Головна сторінка >> Фільми з неочікуваною розв’язкою – ТОП 15
Фільми з неочікуваною розв'язкою

Фільми з неочікуваною розв’язкою – ТОП 15

Фільми з неочікуваною розв’язкою. Що подивитися ввечері? Шукаєте цікаві фільми? Пропонуємо захоплюючу добірку фільмів з неочікуваною розв’язкою.

Хлопчик у смугастій піжамі (The Boy in the Striped Pyjamas 2008)

Фільми з неочікуваною розв'язкою - ТОП 15
Фільми з неочікуваною розв’язкою – ТОП 15

Як пояснити дитині, що йде друга світова війна, розв’язана її країною? І що батько працює комендантом концтабору? Не підозрюючи про жахіття, що відбувається поруч, восьмирічний Бруно випадково знайомиться з єврейським хлопчиком з іншого боку огорожі табору. До чого приведе ця зустріч?

Цей фільм просто необхідно дивитися, особливо молодому поколінню. У фільмі показано жах того, що відбувається очима дітей. Усі актори гідно зіграли, особливо Ейсу Баттерфілд. Фільм вражає своєю нестандартною і водночас життєвою кінцівкою. Ніколи не знаєш, що може статися, якщо йдеться про війну.

Матч-пойнт (Match Point 2005)

фільми

Колись Кріс був відомим тенісистом. Але кар’єра пішла на спад, а в житті щура з’явилася Нола – типова «фатальна жінка». Герой закохується в дівчину, попри те, що зустрічається з його другом томом. Здається, звичайна любовна драма призводить до несподіваного фіналу.

Не зовсім типовий для Вуді Аллена фільм «матч поінт» спочатку приваблює харизматичним складом акторів (приємно дивитися однаково як хлопчикам, так і дівчаткам), потім захоплює, на перший погляд, тривіальною любовною лінією. Але не робіть поспішних висновків!

Фільм точно вас здивує та залишить ґрунт для роздумів! Тут кохання встає проти мрії, а честь проти обов’язку. Але кожен вирішує сам, що для нього важливіше. Може, трохи застарілою картинкою, але ніяк не мораллю, фільм точно запам’ятається, тому що мимоволі переносиш себе на місце героїв і думаєш, а як би вчинив ти?

Престиж (The Prestige 2006) – Фільми з неочікуваною розв’язкою

Фільми з неочікуваною розв'язкою - ТОП 15
Фільми з неочікуваною розв’язкою – ТОП 15

Колись ілюзіоністи Роберт та Альфред були друзями. Але професійна конкуренція переростає у війну. Тепер фокусники готові на все, щоб дізнатися про секрети трюків і зірвати виступи один одного. Чи можна заради ілюзії жертвувати собою та оточуючими? І як далеко заведе секрет найголовнішого трюку?

Сюжет фільму вписується у загальну стилістику Крістофера Нолана. Потрібно вдивлятися кожної секунди фільму: скрізь є підказки, які допоможуть розгадати кінцівку. Але, як правило, до останньої секунди ніхто не розуміє, в чому, власне, розгадка. Щоб побачити всі деталі, потрібно переглянути фільм неодноразово. І як же тут радують незрівнянні Х’ю Джекман, Крістіан Бейл і Скарлетт Йохансон. Загалом фільм змусить вас посидіти ще не одну годину і подумати, що ж ви могли пропустити.

Цікаво  Нудьгувати не доведеться: 40 хороших фільмів на вечір

Відступники (The Departed 2006)

фільми

Два найкращі випускники поліційної академії виявляються суперниками. Один з них – шпигун мафії в поліції, інший – агент, що впровадився в мафію. Кожен із них намагається знайти та вбити супротивника. Але погоня один за одним і життя в чужій ролі змінює внутрішній світ та погляди героїв.

Фільм триває понад дві години, але їх не помічаєш – так він занурюється. Про гру акторів навіть говорити зайве. Леонардо Ді Капріо приголомшливий. Тандем Лео зі Скорсезе один із найкращих у кінематографі. Джек Ніколсон теж був цікавий в образі лиходія. Він не викликав огиди – навпаки, хотілося спостерігати за його харизматичним персонажем. Одним словом, фільм цікавий, що грає на нервах і водночас не напружує.

Пила: гра на виживання (Saw 2004)

Фільми з неочікуваною розв'язкою - ТОП 15
Фільми з неочікуваною розв’язкою – ТОП 15

Підвал, людина з простріленою головою і пістолет в руці, ланцюг і плівка. У такій дивній ситуації прокинулися двоє незнайомців. Голос пропонує одному з них вибрати: убити іншого бранця або дати померти своїй дружині та дочці. Гра починається, і учасники мають сім годин, щоб вижити.

