Інтер’єри однокімнатних квартир – невеликий простір також є великою проблемою для організації. Як на відносно невеликій площі розмістити всі необхідні функції – відпочинок, кухню, місце для сну і робоче місце? Також було б добре мати хоча б невелике місце для зберігання. Ідеї дизайнерів показують, що невеликі квартири можуть бути не тільки функціональними, але й надзвичайно ефектними, елегантними та дивовижними.
Квартира-студія в яскравих тонах
Головним орієнтиром для дизайнерів було спроєктувати місце, яке б виділялося з-поміж іншої реклами. Архітектори зробили акцент на контрастах – поєднанні чорного, білого та насиченого жовтого.
Було багато місця, щоб похизуватися, тому що інвестор дав нам абсолютно порожній простір і свободу його формування. На 32 квадратних метри виділили хол з глибокою шафою, кухню зі столом на двох, вітальню з м’яким комфортним диваном з шезлонгом та окрему спальню. Що стосується кольорів, то це, безумовно, найсміливіший проєкт. Зробили акцент на контрастному чорно-білому та насиченому жовтому кольорі, яким розділили передпокій та кухню. Вітальня невелика, але містить усі необхідні функції. Засклені розсувні двері в спальню гарантують додатковий доступ світла. Все це доповнюється рівномірним освітленням і улюбленими мінімалістичними зображеннями.
Концепція дизайнерів показує, що невеликий простір може бути не тільки функціональним, але й надзвичайно ефектним та візуально цікавим.
Інтер’єри однокімнатних квартир
Квартира створена для молодого мешканця, відкритого до цікавих рішень. Одним з головних факторів формування остаточної ідеї квартири були невеликі розміри. Ідея проєкту зосереджена на тому, щоб приховати всі необхідні функції в стінах. Послідовно витримана в усій квартирі концепція створила остаточний характер інтер’єру. Стіни приховують, письмовий стіл, шафу, ліжко, обідній стіл або проєктор, який дозволяє показувати на одній зі стін фільми високої чіткості. Рішення значно економить простір, що є величезною перевагою при такій невеликій площі.
Але розумно вирішена функція є лише одним з аспектів дизайну. Інтер’єри також однаково цікаві та ефективні з естетичної точки зору. У мінімалістичних кімнатах домінує білий колір. Біля кожного відділення для зберігання на стіні є піктограма, яка показує функцію, приховану за стіною. Ніші кожного з відсіків оброблені деревом, що зігріває атмосферу всієї квартири, здавалося б, прохолодну та сиру. Освітлення також є важливим елементом дизайну – світлодіодні лінії підкреслюють форму кімнат, надаючи інтер’єрам футуристичний характер.
Студія в мініверсії, тобто художня квартира-студія
При проєктуванні незвичайних просторів, які мають свої обмеження, як, наприклад, площа в такому випадку, важливо визначити пріоритетні потреби та переваги майбутнього мешканця. Також важливо було залишити інтер’єр у такому стані, щоб він міг жити власним життям у майбутньому. Художник постійно створює нові роботи, привозить сувеніри з подорожей або купує різні цікаві речі на блошиних ринках. Ці елементи є важливою частиною інтер’єру і надають йому мистецької атмосфери.
З самого початку вирішили, що над ванною та холом буде побудована антресоль зі спальнею. Завдяки цьому було створено додатковий простір, а також цікаву оглядову точку для квартири. Правда, виникло питання, як зайти на антресолі. Сходи займуть занадто багато місця, а драбина не є зручним рішенням. У підсумку вийшов дизайн меблів, який поєднує функцію сходів з кухонними та підсобними меблями.
Квартира-студія в ритмі міста
На 30 квадратних метрах потрібно було розмістити всі функції будинку. Крім того, хотіли відокремити спальну зону в початково однокімнатній квартирі з можливістю її закрити, відокремити від житлової зони.
