Головна сторінка >> Сучасні умивальники для ванної кімнати – який вибрати?
Сучасні умивальники для ванної кімнати

Сучасні умивальники для ванної кімнати – який вибрати?

Сучасні умивальники для ванної кімнати – вибір правильного умивальника для ванної кімнати викликає багато дилем. Для початку варто подумати, чи потрібен нам умивальник, який буде стояти на стільниці, чи меблевий умивальник. Потім виберіть змішувач для умивальника та підберіть його розмір до розміру всієї кімнати. Слід пам’ятати, що умивальник повинен враховувати як функціональні, так і естетичні значення.

Тип раковини, який ми обираємо, насправді залежить від наших індивідуальних уподобань. Варто, пам’ятати, що умивальники на стільницях більш відкриті, що робить їх сильнішим акцентом у всій композиції. Округла модель додасть нашій ванній кімнаті легкості та ніжності, а прямокутна або квадратна модель підкреслить її сучасний, експресивний, індустріальний стиль. Широкий модельний ряд дозволяє легко вибрати функціональний і ергономічний виріб, а також сучасний і візуально привабливий.

Зміст

Цікаво  Ванна кімната в скандинавському стилі

Розміри умивальника

Передбачається, що нам потрібно мінімум 70 см для умивальника, щоб ним можна було вільно користуватися під час повсякденних дій, таких як чищення зубів, гоління, чи сушіння волосся. Тому оптимальна ширина класичного або меблевого умивальника становить 60-70 см (плюс 5 см з кожного боку). Ті, що розміщуються на стільниці, підвісні або врізні, можуть бути вужчими, навіть діаметром 40-45 см. Все через те, що частину функцій бере на себе стільниця, на яку ставиться виріб. Щоб ми добре використовували кераміку, пам’ятайте, що вузький умивальник повинен бути глибшим, а дрібніший – трохи ширшим. Це забезпечить нам максимальний комфорт.

Сучасні умивальники для ванної кімнати
Сучасні умивальники для ванної кімнати
ремонт
Сучасні умивальники для ванної кімнати
Сучасні умивальники для ванної кімнати
ремонт

Сучасні умивальники для ванної кімнати

Багато факторів впливають на комфорт використання, зокрема: легкість очищення, відсутність бризок води з раковини або місця для зберігання косметики. Усі керамічні вироби покриті міцною та практично не пористою спеціальною глазур’ю, яку надзвичайно легко підтримувати в чистоті. Унікальним елементом умивальника також є «ловець прикрас». Завдяки вбудованому сифону ви можете відновити цінні речі, які потрапляють у його злив.

Цікаво  Інтер'єр перукарень - дизайн салону краси

Є два зливи на вибір: горизонтальний і класичний. Горизонтальний злив був вміло розташований на задньому краю чаші, а його інноваційна технологія дозволяє отримати більше місця в ящиках тумби для умивальника. Зливна кришка має гребінчасту вставку, яку легко зняти й очистити. Вбудований магніт ідеально утримує кришку на місці. Рішення також дає багато можливостей розташування. Це рішення вражає своїм дизайном, дозволяючи кожному дозволити собі елегантність на найвищому світовому рівні. Класична модель має елегантний керамічний чохол з інтегрованою вставкою гребінця, як і горизонтальна модель. Особливо це підійде людям, які цінують класичний позачасовий дизайн.

Сучасні умивальники для ванної кімнати
ремонт
Сучасні умивальники для ванної кімнати

Ідеальний дует

Вибираючи кераміку, ми можемо віддати перевагу моделям, що встановлюються на стіну, які можна монтувати з відповідним комплектом меблів для ванної кімнати. Це дуже практичне рішення, яке сподобається любителям простих, постійних і класичних форм. Настільні умивальники можна розташувати не тільки по центру стільниць, але й асиметрично. Широка палітра кольорів, поверхонь і матеріалів дозволяє підібрати сантехніку під ваш індивідуальний стиль. А вологостійкість матеріалів і поверхонь забезпечить бездоганний зовнішній вигляд на роки використання.

Цікаво  Дизайн вітальні з електричним каміном

При облаштуванні зони умивальника варто звернути увагу на дзеркало. Овальна або прямокутна модель підійде, якщо вибрати дзеркало шириною з умивальник. Однак для великих умивальників краще вибрати круглу модель. Також на ринку є спеціалізовані дзеркальні шафи, які стануть хорошим рішенням, якщо ви хочете забезпечити собі більше місця для зберігання косметики або засобів для гігієни порожнини рота.

ремонт
Сучасні умивальники для ванної кімнати
Сучасні умивальники для ванної кімнати
ремонт
Сучасні умивальники для ванної кімнати
Сучасні умивальники для ванної кімнати

Дивіться також: Чорна ванна кімната – ідея для оформлення

Прокрутка до верху