Головна сторінка >> Журавлинний сік: ідеальний рецепт домашнього соку!
Журавлинний сік

Журавлинний сік: ідеальний рецепт домашнього соку!

Журавлинний сік – ідеальний рецепт домашнього журавлинного соку. Швидко та легко приготувати. Смачний аромат. Ідеально підходить для газованої води в спекотні дні або як добавка до чаю та інших напоїв.

  • Час приготування: 2 години
  • Порції: 1500 мл
  • Дієта: безглютенова, веганська, вегетаріанська

Складові:

  • 1 кг журавлини (можна замороженої)
  • 500 грамів тростинного цукру
  • близько 700 мл води

Журавлинний сік

Журавлинний сік 1

Якщо ви використовуєте свіжі журавлини, її досить ретельно промити під холодною проточною водою й видалити залишки плодоніжок або листя. Відмовтеся від будь-яких зіпсованих фруктів.

Помістіть журавлину в пакет для заморозки й помістіть її в морозильну камеру як мінімум на шість годин, щоб вона застигла. Журавлину не потрібно заморожувати, якщо вона була зібрана після заморозків. Журавлину не потрібно розморожувати перед приготуванням соку.

Цікаво  Зимовий чай - смачний та зігрівальний напій!
Журавлинний сік 2

Готувати сік можна двома способами.

Перший:

помістіть журавлину в каструлю і засипте цукром. Накрийте тканиною і залиште у сухому та темному місці на кілька годин, а краще на ніч. У каструлю влити воду і варити 1-2 години.

Дайте охолонути й процідіть фрукти, що залишилися. Сік знову доведіть до кипіння, але тільки так, щоб його одразу розлили по чистих та сухих банках. Відразу ж закрийте банки. Сік повинен добре всмоктуватись без необхідності додаткової пастеризації.

Другий:

помістіть журавлину в каструлю і засипте цукром. Додати воду та варити 1-2 години. Дайте йому охолонути, щоб стек сік з фруктів, що залишилися. Тут також потрібно протерти фрукти через ситечко дерев’яною ложкою, щоби з них вийшов весь сік.

Цікаво  Замість чаю приготуйте зігріваючий напій, солодкий та смачний

Сік знову доведіть до кипіння, але тільки так, щоб його одразу розлили по чистих та сухих банках. Відразу ж закрийте банки. Сік повинен добре всмоктуватись без необхідності додаткової пастеризації.

У мене вийшло близько 1,5 літра соку.

рецепт 3

Журавлина – дивіться й інші рецепти з цим корисним фруктом. Я також запрошую вас на буряковий сік та малиновий сік.

Смачного!

Прокрутити вгору