Характер інтер’єру дуже чоловічий, клубний, асоціюється з хорошим віскі та ароматними сигарами. Всьому було надано темну колірну гамму, доповнену іржавими смугами на графітових плитках, оббивці стільців і деревом, яке зігріває композицію. У квартирі-студії використали кожен квадратний сантиметр, і при цьому тісно поєднала функціональність із чудовим стилем.
Інтер’єри однокімнатних квартир
Всього 30 м2 повинно було вистачити для реалізації повної функціональної програми, включаючи повнорозмірну кухню, диван і двоспальне ліжко. При проєктуванні такої кількості різних функцій в одному просторі надзвичайно важливим стало візуальне розділення зон, зберігаючи при цьому цілісність інтер’єру. Цього вдалося досягти, попри бюджетні обмеження та обмеження щодо використання стійких і легких в очищенні оздоблень, завдяки ретельно підібраній колірній палітрі та асортименту різноманітних, але гармонійно гармонійні матеріали.
Дизайн незмінно витриманий у дусі мінімалізму. Домінують прямі кути, повні площини та аскетична деталізація. У квартирі використані благородні матеріали, що відображають дух будівлі. Контрастні поєднання чорного і білого пом’якшуються природними кольорами дерева, цегли та бетону (кожен віднесений до окремої зони). Над кухонною стільницею використано скло, яке тонко відбиває світло та оптично збільшує квартиру. Меблі, виготовлені на замовлення, мають численні відділення для зберігання, які повністю використовують простір у квартирі.
Життя в центрі великого міста знаходиться в постійному русі, який проєктований простір мав відображати, легко адаптуючись до мінливих потреб. Цей постулат реалізує велика штора – найважливіший елемент обставини, який одночасно задає тон всій квартирі. Розташована на межі зони вітальні та спальні, дозволяє одним рухом руки повністю змінити характер інтер’єру. Відкритий – дозволяє повною мірою насолодитися всім доступним простором, додатково підкресленим виключно високими стелями та темним кольором відкритої цегли, який візуально віддаляє одну зі стін. Накрита – вносить в спальню необхідну інтимність і дозволяє приховати її від поглядів гостей.
Квартира-студія з власним баром
Квартира без столу і стільців, але з … баром, де можна нескінченно тестувати нові рецепти напоїв і частувати ними своїх друзів. Квартира-студія, де можна відчути клубну атмосферу якнайкраще.
Архітектори не бояться викликів і готові втілити навіть найнестандартніші мрії клієнтів. Тому із задоволенням взялися за проєкт квартири для молодої людини, яка багато подорожує у справах, а повертаючись додому, як душа компанії, найбільше любить проводити час з друзями. Висока барна стійка, де можна вільно готувати та подавати напої – з самого початку було зрозуміло, що це обов’язковий елемент цього проєкту. Саме він концентрує увагу й організовує житловий простір.
Власник любить витончену, клубну атмосферу – він високо цінує елегантний, позачасовий стиль і т.зв. інтер’єр з когтеточкою. Пропозиція архітекторів використовувати в оформленні дуже оригінальне і виразне колірне поєднання чорного і бордового в цегляно-червоному відтінку була сприйнята ним із захопленням. Використання чорної магнітної фарби дозволило підготувати місце, де в майбутньому власник зможе виставити свою багату колекцію магнітів. Крім того, для візуального посилення декоративності стіну біля барної стійки обробили орнаментальним смугастим склом інтригуючого цегляно-бордового кольору. Як і годиться в клубному інтер’єрі, над барною стійкою розташований відкритий чорний стелаж зі скляними полицями для алкоголю і скляними огорожами.
Нетрадиційну колірну палітру можна знайти й на кухні. Початкове планування приміщення було нефункціональним і не влаштовувало власника, тому архітектори вирішили його змінити. Тепер кухня хоч і невелика, але повністю відповідає очікуванням інвестора, який зазвичай харчується поза домом. Фасади високих шаф і нижніх шаф оброблені ламінатом модного кольору матової міді. З іншого боку, в робочій зоні та на фасадах верхніх шаф використано бронзове дзеркало, яке відображає вигляд вітальні. Такий порядок дозволив дизайнерам «обдурити» погляд і надати легкості маленькому простору.