Машиніст (The Machinist 2004) – Фільми з неочікуваною розв’язкою

фільми

Тревор різанина не спить рік. Він уже давно перестав розрізняти межу між сном та реальністю. Він уже не бачить різниці між моторошними видіннями та подіями у своєму житті: одне постійно перетікає в інше, причому непередбачуваним чином. Що не дає герою заснути й що діється насправді?

Вічно можна дивитися три речі: як горить вогонь, як тече вода і як перевтілюється Кристина Бейл. Актор тут зовсім не схожий на свої знамениті ролі – заради цього фільму він схуд майже на 30 кілограмів. Загадка похмурого Тревора не дає спокою до самого фіналу. Кінцівка виявляється несподіваною у своїй простоті, залишаючи глядачеві думки для роздумів і особливого смаку.

Американська історія х (American History X 1998)

Фільми з неочікуваною розв'язкою - ТОП 15
Фільми з неочікуваною розв’язкою – ТОП 15

Лідер групи скінхедів Дерек Віньярд жорстоко знущається з усіх, хто має не білий колір шкіри. Сміливість і незмінність принципів захоплює його молодшого брата Денні. Після того, як Дерек жорстоко вбиває двох темношкірих хлопців, він потрапляє до в’язниці. Там герой починає усвідомлювати, що в житті не все так однознаєчно. Чи повернеться він до своїх принципів на волі, де на нього чекає власне відображення – молодший брат?

Фільм не лише про проблему расизму та підліткових банд. Він швидше про дорослішання і про усвідомлення того, що ми постійно відбиваємось в інших. Ніколи не знаєш, яким буде це відображення. Здійснюючи ті чи інші вчинки, треба розуміти: не те щоб ти відповідальний за тих, кого приручив, але впливаєш на тих, хто знаходиться поруч. Фільм до останньої хвилини змушує співпереживати та стежити за долею героїв.

Острів проклятих (Shutter Island 2010)

фільми

Судовий пристав прибуває на острів із клінікою для божевільних злочинців. Там він має з’ясувати, куди зникла одна з пацієнток. У результаті розслідування факти дедалі більше заплутуються, стає складно відокремити брехню від реальних фактів. Покинути острів стає неможливо через ураган. Невідомість, божевілля та особисті мотиви героя поєднуються в одну велику загадку.

Цікаво  Цікаві детективні серіали на вечір - найкраща добірка

«Острів проклятих» – це пишність сюжетної закрученості та зразок акторської гри. Фільм залишає подвійні враження: з одного боку цілковиту розгубленість, а з іншого боку – тривогу і злегка неприємний посмак. Це все через дуже напружену атмосферу, яка буквально тисне на глядача. Але при цьому дивитися картину обов’язково треба. Хоча б для того, щоб вступити до лав тих, хто сперечається про закінчення і винести свій вердикт.

Початок (Inception 2010) – Фільми з неочікуваною розв’язкою

Фільми з неочікуваною розв'язкою - ТОП 15
Фільми з неочікуваною розв’язкою – ТОП 15

Кобб займається особливим видом крадіжки: він краде таємниці з людської підсвідомості тоді, коли людина спить. Шпигунство зробив його втікачем. Але останнє завдання допоможе виправити помилки. Для цього йому потрібно не вкрасти думку, а впровадити ідею. Для цього команді Коба доведеться ризикнути життям і зіткнутися із серйозним супротивником – людською підсвідомістю. «Головне правило реальності – не заплутатися у своїх ілюзіях».

Шедевр Кристофера Нолана змушує задуматися про реальність того, що відбувається. Чарівні види, перевернутий світ, Леонардо Дікапріо – ось рецепт ідеального фільму про межі сну та реальність. І, здавалося б, логічний та зрозумілий фінал завдяки останньому кадру перетворюється на вічне спірне питання.

Олдбой (Oldboy 2003)

фільми

Бізнесмен Де-Су у день народження доньки повертається додому п’яним, починає хуліганити та потрапляє до поліційної дільниці. Звідти його забирає друг. Але поки той відвертається, героя викрадають у кімнату без вікон на 15 років.

Це один із найвідоміших південнокорейських фільмів. Темний, жорстокий, реалістичний. Ви довго не зможете відійти від перегляду. Наскільки ж там чудова акторська гра, режисура та операторська робота! Вже з перших хвилин фільм показує себе психологічним трилером. Нам у всіх подробицях та фарбах показують муки головного героя, від яких навіть найстійкішим глядачам стає ніяково. Головного героя зіграв найкращий корейський актор Чої мін сік. Це один із небагатьох акторів в Азії, та й взагалі у світі, який вміє грати одними лише очима. Найдивовижніше у цьому фільмі те, що ти не знаєш, кому співпереживати. У деяких моментах головний лиходій викликав навіть більше жалю, ніж герой.

