Головна сторінка >> Чорна ванна кімната в трьох варіантах
Чорна ванна кімната в трьох варіантах

Чорна ванна кімната в трьох варіантах

Чорна ванна кімната в трьох варіантах – матовий чорний зазвичай використовується в облаштуванні ванних кімнат. Він характеризується елегантністю, позачасовим стилем та універсальністю, що підходить до будь-якого інтер’єру. Прикладом, що підтверджує ці особливості, є три різні композиції ванної кімнати, кожна з яких представляє різний підхід до цього кольору.

Жіноча ванна кімната з ніжними акцентами чорного кольору

Ця невелика ванна кімната має чарівний і химерний стиль з жіночими нотками. Такого ефекту вдалося досягти завдяки шпалерам на фрагменті стіни, який має модний рослинний малюнок. Також було встановлено дзеркало неправильної, органічної форми, натхненне природою. На інших стінах плитка, що імітує мармур, з тонким сірим малюнком на світлому фоні. Підлога була оброблена дрібною чорно-білою плиткою в стилі ретро. Чорна тема також з’являється на таких елементах, як шторка для ванн, фурнітура або ручки фрезерованих шаф.

Цікаво  Інтер'єр кухні з двома вікнами

Стриманий колір порушують візерунчасті шпалери, які надають інтер’єру неповторного характеру. Водночас це свідчить про те, що не варто боятися сміливих і неочевидних рішень у ванній кімнаті, тобто шпалер або різноколірної кераміки.

Чорна ванна кімната в трьох варіантах
ремонт
Чорна ванна кімната в трьох варіантах

Сімейна ванна кімната – чорна ванна кімната в трьох варіантах

Зараз популярним трендом в облаштуванні ванних кімнат є поєднання декількох відтінків сірого і чорного з деревним мотивом. Умовою використання цієї естетичної процедури є досить велика поверхня, бажано з вікном. Яскравим елементом є підлога теплого сірого відтінку, а тумба під умивальник і настінні панелі чорні. Подібний відтінок має також плитка над раковиною і в душовій зоні. З іншого боку, чорний колір з’являється на деяких шафах, на стелі, на елементах душової кабіни з додатковою опцією вішалки – а також на фурнітурі та вішалках.

Цікаво  Інтер'єр кімнати для підлітка: як її оформити?
ремонт
Чорна ванна кімната в трьох варіантах
Чорна ванна кімната в трьох варіантах
ремонт

Чорно-біле в одній квартирі

Чорно-біла ванна кімната – вічна класика. Найголовніше в такому декорі – вміло збалансувати ці протилежні кольори, щоб зберегти гармонію між ними. У ванній кімнаті використали велику плитку на стінах, створюючи таким чином цілісні поверхні, а на підлозі класичну плитку з асиметричним чорно-білим візерунком, яка додає динаміки інтер’єру. Сантехніка також витримана в чорно-білих тонах, включаючи фурнітуру і душову кабіну з чорними елементами.

Чорна ванна кімната в трьох варіантах
ремонт
Чорна ванна кімната в трьох варіантах

Ввести чорний в облаштування ванної можна різними способами. Від тонких акцентів до одного з провідних мотивів. У будь-якому випадку це виглядає елегантно і поза часом.

Дивіться також: Чорна ванна кімната – ідея для оформлення

Scroll to Top