Темна ванна кімната – у вас темна ванна кімната і ви не знаєте, що з нею робити? Плануєте темну плитку у ванній, але боїтеся, що вона створить похмурий ефект? Ми зібрали надихаючі композиції, які показують, що ванна кімната в темних тонах може виглядати цікаво та елегантно, хоча це може стати проблемою навіть для дизайнерів інтер’єру.
Зміст
Темні кольори в облаштуванні ванної кімнати
Темні кольори можуть надати кімнаті елегантний і сучасний вигляд, але вони також можуть візуально зменшити простір. Тому для досягнення балансу добре поєднувати темні кольори зі світлими.
Ви можете використати темний колір на одній зі стін, наприклад, над раковиною або душем, щоб створити контраст зі світлою плиткою. Ви також можете використовувати темний колір на підлозі або меблях для ванної кімнати.
Хорошим рішенням є також поєднання темних кольорів з натуральними матеріалами, наприклад, світлим деревом або каменем – особливо перше додасть інтер’єру тепла і затишку.
Як отримати оптичну ілюзію збільшення? Світлі та великі дзеркала
Як мінімізувати злегка приголомшливий ефект темних стін у маленькому інтер’єрі? Кращим варіантом буде використання дзеркал – не тільки над раковиною, але і в інших місцях. Також краще відмовитися від дзеркала в рамах на користь дзеркал, наклеєних на стіни між плиткою. Куди їх подіти? На додаток до стіни над умивальником ми пропонуємо місце між каркасом унітаза та підвісною тумбою, розташованою вище на стіні. Крім того, якщо дозволяє дизайн дверей у ванну кімнату, то на них теж варто розмістити дзеркало. Темна ванна буде виглядати більше завдяки дзеркалам.
У темних ванних кімнатах освітлення дуже важливе – правильно розміщене та сильніше, ніж у випадку розташування у світлих тонах. Замість одного стельового світильника, розташованого по центру, зосередимося на кількох менших точках у кількох місцях, щоб краще висвітлити все, що внизу. Також варто додати світло під навісні шафи (лінійні) і дзеркальну підсвічування над умивальником – у вигляді лінійок.
Темна ванна кімната – елегантність
Світло відбивають не тільки дзеркала, а й блискучі поверхні. Оформляючи ванну кімнату в темних відтінках, варто пам’ятати про використання глянсової плитки – і додати до неї підлогову плитку кольору світлого дерева. Якщо ми плануємо раму дзеркала, то можна вибрати хромовану обробку (тоді інші деталі у ванній повинні «повторювати» цей колір).
Темні ванні кімнати «не люблять» надлишку дрібниць, які мають приголомшливий ефект. Найкраще всю косметику заховати в шафи і ящики, а на виду залишити лише кілька елегантних елементів, наприклад, дозатор для мила, улюблений крем або дизайнерський освіжувач повітря. Темна ванна кімната буде здаватися більшою, якщо ми орієнтуємося на мінімалізм – також з точки зору вибору меблів та обладнання. Варто подбати про приховування кошика для білизни, пральних і сушильних машин, а також купувати меблі з простими гладкими фасадами, бажано без традиційних ручок.
Темна ванна кімната в стилі гламур
Якщо ви плануєте оформити темну ванну кімнату, варто розглянути концепцію стилю гламур. Тут будуть характерні такі елементи: меблі з гнутими ніжками, меблеві фасади, покриті глянцевим лаком, декоративні меблеві ручки (бажано кришталеві ручки), дзеркала в декоративних рамах, хромована обробка, світильники з кристалами, чорно-білий смугастий текстиль, темна фурнітура. (можливо срібло/золото), чорний, темно синій, єпископська фіалка.
Дивіться також: Ванна у ванній в багатьох варіантах