Головна сторінка >> Захоплюючі турецькі серіали сповнені інтриг та емоційних переживань – ТОП 10
Захоплюючі турецькі серіали сповнені інтриг та емоційних переживань - ТОП 10

Захоплюючі турецькі серіали сповнені інтриг та емоційних переживань – ТОП 10

Підібрали для вас найкращі проєкти, зняті у різних жанрах. Донедавна вважалося, що турецькі серіали – це сльози та кохання. Але за останні кілька років кінематограф цієї країни суттєво розширив свої межі, завдяки чому кожен серіаломан зможе знайти тут проєкт на свій смак. Спеціально для вас ми підібрали 10 найкращих серіалів, які були зняті останніми роками та зуміли привернути до себе величезну увагу глядачів у всьому світі.

«Сім’я» (Aile 2023)

«Сім'я» (Aile 2023)

Аслан – спадкоємець багатої сім’ї, яка заробила свій стан не зовсім законним шляхом. Ця гірка правда обтяжує душу молодого чоловіка і вганяє його в депресію. Випадкове знайомство з Девін змушує героя подивитись на свою долю під зовсім іншим кутом, одночасно змінюючи й життя жінки. Тільки от владні родичі Аслана зовсім не згодні з його новими принципами і вони готові піти на все, щоб розлучити його з Девін.

Шикарний серіал, знятий режисером Ахметом Катиксизом («Безкіне кохання») привернув увагу глядачів сильним акторським складом. Довгоочікувана прем’єра повністю виправдала очікування – з перших епізодів картина отримала високі рейтинги, які постійно зростають.

«Королева» (Kralice 2023)

«Королева» (Kralice 2023)

З боку здається, що шлюб Атеша та Деніз – цілковита ідилія: чоловік будує успішну кар’єру спортсмена, його дружина займається дизайном. Але одного разу все круто змінюється – Деніз необхідно розв’язувати проблеми сімейного бізнесу і водночас вона дізнається про страшну правду про таємне життя чоловіка – Атеша звинувачують у неналежній поведінці. Головна героїня виявляється у дуже непростій ситуації, але як справжня сильна жінка вона не має наміру здаватися.

Цікаво  Найкращі індійські серіали - ТОП 25

Новинка відразу привернула до себе увагу фанатів турдизі. Перші серії картини зуміли виправдати очікування глядачів і якщо сценаристи продовжать так само, то цілком можливо, що «Королева» стане справжнім хітом сезону.

«Прощальний лист» (Veda Mektubu 2023)

«Прощальний лист» (Veda Mektubu 2023)

Аланур – дівчина з багатої сім’ї, яка всім серцем полюбила молодого, але дуже бідного хлопця, на ім’я Зія. Її батьки були категорично проти їхніх стосунків, але попри це, їхня дочка все ж таки вирішила пов’язати свою долю з юнаком. Проте, казка закінчилася раптово – Зія зник у невідомому напрямі, залишивши по собі лише прощальний лист. Через 30 років колишні закохані знову зустрічаються, адже виявляється, що їхні діти зустрічаються і хочуть одружитися. Тільки примари минулого не готові відпустити ні Зію, ні Аланур.

Цей серіал можна назвати наочною демонстрацією сімейної драми й він лише в черговий раз демонструє, як важливо залишати минуле в минулому. Шикарні головні актори настільки чудово вжилися у свої ролі, що не повірити у трагедію їхніх персонажів просто неможливо.

«Політ птиці» (Kus Ucusu 2022)

«Політ птиці» (Kus Ucusu 2022)

Лале – гарна та успішна телеведуча. Завдяки старанній праці їй вдалося побудувати прекрасну кар’єру. Якось у компанію, де вона працює, влаштовується молода та дуже амбітна Асли, яка зближується з головною героїнею. Лале і не підозрює, що нова знайома готова піти на все, щоб зайняти її місце. Ситуацію погіршує і те, що в особистому житті Лалі є величезні проблеми, які вона вирішити не може дуже довго.