Ігри розуму (A Beautiful Mind 2001)

Фільми з неочікуваною розв'язкою - ТОП 15
Фільми з неочікуваною розв’язкою – ТОП 15

Робота молодого генія Джона Форбса Нэша в галузі теорії ігор змінює математичну спільноту. Але водночас особисте життя вченого перевертається з ніг на голову через одну фатальну подію.

Сюжет оригінальний та цікавий. Рассел Кроу у цьому фільмі зіграв дуже і дуже добре. Ця роль йому дуже підійшла, він міг одним лише поглядом, однією усмішкою передати емоції персонажа. Цей фільм торкається всіх струн твоєї душі, не даючи шансу доглянути його з сухим обличчям.

Донні Дарко (Donnie Darko 2001) – Фільми з неочікуваною розв’язкою

фільми

У кімнату Донни Дарко врізається літак, а підліток дивом залишається живим. Після цього дивного випадку у Донні з’являється здатність впливати на час і долю. Підліток намагається зрозуміти цей світ, спілкуватися з батьками, друзями, вчителями та дівчиною. У той самий час його починають лякати дивні бачення, які у його життя.

Цікаво  Який подивитися цікавий фільм - ТОП 12

«Донні Дарко» називають дуже дивним фільмом – і, слід визнати, він не для всіх. Кожен сам для себе може вирішити, хто ж такий Донні Дарко – підліток із розсіяною шизофренією чи геній, що розкрив таємницю часу? Роздуми за роками дорослого підлітка захоплюють, змушують інакше поглянути багато звичайні речі. Ти починаєш мислити, як Донні Дарко. І думати про те, чи можемо ми змінити хоч щось у цьому божевільному світі?

Гра (The Game 1997)

Фільми з неочікуваною розв'язкою - ТОП 15
Фільми з неочікуваною розв’язкою – ТОП 15

Успішний кар’єрист Ніколас Ван Ортон звик усі тримати під контролем. На свій день народження він отримує дивний подарунок – квиток для участі у грі. Після участі він відчує смак життя і відчуватиме все гостріше. Ніколас погоджується. І в цей момент гра починає повертати життя найнесподіванішим, часом навіть страшним чином.

“Гра” повністю виправдовує свою назву. Ігора акторів – чудова. Гра як центральна ідея – нестандартна та побудована на несподіваних поворотах. Гра сюжету на почуттях глядача – неповторна. Протягом фільму думка про те, що насправді відбувається, кардинально змінюється кілька разів. Фільм жахів перетворюється на детектив, потім – на драму, потім нагадує трилер, а далі – щось ще. Ця кінокартина – та ще головоломка.

Шосте почуття (The Sixth Sense 1999)

фільми

Захоплений своєю роботою, психіатр зовсім забуває про своє особисте життя. Один із його пацієнтів – дуже незвичайний випадок. Дев’ятирічний хлопчик стверджує, що бачить примари померлих і навіть розмовляє з ними. Як допомогти пацієнтові – і чи можливо?

Глибока драма, гострий трилер та психологічний детектив. У фільмі вживаються три жанри, і кожен знайде щось собі. Загалом сюжет вийшов чудовим, і не дивлячись на трохи затягнутий початок, далі фільм інтригує, стає цікавішим, і ось уже не вдається зупинитися. Актори тут гарні, Брюс Уїлліс відходить від формату героя бойовика. А молодий актор Хейлі Джоел Осмет, який попри свій юний вік за акторською грою, може втерти ніс будь-якому дорослому. “Шосте почуття” – відмінний трилер, який лякає тим, що він моторошний, а не страшний. Саме такими мають бути трилери.

88 Хвилин (88 Minutes 2007) – Фільми з неочікуваною розв’язкою

Фільми з неочікуваною розв'язкою - ТОП 15
Фільми з неочікуваною розв’язкою – ТОП 15

Професор Джек Грем складає психологічні портрети вбивць, допомагаючи правоохоронним органам. З його допомогою у в’язницю садять серійного вбивцю. За кілька годин до страти злочинця гриму дзвонять та повідомляють, що жити йому залишилося 88 хвилин. Чи реальна ця загроза?

Подивитися за тим, як герой за 88 хвилин намагається дізнатися, чому його збираються вбити.

Дивіться також: ТОП фільмів з несподіваною кінцівкою

Приємного перегляду!

Прокрутка до верху