Ванні кімнати в різних стилях – цей зазвичай невеликий інтер’єр може стати справжньою окрасою будинку, якщо ви надасте йому певний стиль. Вибирайте те, що відображає смак і характер домочадців.
На дуже старих заводах можна було знайти оголені мідні труби. Вводячи цей колір, ви можете використовувати його, а також додати інші елементи цього кольору, наприклад, душову кабіну та рушникосушки.
Ванна кімната – це інтимний простір, де ми повинні почуватися добре. Тому варто створити в ньому цілісне, гармонійне розташування. Найпростіший спосіб досягти цього, надавши їй певний стиль і дотримуючись призначених для нього вказівок. Подивіться характеристики кількох найпопулярніших напрямків у дизайні ванних кімнат.
Зміст
Промислова ванна кімната
Популярність фабричних інтер’єрів як і раніше не спадає, нам подобається їх строгість, простота і потерте часом обладнання. У маленькій ванній складно передати характер, адже це були просторі, світлі інтер’єри. Однак варто звернутися до характерних матеріалів – бетону, цегли, старого дерева і металу. Добре, коли замість традиційної шафи в кімнаті стоїть зістарений металевий комод, промислове освітлення або стилізований радіатор. Також виберіть фітинги для поверхневого монтажу або залиште частину труб зверху. Кольори інтер’єрів зазвичай коливаються навколо кольорів характерних матеріалів, переважають сірий, цегляний, темно-коричневий, мідний. До них варто додати трохи чорного, наприклад, на раковину, змішувач або декоративний декор на стінках душової кабіни.
Ванні кімнати в різних стилях – елегантна класика
Повага до того, що було, непідвладність часу, гарний смак – ось лише деякі з питань, які спадають на думку, коли ми говоримо про класичних стилів інтер’єрах. Воно не відноситься до якоїсь конкретної епохи, скоріше ми асоціюємо з тим, що минуло в ширшому сенсі. Його основні риси – збереження симетрії, якісні матеріали, елегантне оздоблення та стримані кольори. Уникайте простих форм, однорідних стін і сучасних матеріалів, таких як пластик. Вибирайте декоративні меблі, створені з увагою до деталей, але дотримуйтесь міри, адже іноді існує тонка межа між елегантністю та кітчем. У виборі фурнітури та освітлення варто керуватися стилем минулих епох, наприклад, вибирати батареї з двома ручками, світильники з тканинним абажуром. На стіну підійде плитка, що нагадує шпалери або імітує англійську вагонку.
Голлівудський гламур
Гламурний стиль, отриманий від великого екрана повинен як радувати вас і ваших гостей, так і лякати своєю пишністю. Тут заборонені простота і мінімалізм, важливі декорації, блискучі деталі й блискучі поверхні. Цей стиль зародився в інтер’єрах багатих американців, тому в ньому використовувалися благородні матеріали, такі як мармур, кришталь, якісне дерево й оксамит. Хоча слово «гламур» не має дослівного перекладу, найчастіше воно асоціюється з блиском, тому ванна кімната повинна сяяти. Ви досягнете цього завдяки сітловідбивальним поверхням – глянсовій плитці, дзеркалам, срібній або золотій фурнітурі. Раніше колірна гамма стилю асоціювалася з рожевим, фіолетовим, кольором фуксії, сьогодні все частіше йдеться про яскраві кольори – білий і бежевий або, навпаки, дуже темні – чорний, темно-зелений, бордовий або темно-синій.
Ванні кімнати в різних стилях – мінімалістична сучасність
Для стилю модерн характерні прості лінії, невелика кількість техніки й обмежена, досить стримана колірна палітра. Завдяки цим функціям інтер’єр виглядає просторим і впорядкованим, що, звичайно, і є очікуваним ефектом. У такому інтер’єрі легко заспокоїтися і розслабитися. Особливо, якщо використовувати інші властивості – функціональність і зручність. Меблі повинні бути простими, але зручними у використанні та мати добре організований простір усередині (висувні ящики, органайзери, вішалки, кошики тощо). Для цього інтер’єру варто вибирати плитку великого формату, чим менше швів, тим легше її підтримувати в чистоті, а це теж важливий елемент стилю. Тут також підійде мінімалістична прихована фурнітура і лінійний злив замість душового піддона.
Скандинавська простота
Цікавий факт, що стиль, який прийшов з холодного регіону світу, випромінює тепло і світло. Це мало допомогти скандинавам впоратися з довгими місяцями без сонячного світла. Таким чином, їхні інтер’єри стали світлими, освітленими великими вікнами та штучним освітленням. Кольори також допомагають освітлити інтер’єр. У стінах переважають білі, світло-бежеві та сірі кольори. Меблі та декорації також витримані в яскравих кольорах, але тут присутні пастельні сині, рожеві та зелені кольори. Скандинавський стиль також черпає свої природні ресурси, особливо дерево, і меблі з нього є чи не обов’язковим елементом інтер’єру. Звичайно, частіше вибирають яскраві відтінки. Скандинави також люблять мінімалізм і комфорт, але не так сильно, як в сучасному стилі. Тут ми частіше зустрінемо декоративні елементи, орнаменти або живі рослини, які повинні створити затишну атмосферу.
Дивіться також: Чорна ванна кімната в трьох варіантах