Головна сторінка >> Чорна ванна кімната – ідея для оформлення
Чорна ванна кімната

Чорна ванна кімната – ідея для оформлення

Чорна ванна кімната – типовий колір для ванної кімнати – білий. Як контраст дизайнери все частіше рекомендують для ванних кімнат його протилежність – чорний. Чорна ванна кімната виглядає елегантно, шикарно та загадково. Чорний колір у ванній пасує до гламурних інтер’єрів, але не тільки.

Чорна гламурна ванна кімната

Чорний колір все сміливіше впроваджується у ванну кімнату, навіть попри те, що він здається непоєднуваним з нею. Адже для невеликих кімнат, якими зазвичай є наші ванні кімнати, ми звикли вибирати світлі кольори, переважно білий. Однак чорний колір має масу переваг. У невеликих кількостях він посилює враження глибини невеликої кімнати. У більших він створює враження елегантності й навіть вишуканості. Тому він також добре працює в інтер’єрах у стилі гламур, а також у сучасному та мінімалістичному стилі. Чорний колір підходить і для чоловічих ванних кімнат.

Чорна ванна кімната, важливі для облаштування аксесуари

Чорний колір найкраще виглядає в поєднанні з білим. Також добре ввести золоті або срібні акценти. Чорна ванна з позолотою або сріблом виглядає дуже шикарно і вишукано. Однак, якщо ми хочемо більш сучасного оформлення, краще підійдуть акценти червоного, оранжевого або виразного синього. Колір найкраще внести через аксесуари – килимок для ванної кімнати, дозатор мила або шторку для душу. З іншого боку, білий принесе сантехніку – умивальники, ванни та унітази. Також варто розглянути поєднання чорної та білої плитки.

Чорна ванна кімната з чорною фурнітурою

Ванна кімната з чорними змішувачами – ідеальне рішення для людей, які не бояться використовувати у своєму інтер’єрі модні елементи, часто використовувані дизайнерами інтер’єрів. Чорна фурнітура користується незмінним успіхом протягом кількох років. Спочатку він був не дуже доступний через високі ціни, зараз його можна знайти у ванних кімнатах із середнім бюджетом.

Чорні змішувачі у ванній поєднуються як з класичним, гламурним інтер’єром, так і з сучасним індустріальним. Вони стануть окрасою інтер’єру, якщо поєднати їх з білим або чорним умивальником, на тлі дерев’яної або світлої плитки й меблів.

Чорна ванна кімната з дерева

Дерево в чорній ванній кімнаті пом’якшує грубий і холодний вигляд чорного кольору. Щоб дует дерева і чорного виглядав якнайкраще, краще вибирати темні породи дерева і використовувати їх на фрагментах площин. Ефектно виглядає чорна ванна кімната з дерев’яною підлогою, покладеної по пояс тільки під унітаз або біля ванни.

Сучасні ламінати кольору та малюнка деревини, з ретельно обробленими краями, захищені від поглинання води та водяної пари, можуть успішно використовуватися для вмонтованого унітаза, ванни або частини стіни під підвісний чорний радіатор.

Цікаво буде виглядати фрагмент дерев’яної стелі, оброблений ламінованою дошкою або вертикальними, висотою 5-10 см, рейками – теж закріпленими на частині чорної стелі ванної, з додаванням чорних врізних стельових світильників.

Чорна ванна з бетоном

Бетон у ванній асоціюється зі строгістю і холодністю. Часто використовується на фрагментах стін і підлоги в поєднанні з чорним мармуром або керамікою, він оптично збільшить чорну ванну кімнату. Сірий колір є чудовою кольоровою основою для інших, більш характерних кольорів, тому компанія чорного додасть інтер’єру ефектності та цікавості. Варто подумати про додавання дерев’яних, мідних або золотих аксесуарів, підігріваючи прохолодне поєднання бетону і чорного.

Ванна чорна, освітлення

Коли ми вибираємо повністю чорну ванну кімнату, варто ввести в неї великі дзеркала і блискучі поверхні. Спалах робить трохи більшим. Також потрібно подбати про сильніше освітлення, пам’ятайте, що чорний колір поглинає світло. Для освітлення чорної ванної кімнати найкраще вибрати тепле, затишне, не втомлює очі світло.

Дивіться також: Дизайн сучасної ванної кімнати

Прокрутка до верху