння в ніші або вузька лавка, що тягнеться на весь передпокій – ось лише деякі ідеї для облаштування цього вимогливого простору.

дизайн

Облаштування маленької прихожої – практичні рішення

Якщо прихожа у вашій квартирі невелика, при її облаштуванні подбайте про те, щоб оптично збільшити цей простір. Визначтеся не тільки зі світлими кольорами для стін, але і для меблів – якщо вони в них будуть включені. Окремо стоячий комод або шафа повинні мати легкі форми й базуватися на високих ніжках – це гарантує, що вони не будуть перевантажувати обмежену в розмірах кімнату.

Ви також можете вибрати вбудований комплект. У такій конфігурації найкраще підійдуть глянцеві меблі, які чудово відбивають світло. З цієї ж причини в невеликій прихожій варто повісити дзеркало або поставити шафу зі скляним фасадом. Якщо ця кімната одночасно служить передпокою, вибирайте модель з розсувними дверима, яка займає набагато менше місця, ніж класична шафа. Попри те, що облаштування маленької прихожої досить складне завдання, використовуючи прості хитрощі, ви створите функціональний і модний інтер’єр.

Інтер'єр прихожої в квартирі
Інтер’єр прихожої в квартирі
дизайн
Інтер'єр прихожої в квартирі
Інтер’єр прихожої в квартирі
дизайн
Інтер'єр прихожої в квартирі
Інтер’єр прихожої в квартирі
дизайн
Інтер'єр прихожої в квартирі
Інтер’єр прихожої в квартирі
дизайн

Дивіться також: Інтер’єри коридорів

Прокрутка до верху