Головна сторінка >> Ванна у ванній в багатьох варіантах
Ванна у ванній в багатьох варіантах

Ванна у ванній в багатьох варіантах

Ванна у ванній в багатьох варіантах – серед питань, які ми задаємо собі, облаштовуючи ванну кімнату нашої мрії, є й одне з основних – ванна чи душ? Звичайно, кожне з рішень має багато переваг. Однак ми не завжди можемо дозволити собі встановити обидва одночасно. Однак є рішення, яке може стати компромісом між вибором ванни чи душа.

Вихід із ситуації – поставити ванну, в яку також встановлюємо душовий гарнітур. Насправді найчастіше, думаючи про варіант ванни у ванній кімнаті, ми враховуємо лише її розмір, форму, розташування біля стіни. Шкода, тому що вона дозволяє – а точніше, пропонована в ній різноманітність рішень в області фурнітури – комфортно використовувати обидва варіанти ванни.

На фурнітуру для ванн, доступну на ринку, варто звернути увагу ще з однієї причини. Дуже часто це дозволяє організувати зону ванни таким чином, щоб вона ідеально відповідала нашим поточним потребам або функціональним можливостям ванної кімнати, наприклад, в інтер’єрах з укосами. Запрошуємо до нашого огляду рішень, присвячених ваннам.

Цікаво  Інтер'єр прямокутної кімнати - цікаві поради

Зміст

2в1, тобто ванна з душовою гарнітурою

Вищезазначене компромісне рішення, що поєднує в собі комфорт обох типів купання – у ванні й в душі – є одним з популярних в наших ванних кімнатах. Він ідеально підійде для сімей з маленькими дітьми або людей, які активно займаються спортом, яким потрібна розслаблююча ванна, а потім швидкий душ. Ми можемо вибрати класичну душову штангу та душову ручку з можливістю вибору типу струменя. Також варто спробувати придбати про якісний змішувач для ванни.

Ванна у ванній в багатьох варіантах
Ванна у ванній в багатьох варіантах

Любителі більш насичених відчуттів під душем можуть скористатися душовою гарнітурою з тропічним душем, встановленим над змішувачем для ванни.

Цікаво  Як оформити світлу ванну кімнату?
ремонт

Навіть у високій ванній кімнаті функція душу у ванні може бути незамінною. Якщо ви не хочете «розбивати» розташування плитки лінією душового гарнітура, ви можете вибрати лише невеликий тримач ручки. У композиції, де домінують колір, формат настінної плитки та елегантна ванна, ви можете вибрати мінімалістичний дизайн фурнітури. Варта уваги й шторка для душу. Вибираючи ванну, суміщену з душем, варто звернути увагу на вибір цього типу захисту від бризок води. Звичайно, гарним рішенням для конкретних моделей ванн буде і шторка для ванни.

Ванна у ванній в багатьох варіантах
Ванна у ванній в багатьох варіантах

Ванна у ванній в багатьох варіантах – для спеціальних завдань

У ванних кімнатах з ухилом даху найчастіше саме ванну розміщують в місцях з найбільшим ухилом. Її розташування обмежує простір для маневру, коли справа стосується прийняття душу. Крім того, часто залишається мало місця для установки фурнітури. У такій ситуації можна скористатися настінним змішувачем для ванни або моделями, що кріпляться на бортик ванни.

Цікаво  Інтер'єр кухні з двома вікнами
ремонт

Ванна Королева

Окремо стояча арматура для ванни, безсумнівно, є однією з найбільш дивовижних моделей для ванн. Найкраще вона працюватиме у просторих ванних кімнатах, де її можна правильно виставити. Однак вимоги стосуються не тільки необхідного простору для облаштування. Не менш важливо правильно під’єднати водопровідну систему. Однак кінцевий результат компенсує обсяг роботи. Окремо стоячий змішувач стане унікальним обладнанням нашого салону ванної кімнати.

Ванна у ванній в багатьох варіантах
Ванна у ванній в багатьох варіантах

Дивіться також: Сучасні умивальники для ванної кімнати – який вибрати?

Прокрутити вгору