Мікроквартира зі смаком
Ця крихітна квартира-студія, була адаптована для короткострокової оренди. Першочерговим проєктним завданням було відокремити спальню від житлової. Геометричні форми та графічні кольори є лейтмотивом столярних деталей та елементів інтер’єру.
Оформлення квартири витримано в білому кольорі, який є фоном для дизайнерських аксесуарів – елементів обладнання, графіки та деталей обробки. Характерним елементом квартири є дерев’яний куб, розташований у вітальні, який служить місцем для домашньої роботи та спальнею з ліжком, відокремленою від простору невеликої вітальні. У столярній майстерні розроблено полицю, платформу для матраца та освітлення. В одній зі стін також є дзеркало, що обертається, чия «спинка» відсилає до колірних акцентів кухні чи ванної кімнати. Геометрична столярка надає інтер’єру оригінальний, незвичайний характер.
У невеликому просторі вдалося розмістити всі необхідні функції, а також відокремити простір для сну та відпочинку. Барвисті аксесуари додають атмосферності в інтер’єр. Це невелике, але повнофункціональне приміщення зі смаком, яке є чудовим варіантом для молоді.
Інтер’єри однокімнатних квартир – кліматичний оазис у центрі
Стильна мікроквартира, розташована в одному з чарівних багатоквартирних будинків, поєднує в собі вишуканий дизайн і непомітний шарм гламуру. Попри метушню туристичного центру міста, комплексно спроєктована квартира стала кліматичним притулком для вихідних у столиці, як для власників, так і для їх гостей.
Невеликий розмір виявився великою перевагою квартири, в якій межі між зонами навмисно розмиті, щоб підкреслити її сучасний характер. Виготовили оригінальну книжкову шафу з мідних труб, делікатно відокремивши кухонну частину від спальні. Таке рішення дозволило отримати візуальний поділ кімнати й водночас комфортне враження інтимності.
Головна прикраса інтер’єру – окремо стояча ванна у … вітальні. Мінімалістичний змішувач для ванни в поєднанні з авангардною люстрою з лампочками розжарювання справляє враження, щойно переступаєш поріг квартири. Ця незвичайна процедура, з точки зору безпеки та естетики, вимагала від архітекторів ретельного планування. Було вирішено використовувати водонепроникні плінтуси, якісну підлогу та модну шестикутну плитку сірих відтінків у всіх зонах, які піддаються контакту з водою, таких як ванна кімната та кухня. Феноменальна дзеркальна стіна додатково оголює ванну, але, перш за все, оптично збільшує інтер’єр і підкреслює натхнення стилю гламур.
Квартира-студія в багатоквартирному будинку з темно-бордовими акцентами
Дизайн інтер’єру квартири-студії з бордовими акцентами – смілива концепція. Приміщення, що є предметом дослідження, займає площу 28 кв. І на цій площі архітектори створили не лише функціональний житловий простір, але й візуально вражаючий інтер’єр, сповнений гарного смаку.
Окрім комфортного відпочинку, обіднього столу та невеликої мінікухні, дизайнери додатково виділили у квартирі антресоль, яка виконує роль спальні – приховану та відокремлену від решти приміщень.
Оздоблення квартири виконана у світлих тонах, щоб не перевантажувати невелику площу. Стіни — це білі гладкі поверхні з тонкими прикрасами, які підкреслюють і посилаються на архітектуру будівлі. Приміщення було утеплено деревом, яке створює кухню та належить до кольору підлоги. Однак незвичайний характер цього невеликого простору додають бордові акценти, які посилюють концепцію інтер’єру. Відпочинок, килими та бордові полиці – це аксесуари, які формують характер усієї квартири.
Дуже важливу роль в інтер’єрі відіграє і зелень, що звисає з антресолі, яка природним чином оживляє простір квартири й додає йому доброзичливий характер. Квартира оформлена з елементами дизайну інтер’єру в простій, сучасній формі в тонах, що відсилають до обробки решти квартири.
Дивіться також: Класичний дизайн вітальні