Головна сторінка >> Інтер’єр дитячої кімнати для хлопчика
Інтер'єр дитячої кімнати для хлопчика

Інтер’єр дитячої кімнати для хлопчика

Інтер’єр дитячої кімнати для хлопчика. Власна кімната дитини – це її царство, притулок і ігровий майданчик. Облаштування кімнати хлопчика вимагає не менше уваги, ніж облаштування кімнати дівчинки. Що потрібно враховувати, щоб створити місце, де ваша дитина буде любити бути?

Облаштування кімнати хлопчика аж ніяк не вимагає менше зусиль і кмітливості, ніж створення кімнати для дівчинки. Ця кімната повинна відповідати потребам дитини даного віку. Має бути простір для ігор, захоплень, навчання та відпочинку! Пам’ятайте, що дитина повинна брати участь в облаштуванні свого королівства!

Інтер’єр дитячої кімнати для хлопчика: з чого почати?

Інтер'єр дитячої кімнати для хлопчика
Інтер’єр дитячої кімнати для хлопчика

Хаос у дитячій кімнаті – цілком нормальний стан, але тільки якщо він виникає тимчасово – наприклад, під час гри. Щодня не варто перевантажувати кімнату зайвими меблями та дрібничками, які в якийсь момент загородять кімнату до такої міри, що весело провести час буде важко. Вибираючи кількість і розміри меблів, завжди враховуйте площу кімнати.

Не забувайте, що дитина не тільки росте, але й у міру дорослішання формує свої смаки й може їх змінювати. Тому вибирайте універсальні меблі, які будуть рости разом з вашою дитиною.

  • Коли ви відмовитеся від ліжечка і ваш син почне спати в ліжку для старших дітей, вибирайте таке, яке буде служити роками.
  • Як дитяча парта, так і крісло можуть мати систему регулювання та підлаштовуватися під молодого хлопчика.
  • Шафи, стелажі – це меблі, які можуть стояти в кімнаті тривалий час, і змінюватиметься тільки їх вміст – від іграшок для маленьких дітей через кубики й моделі до книг.

Традиційним кольором стін у кімнаті хлопчика був синій. Хоча ніжний, пастельний синій може добре працювати в такому аранжуванні, ви також можете легко вийти за ці стереотипні рамки. У кімнаті хлопчика мають чудовий вигляд будь-які: відтінки жовтого, зеленого, ніжно-сірі й навіть білий. Ви можете подумати про сильніші кольорові акценти (наприклад, червоний, помаранчевий) у невеликих просторах – навколо вікна, у ніші тощо.

Щоб кімната хлопчика була функціональною, варто розділити її на три зони: сну і відпочинку, гри й навчання. Це можливо навіть в невеликій кімнаті. Зону навчання варто зробити біля вікна, яке забезпечить велику дозу природного освітлення під час читання, повторення матеріалу чи виконання домашніх завдань. Природне світло корисніше для очей, ніж штучне, воно також додає енергії та бажання діяти.

Який стиль вибрати для кімнати хлопчика?

дизайн

Якщо кімната призначена для маленької дитини, вибирайте щось універсальне, що легко змінюється. Але з часом ви побачите, які інтереси у дитини, і підлаштуєте декор кімнати під них.

Ви можете вибрати наприклад:

  • Дика природа,
  • простір,
  • автомобілі,
  • футбол та інші види спорту
  • морський стиль (морські елементи, поєднання біло-блакитного і дерева),
  • і навіть меблі та декорації на тему супергероїв.

Пам’ятайте, що інтереси можуть змінюватися або просто розвиватися, тому робіть ставку на прикраси, які можна легко змінити або видалити пізніше.

Дуже важливим питанням в дитячій кімнаті є безпека дитини. Всі меблі повинні мати відповідні сертифікати. Матраци та текстиль повинні бути сертифіковані, а фарби, які використовуються в кімнаті, повинні мати сертифікати нешкідливості та безпеки Національного інституту гігієни.

Меблі для дитячої кімнати: функціональні, зручні та затишні

Інтер'єр дитячої кімнати для хлопчика
Інтер’єр дитячої кімнати для хлопчика

Подумайте, які меблі вибрати для кімнати хлопчика. Основою є, звичайно, ліжко. Це не обов’язково має бути вигадливих форм – функції стилізації візьме на себе постільна білизна. Робіть ставку на функціональність! Також зверніть увагу на каркаси з додатковими функціями, такими як місце для постільної білизни, іграшок тощо.

Шафа, так само як і ліжко, повиненно «встигати» за мінливими потребами дитини й піддаватися різноманітним ідеям розташування. Вона повиненна бути місткою і мати різні види відділень – частина для розвішування одягу, для зберігання складених сорочок або спідня білизна, а також висувні ящики з органайзерами, які дозволять зберігати не тільки одяг, а й аксесуари та доповнення. А ще полиці, які можна використовувати не тільки для зберігання, а й стати місцем, де дитина може виставити недавно зібрану модель літака або спортивний трофей.

