Головна сторінка >> Ванна кімната суміщена зі спальнею
Ванна кімната суміщена зі спальнею

Ванна кімната суміщена зі спальнею

Ванна кімната суміщена зі спальнею – хто з нас хоч раз не мріяв про велику, простору ванну кімнату, поєднану зі спальнею? Справжній банний салон, який, завдяки продуманому облаштуванню та оснащенню, подарував би щось для тіла та духу. І перш за все, це було б функціональне, комфортне та зручне приміщення.

Така ванна стає все більш доступною. Безсумнівно, це вимагає більше місця та трохи сміливості з боку користувачів. Сучасні тенденції дизайну інтер’єру чітко підкреслюють об’єднання простору ванної кімнати з іншими житловими приміщеннями. Це підкреслюється використанням однакових матеріалів і однакових кольорів у всьому будинку. Сьогодні ванна кімната стає її невід’ємною частиною, а не окремим місцем лише для проведення гігієнічних заходів. Тут ми також відпочиваємо, набираємося бадьорості від заспокійливих функцій води. Цю виняткову важливість ванної кімнати в нашому повсякденному житті чудово підкреслює згадане вище поєднання її зі спальнею. Насправді йдеться про створення спільного простору, що підкреслює інтимність обох місць, а також інтимність стосунків людей, які користуються.

Цікаво  Ванна з душем замість ванни та душу

При облаштуванні інтер’єру найкраще вибирати натуральні матеріали й ніжні кольори. Хоча – як завжди – останнє слово в цьому питанні за його власниками. Однак асоціації обставини з природою візуально зігріють суміщений санвузол і спальню і внесуть в інтер’єр необхідний візуальний баланс і спокій. Тому варто знайти камінь, який буде працювати як в зоні умивальника – на стіні або як стільниця, так і в зоні душу – де ним можна облицювати душовий піддон і стіни. Його з успіхом може замінити керамічна плитка, бажано великого формату, яка сьогодні майже ідеально імітує природу цього матеріалу.

Ванна кімната суміщена зі спальнею

Дерево також буде гідним уваги в такому оформленні. Вводячи його, пам’ятайте про необхідність просочування або вибирайте екзотичні породи деревини, стійкий до шкідливого впливу води. Цей натуральний матеріал також стане відмінним сполучною ланкою між ванною кімнатою і спальнею, візуально поєднавши обидва простори. Вибираючи конкретну колірну гамму, варто віддати перевагу відтінкам бежевого, сірого або білого. Затишку суміщеного простору ванної кімнати й спальні додадуть елементи з лози, дерева (наприклад, крісла, табурети, столи), тканини з товстим переплетенням ниток (наприклад, ковдри, покривала, килимки) або просте освітлення.

Цікаво  Інтер'єр дерев'яного будинку

Ванна кімната, суміщена зі спальнею, зазвичай являє собою великий простір, розрахований на двох осіб. Таким чином, у такому місці не може бути відсутнім дві раковини. На просторій стільниці мають чудовий вигляд стоячі умивальники, для яких слід підібрати відповідні настільні змішувачі. Цікавою пропозицією в цьому плані є настільні змішувачі. Їх проста, витончена форма ручок і стрункий корпус стануть чудовою компанією для умивальника, незалежно від його стилю чи кольору. Доповнимо цю зону делікатними аксесуарами, такими як металева мильниця або подвійна рушникосушка.

У такій просторій ванній неодмінно має бути місце і для ванни, і для душу. Особливо останнє має забезпечувати комфортний простір для тих, хто купається, і, перш за все, бути обладнаним відповідним душем. Тут добре підійде тропічний душ з вбудованим змішувачем. Елегантний хром і мінімалістичний дизайн елементів гарнітура ідеально підкреслять збалансовану елегантність комфортного простору ванної кімнати.

Цікаво  Як оформити світлу ванну кімнату?

Дивіться також: Ванні кімнати в різних стилях

Прокрутка до верху