Головна сторінка >> Ванна – символ комфорту у ванній кімнаті
Ванна - символ комфорту у ванній кімнаті

Ванна – символ комфорту у ванній кімнаті

Ванна – символ комфорту у ванній кімнаті. Функціональна ванна кімната – це місце, де можна створити особисту зону відпочинку. Що впливає на зручність її використання? Безумовно, важливе значення має правильне облаштування ванної кімнати, включаючи вибір ванни та відповідного змішувача.

Ванна - символ комфорту у ванній кімнаті
Ванна – символ комфорту у ванній кімнаті

Виразні змішувачі відкривають багато дизайнерських можливостей. Прямий корпус, характерний для цієї лінії ванної кімнати, підкреслює елегантність кутів і країв.

Виразні змішувачі відкривають багато дизайнерських можливостей. Прямий корпус, характерний для цієї лінії ванної кімнати, підкреслює елегантність кутів і

Ідей і концепцій дизайну ванної кімнати стільки, скільки її власників. Ванна кімната – це інтер’єр, який, як ніякий інший, повинен бути повністю персоналізований, а аналіз очікувань – один з найважливіших етапів процесу проектування. Якщо користувачі вирішили встановити ванну у ванній кімнаті, варто подумати про її форму, розмір або колір. Ці параметри, звичайно, залежать від розміру інтер’єру, особистих переваг і стилю облаштування. Комфорт користування ванною також забезпечує ідеально підібраний змішувач – тут ви можете вибрати різні моделі, як за типом, так і за обробкою.

ремонт

Ванна кімната в індустріальному стилі обов’язково має чорний колір – ванна і дизайнерські змішувачі в цьому кольорі доповнять обстановку і водночас забезпечать комфорт користування.

Ванна – символ комфорту у ванній кімнаті – нехай нам буде зручно

Для того, щоб ванна кімната з ванною була зручною, потрібно більше п’яти квадратних метрів, хоча, звичайно, можна використовувати її і на меншій площі. Відстань між сантехнічними приладами, розташованими в одну лінію, повинна бути якомога більшою, але не менше 20-30 см. Але повну свободу пересування біля санітарних вузлів забезпечує дистанція 70-100 см. Коли ми маємо справу з відносно невеликою площею у ванній кімнаті, прилади можна розмістити уздовж стін. Таке розташування дозволить розпланувати в інтер’єрі як невелику ванну, так і маленьку душову кабіну.

Цікаво  Інтер'єр дитячої кімнати для дівчинки

Умовою такого розташування є відповідна форма приміщення. Приміщення з двома ванними зонами найпростіше оформити, коли ванна квадратна, без вікон, а вхід знаходиться посередині стіни. У великому, кількаметровому інтер’єрі можна спробувати більш невимушене розташування з окремою ванною. Прямокутна ванна кімната з ванною і душем буде найбільш ергономічною, коли обидва елементи обладнання стоять в один ряд. У свою чергу, у великій ванній кімнаті душ і ванна можуть бути повністю окремими зонами, повністю розділеними стіною.

Ванна - символ комфорту у ванній кімнаті
Ванна – символ комфорту у ванній кімнаті

Ця модель ідеально впишеться в кут ванної кімнати, незалежно від її розміру та планування. Це дозволяє оптимально використовувати наявний простір.

ремонт

Прямокутна ванна – відмінний вибір як для любителів сучасних ванних кімнат, так і для традиціоналістів. Універсальний дизайн буде чудово виглядати в будь – якому інтер’єрі.

Прямокутна ванна – відмінний вибір як для любителів сучасних ванних кімнат, так і для традиціоналістів. Універсальний дизайн буде чудово виглядати в будь – якому інтер’єрі.

Ванна - символ комфорту у ванній кімнаті
Ванна – символ комфорту у ванній кімнаті

Чорна матова ванна чудово виглядає в поєднанні з деревом; завдяки невеликому розміру та універсальній формі ідеально підійде для маленьких ванних кімнат.

Підійде в будь – якій ванній кімнаті

Невеликі приміщення зазвичай мають мало функціонального корисного простору. Однак можна зробити їх естетичними і зручними для домочадців. В цьому випадку відмінним рішенням буде піти на компроміс і поєднати функції ванни і душової кабіни. На допомогу приходять різні види ширм. Невеликий простір, особливо незвичайної форми, також підходить для асиметричних ванн. Вузькі житлові зони вимагають особливо продуманого розташування.

Прямокутна ванна, розміщена в глибині не дуже широкого і довгого інтер’єру, оптично вкоротить його і поліпшить пропорції. Кутова модель, навпаки, дозволить використовувати простір, яке важко освоїти. Ванну, незалежно від її типу, можна поставити і під кутом, якщо це дозволяє кут нахилу даху. Рекомендована висота, на якій починається схил, не повинна бути менше 75 см, припускаючи, що купальник матиме 95-110 см від землі та мінімум 190 см простору перед ванною.

