Паштет з овочів та яловичини – один із найкращих способів використовувати всі інгредієнти яловичого бульйону. Рецепт дуже простий. Паштет виходить дуже смачним! Я рекомендую.
– смачний паштет з овочів та м’яса з бульйону
– для бутербродів або як начинка для вареників або млинців
– дуже корисний та економічний спосіб приготувати залишки бульйону
- Час приготування: 20 хвилин
- Час випікання паштету: 1 година 30 хвилин
- Кількість порцій: 1900 г паштету
- Калорійність: 180 ккал у 100 г паштету
Складові:
- до 1800 г яловичини та овочів з бульйону
- 3 середні яйця
- пів склянки панірувальних сухарів – 100 г
Спеції: столова ложка солодкої паприки, по пів чайної ложки солі та перцю
Паштет з овочів та яловичини
Приготувати овочевий паштет на яловичому бульйоні за двадцять хвилин. Звичайно, попередньо потрібно зварити яловичий бульйон. Після того, як весь бульйон буде злитий, у вас залишаться м’ясо та овочі. Не викидайте їх. Ви можете подрібнити їх і спекти паштет того ж дня або покласти овочі та м’ясо в холодильник і спекти яловичину та овочевий паштет до двох днів по тому.
З бульйону взяти всі овочі, м’ясо та спеції. Якщо в м’ясі були кістки, видаліть та викиньте. Я навіть використовую лавровий лист й запашний перець для свого паштету. При подрібненні в кухонному комбайні паштет стає ще смачнішим.
Підготовлені інгредієнти подрібнити м’ясорубкою. Я вибираю накладку із найменшим діаметром сітки. У фарш з овочами ввести три яйця середнього розміру. Також додайте пів склянки панірувальних сухарів. Замість панірувальних сухарів можна додати черствий кайзер, вимочений у бульйоні, молоці чи воді.
Додайте столову ложку солодкої паприки та половину чайної ложки солі та перцю. З цими спеціями паштет вийде ніжним. Якщо ви любите гостріші паштети, ви також можете додати мелений імбир, перець чилі та мускатний горіх.
Масу для паштету дуже ретельно перемішати. Якщо м’ясо було нежирним, до суміші можна додати трохи м’якого вершкового масла або сала. Але я цього не роблю.
Рецепт
Змастіть форму зсередини невеликою кількістю олії та посипте панірувальними сухарями. Викладаємо масу порціями. Намагайтеся повністю заповнити простір усередині форми для запікання. Моя форма була 25/14 см і 8 см заввишки. Паштет заповнив усю форму.
Перед випіканням можна прикрасити верх паштету травами. Я посипаю свій паштет чорним насінням і поливаю його невеликою кількістю оливкової олії. Чебрець й розмарин також працюватимуть дуже добре.
Поставте форму з паштетом у розігріту до 180 градусів духовку. Вибирайте середню полицю з підігрівом вгору/вниз. Випікати паштет 90 хв. Після вимкнення можна відразу виймати форму з духовки. Після остигання зберігайте паштет у холодильнику до 10 днів і більше.
Можна їсти овочеві та яловичі паштети з бутербродами з додаванням гірчиці або хрону. Він також дуже добре підходить як начинка для крокетів, млинців та домашніх пельменів.