Як приготувати лечо – будь ласка, тримайте найкращий рецепт найкласичнішого лечо. Лечо– фантастична та дуже сезонна ідея для вечері. Лечо можна подавати з рисом, хлібом чи їсти окремо. Це здорово та смачно.
– простий рецепт
– докладний опис та фото покроково
– найсмачніше з перцю з додаванням ковбаси
- Час приготування: 30 хвилин
- Час приготування: 45 хвилин
- Порції: 1750 г
- Калорійність: 80 калорій за 100 г
- Дієта: безглютенова
Складові:
- перець: 2 жовті, 2 червоні, 1 зелений = 850 г
- 6 середніх помідорів – 850 г
- 3 середні цибулини – 350 г
- 4 середні зубчики часнику
- 1 ковбаса – 200 г
- 4 столові ложки олії чи сала
- жменя свіжого орегано
Спеції: ложка солодкої паприки, чайна ложка копченої паприки, пів чайної ложки гострого перцю, 1 чайна ложка солі, 1/4 чайної ложки перцю
Як приготувати лечо
Лечо – страва угорської кухні. Однак можна сміливо сказати, що ця страва стала і нашою популярною їжею. У кожній країні є свої традиції, і ми також маємо багато версій та варіацій лечо. Цього разу я постарався показати рецепт лечо, який, на мій погляд, є найбільш типовим та базовим рецептом, який враховує наші смакові уподобання.
Я готую лечо від початку до кінця в одній великій каструлі. Я не жарю овочі чи м’ясо окремо на сковороді. Це можна безпечно зробити у каструлі, у правильному порядку додавання інгредієнтів. Перш ніж ви почнете готуватися до процедури, я рекомендую вам прочитати весь рецепт, щоб заздалегідь підготуватися до наступних кроків.
Спочатку я очищаю і нарізаю цибулю великими шматочками. Ви можете вибрати звичайну цибулю або дістати цукрову цибулю. Цукрові кульки вийдуть солодшими й ніжнішими. Цибуля менш помітна.
Встановіть пальник на середню потужність та почніть нагрівати каструлю. У каструлю для смаження налийте чотири столові ложки рослинної олії (можна використовувати популярну рафіновану рапсову олію або рисову олію) або використовуйте сало. Я також рекомендую делікатну оливкову олію. Встановіть середню потужність пальника. Як тільки жир нагріється, додайте нарізану цибулю. Обсмажити його протягом 5 хв. Періодично помішуйте.
Рецепт
Поки цибуля смажиться, приготуйте собі часник та ковбасу. Очистіть і наріжте чотири зубчики часнику. Наріжте ковбасу гарної якості на товстіші скибочки, а потім навпіл. Додайте в каструлю з цибулею часник та ковбасу. Обсмажити це десять хвилин.
Порада: якщо вам не подобається часник, ви можете виключити його з рецепта. Якщо замість масла використовується сало, ковбасу можна не додавати. У моєму рецепті щодо кількості овочів мало ковбаси.
Цибуля, часник та ковбаса обсмажуються хвилин десять (без кришки). За цей час можна приготувати перець. Перці вимийте під проточною холодною водою й очистіть від насіннєвої розетки. Наріжте їх на дрібніші шматочки, а потім наріжте занадто довгими смужками шириною не більше 1 см.
Порада 1: я не додаю цукор у свої процедури. Лечо виходить досить солодким, бо у ньому багато перцю. Якщо ви використовуєте лише жовтий та зелений перець, він буде менш солодким. Чим більше червоного перцю, тим солодше лікування.
Порада 2: На цьому етапі ви також можете додати до свого лечо кабачки, гриби або баклажани.
Складаємо готові перці у каструлю. Додайте мелену паприку: ложка солодкої паприки, чайна ложка копченої паприки, половина чайної ложки гострого перцю. Тепер ви можете додати в каструлю один очищений і нарізаний помідор разом з усім соком та невеликою кількістю води або пів склянки томатного пюре. У лечо потрібно додати трохи рідини, щоб перці не підгоріли під час смаження.
Як приготувати лечо
На цьому етапі накриваємо каструлю кришкою і смажемо овочі на потужності нижче середньої конфорки 20-25 хвилин. Ви можете помішувати засіб дерев’яною ложкою кожні 5 хвилин. Ви також перевірите, чи потрібно додавати до процедури трохи води чи томатного соку.
Порада: Якщо ви не любите копчений перець, ви можете пропустити.
Традиційно при смаженні лечо можна починати з останнього його інгредієнта, тобто помідорів. Я вибираю малинові помідори. Ви можете тонко очистити помідори або додати їх разом зі шкіркою. Я зчищаю шкірку, ви можете зробити невеликий надріз на помідорах у порожнині стебла. Потім обшпарити їх окропом і пальцями зніміть шкірку.
Наріжті помідори великими шматочками й покладіть їх у блюдо зі жменею свіжого орегано. Додайте до них чайну ложку без гірки солі та 1/4 чайної ложки без гірки свіжомеленого перцю.
Порада: Ви також можете використовувати сушений орегано або замінити орегано чебрецем.
Через 20-25 хвилин смаження перці мають стати м’якими. Додати помідори в каструлю з лечо. Все перемішати та варити останні п’ять хвилин, не накриваючи кришкою.
Лечо готове. Рекомендую наприкінці перевірити смак страви. Можливо, ви надаєте перевагу трохи більше солі або перцю. Можливо, ви віддаєте перевагу лечо з великою кількістю соусу. Потім додайте в каструлю ще помідори, томатний сік, пасату або консервовані помідори. Щоб зробити лечо кислішим, можна додати цистиновий сік або томатну пасту.
Такі лечо можна їсти самостійно, без будь-яких добавок. Воно також чудово поєднується зі скибочкою хліба, рисом або вашою улюбленою крупою.