Інтер’єр дитячої кімнати для хлопчика

  • Велику увагу приділіть вибору столів і стільців для навчання. Спинка крісла повинна в першу чергу підтримувати грудо поперековий відділ хребта і відповідати його природному правильному вигину. Спинка повинна регулюватися, як і висота сидіння. Добре, щоб у крісла були підлокітники.
  • Не забувайте про меблі, які дуже важливі з точки зору дитини. Полки зі спеціальними направляючими дозволяють розмістити всередині контейнери, місткості і ящики, завдяки чому іграшки будуть приховані, але легкодоступні. Практичні комоди дозволять зберігати все, що потрібно заховати – від шкарпеток до іграшок, а зверху можна поставити прикраси – те, чим зараз найбільше пишається дитина, фотографії в рамках. Зберігайте цей вид дрібничок, наприклад книги або компакт-диски, ви можете збільшити, встановивши полиці та вішалки на стінах.
  • Варто, щоб в кімнаті хлопчика, крім ліжка і стільця, був предмет меблів. Міні диван або крісло для дітей – класична ідея, яку можна втілити в сучасному варіанті. Практичний пуф також підійде (особливо на невеликих площах). Ці предмети меблів можна знайти в різних формах.
  • В кімнаті учня, окрім парти, має бути місце для зберігання речей, необхідних для навчання (невеликі настінні органайзери біля парти підійдуть якнайкраще), а також для організації власного часу чи додавання фарб у своє стрімко мінливе життя. Пробкові та магнітні дошки підійдуть у багатьох ситуаціях. До них можна зберегти/прикріпити термінові замітки, повісити план уроку, всілякі нагадування про контрольні та важливі завдання. Класні дошки також мають багато чарівності в дитячій кімнаті – або їх заміна, фарба для дощок для стін.

Освітлення в дитячій кімнаті

дизайн

Правильне освітлення є дуже важливим елементом облаштування кожної кімнати, і в дитячій кімнаті йому слід приділити особливу увагу.

В основі лежить поділ на верхнє освітлення – тобто загальне, і точкове, розсіяне джерела світла, які будуть висвітлювати відповідні зони. Стельовий світильник повинен давати більше світла, ніж інші. Настільна лампа, з іншого боку, повинна забезпечувати досить сильне бокове точкове світло, обмежене світлонепроникним плафоном. Ця лампа повинна освітлювати книгу чи зошит, а не сліпити очі!

Також не забудьте про дитячу тумбочку. Наймолодшим неодмінно сподобаються приліжкові світильники, що нагадують тварину, наприклад, сову, їжачка, кота чи панду, або настінні світильники у формі зірки, хмари, будиночка, серця, листочка чи метелика. Хлопчикам-підліткам сподобається нічник із вбудованим Wi-Fi динаміком, додаткова привабливість — нічники у вигляді проєкторів нічного неба, які перетворюють стелю кімнати на зоряний простір.

Не забувайте освітлювати не лише зону навчання, а й зону розваг. Над ним можна встановити світлові гірлянди або підсвітити настінним світильником.

Аксесуари для кімнати хлопчика: що вибрати?

Інтер'єр дитячої кімнати для хлопчика
Інтер’єр дитячої кімнати для хлопчика

Які аксесуари для кімнати хлопчика вибрати? Спочатку подумайте про доповнення до підлоги. безсмертний візерунок класиків.

Справжнім полем для краси є меблі для відпочинку – ліжко, а також диван або крісло. Виберіть різноколірні покривала з м’якого натурального матеріалу в обраний візерунок і додайте подушки різних форм і кольорів, які додадуть кімнаті колориту і, звичайно ж, стануть функціональним елементом, коли ви втомитеся або просто захочете почитати книгу. Ліжко або диван також є ідеальним «місцем проживання» для плюшевих талісманів, а пуф сам може стати таким талісманом. Зверніть увагу на практичні, приємні на дотик пуфи у вигляді тварин. Крім того, кольорова постільна білизна є елементом, який буде яскравішим щовечора. Вибирайте підковдру та подушки разом!

Цікавим декоративним елементом є шпалери та фотошпалери. Для маленької дитини будуть доречні строкаті візерунки в зірочки, горошок, клітинку або зигзаг. Це універсальні дизайни, і при цьому витримані в стриманих тонах і не заважають спати. Однак уникайте декорування шпалерами всіх стін кімнати – вибирайте одну. Згодом хлопчик напевно захоче змінити свою декоративну тематику – тоді на нього чекають різні тематичні шпалери.

дизайн
Інтер'єр дитячої кімнати для хлопчика
Інтер’єр дитячої кімнати для хлопчика
дизайн
Інтер'єр дитячої кімнати для хлопчика
Інтер’єр дитячої кімнати для хлопчика
дизайн

Дивіться також: Дизайн інтер’єру вузького коридору

Прокрутка до верху