Як приготувати їжу, якщо немає газу та електрики? Окупанти з росії продовжують завдавати ударів по критичній інфраструктурі України, через які жителі країни змушені часто перебувати без води, світла та тепла. Як жити в таких непростих умовах і як приготувати їжу, якщо в будинку немає електроенергії та тепла?
Війна змушує нас замислюватися про те, що раніше ніколи не спадало на думку: як готувати їжу, якщо пропало світло та газ? На щастя, на це питання є відповідь. І не одна. Далі ділимося лайфхаками, які допоможуть розв’язати цю проблему.
Пальник
Ще пів року тому пальники використовували туристи, проте зараз ці девайси стали найкращими друзями багатьох українців. Щоб приготувати їжу на 1-3 осіб, коли немає газу і світла, підійде будь-який пальник, а якщо вам потрібно зробити їжі більше – віддавайте перевагу мультипальникам або рідиннопаливним девайсам.
Багаття (Як приготувати їжу)
Живете у приватному будинку чи знаходитесь недалеко від лісу? Ідеальним рішенням в умовах війни може стати старий, добрий та багатьма улюблений пікнік. Тому, якщо вдома немає світла та газу — вирушайте на природу, розводьте багаття та починайте готувати.
Вугільний гриль
Щоб не розводити багаття, для приготування їжі підійде вугільний гриль. Девайс можна розташувати на подвір’ї та вільно готувати всілякі страви – від смаженого м’яса до яєчні.
Набори для фондю
Коли немає світла та газу, у приготуванні їжі виручить і набір для фондю, за допомогою якого можна легко розігріти або зварити суп, а ще закип’ятити воду. Радимо надавати перевагу наборам з паливною пастою або метиловим спиртом – вони швидше нагрівають рідину.
Свічки (Як приготувати їжу)
У вас вдома є свічки? Значить, буде і їжа! Розташуйте свічки під ґратами, а нагору поставте каструлю. Така “плита” допоможе закип’ятити воду, зварити суп чи макарони, а також посмажити омлет.