Цікаво  Сучасний дизайн вітальні: Ідеї модного дизайну
ремонт

Ванна під нахилом завжди є найбільш функціональним рішенням. Прямокутна модель, покрита плиткою, дозволить ефективно використовувати простір й створити цілісне облаштування інтер’єру.

Ванна - символ комфорту у ванній кімнаті
Ванна – символ комфорту у ванній кімнаті

Окремо стояча ванна ідеально підходить для інтер’єрів у скандинавському стилі, але вона підійде і в багатьох інших композиціях, наприклад, промислових або мінімалістичних.

ремонт

Кутова трапецієподібна ванна – пропозиція для любителів сучасних, рішучих форм. Вона дуже зручна, забезпечує більше простору для купання, ніж класичні форми ванн.

Ванна – символ комфорту у ванній кімнаті – ванна в незвичайному вигляді

Іноді доводиться зупиняти свій вибір на незвичайній ванні через невеликі розміри ванної кімнати або її форму, яку важко розробити. Розміри ванн починаються від 1 метра в довжину і 65 см в ширину. Прямокутні моделі також можна замінити асиметричними, одна з яких звужується, поступаючись місцем іншим елементам оснащення. Хорошим рішенням також стане кутова ванна, в якій буде використана складна для облаштування частина – кут кімнати. Ванни, виготовлені на замовлення, також підійдуть в цьому випадку.

Цікаві також круглі моделі незвичайних розмірів, які відрізняються елегантним і розкішним зовнішнім виглядом. Що стосується зовнішнього вигляду, то ванна завжди асоціювалася з білим кольором. Однак в тренді змін у сприйнятті дизайну інтер’єру залишаються ванни в сміливих кольорах. Починаючи від виразного чорного, який ми любимо використовувати у ванних кімнатах, через ніжні пастелі, до сміливих металевих кольорів та оригінальної обробки.

Ванна - символ комфорту у ванній кімнаті
Ванна – символ комфорту у ванній кімнаті

Ця ванна вражає своєю класичною ретро формою та романтичним характером. Традиційна естетика поза часом, а анатомічно профільовані форми забезпечують комфорт і розслаблення.

ремонт

Елегантна дизайнерська ванна синього кольору стане центром незвичайного оформлення; її форма є суттю мінімалізму та симетрії, вона захоплює та додає сучасний відтінок інтер’єрам.

Цікаво  Ефективне та швидке очищення пральної машини

Крани підібрані до ванни

Вибираючи модель змішувача для ванни, необхідно звертати увагу не тільки на естетику виконання, але перш за все на функціональність. Якщо у ванній немає окремого душового піддону, зупиніть свій вибір на змішувачі з додатковою душовою лійкою на гнучкому подовженні. Для ванн, які не повинні виконувати роль душу, вибирайте змішувачі з одним нижнім виливом. Їх традиційної функції достатньо для створення ідеальних умов для купання. Однак якщо після відпочинку в домашньому SPA хочеться обполоснути тіло піною, варто задуматися про встановлення моделі з додатковим душем.

Ви можете вибрати класичні, змішувачі або термостатичні змішувачі для ванни. Традиційні моделі відрізняються наявністю двох ручок для регулювання потоку гарячої й холодної води (дворучковий змішувач). Змішувач для ванни зі змішувачем відрізняється однією ручкою або кнопкою, тому його іноді називають одноважільний. Завдяки такій конструкції ми можемо одним рухом встановити ту інтенсивність потоку, яка нам підходить, і контролювати його температуру. У свою чергу, модель, оснащена термостатом, захистить нас від занадто високої температури води.

Ванна - символ комфорту у ванній кімнаті
Ванна – символ комфорту у ванній кімнаті

Змішувач для ванни на 4 отвори, який виділяється своїм мінімалістичним елегантним дизайном. Збалансована форма із закругленими краями характеризується легкістю і тонкістю.

ремонт

Підлоговий змішувач додає інтер’єру розкішну нотку. Форма виливу, який виступає над ванною, є одним з головних елементів декору, що визначає стиль змішувача.

Ванна - символ комфорту у ванній кімнаті
Ванна – символ комфорту у ванній кімнаті

Елегантно піднімаючись над підлогою, змішувач для ванни/душу доповнює ідеальний інтер’єр, де всі елементи працюють разом.

ремонт

Великі ванні кімнати, навіть лазні, є символом сучасності й розкоші. У такій кімнаті можна виставити красиву оригінальну ванну зі змішувачем.

Ванна - символ комфорту у ванній кімнаті
Ванна – символ комфорту у ванній кімнаті

У цій групі змішувачів ми можемо вибрати одно – та двоважільні й термостатичні моделі. Також доступні різні кольори обробки: хром, сатин, золото або латунь.

Дивіться також: Ремонт ванної кімнати – як спланувати роботи?

Прокрутити вгору