Цікаво  15 найкращих турецьких серіалів 2023 року

Виходу цього проєкту фанати турдизі чекали з величезним нетерпінням, а все через такий довгоочікуваний повтор тандему головних героїв. Попри те, що любовну лінію в цьому проєкті відсунуто на другий план, серіал сподобався глядачам.

«Шахмаран» (Şahmaran / Sahmaran 2023)

«Шахмаран» (Şahmaran / Sahmaran 2023)

Шахсу – молода викладачка психології, яка змушена повернутися до рідного містечка. Саме тут їй доводиться зіткнутися з культом, який поклоняється Шахмарану – жінці-змії. Якщо спочатку головної героїні всі легенди звідси створенні здаються просто казками, то згодом вона починає вірити у його існування. Але Шахсу навіть не підозрює, що їй призначено стати частиною цієї легенди.

Цей серіал у стилі фентезі привернув увагу глядачів одразу. Для Туреччини не характерно знімати такі фантастичні проєкти, проте цей серіал зумів зруйнувати стереотипи, що є.

«Мене звуть Фарах» (My Name Is Farah 2023)

«Мене звуть Фарах» (My Name Is Farah 2023)

У минулому житті Фарах була успішним та шановним лікарем. Через тяжку хворобу сина їй довелося відмовитися від побудови успішної кар’єри. Щодня жінка думає лише про те, де взяти гроші для оплати дорогого лікування. Якось Фарах випадково стає свідком жорстокого вбивства і відтоді її життя стає тісно пов’язаним із мафіозними розбірками.

«Красивіше, ніж ти» (Senden Daha Guzel 2022)

«Красивіше, ніж ти» (Senden Daha Guzel 2022)

Ефсун та Емір працюють пластичними хірургами й навіть не підозрюють про існування один одного. Але одного разу через інтриги матері дівчини їм довелося познайомитися. З першої зустрічі герої зрозуміли, що ніколи не зможуть співпрацювати. Однак за збігом обставин вони все ж таки змушені працювати разом і з часом обидва розуміють, що ненависть у їхній душі починає перетворюватися на любов.

Саме цей серіал вважали головним конкурентом гучного ромкому «Постукай у мої двері». Справді, у сюжеті двох цих проєктів є схожі моменти й кожен із них заслуговує на увагу глядачів.

Цікаво  ТОП серіали Нетфлікс - список найкращих

«Втеча» (Kacis 2022)

«Втеча» (Kacis 2022)

У центрі подій два воєнні кореспонденти, які щодня ризикують своїм життям для того, щоб люди змогли дізнатися всю правду. Іноді їм доводиться ризикувати власним життям і не завжди виправдано. Полон, тортури, вибухи та вбивства – усі ці події їм доводиться щодня бачити, а ще спостерігати за тим, як ламаються долі мільйонів людей.

«Правосуддя» (Yargi 2021)

«Правосуддя» (Yargi 2021)

Ілгаз – прокурор, який завжди слідує не тільки своєму обов’язку, а й уродженому почуттю підвищеної справедливості. Він – справжня гроза всіх злочинців. Однак коли на лаві підсудних виявляється його молодший брат, Ілгаз готовий піти на все, щоб врятувати його. Але все змінюється після того, як між ним та дівчиною-адвокатом спалахують почуття. Головні герої виявляються втягнуті в колообіг подій, які зводять їх з розуму.

Перший сезон цього серіалу вийшов справжнім хітом, але рейтинги другого справді зашкалюють, причому у всьому світі. Творці проєкту вже подейкують про те, щоб продовжити його ще як мінімум на один сезон.

«Між світом і мною» (Dunyayla Benim Aramda 2022)

«Між світом і мною» (Dunyayla Benim Aramda 2022)

Ідеальні стосунки, засновані на повній довірі та безмежному коханні – про таких мріє багато людей. Ількін була впевнена, що її роман із коханим чоловіком був справжньою казкою. Щоправда, дівчина і не здогадувалася, що Толга вже давно перебуває в депресії. Щойно відчувши, що партнер почав замикатися в собі, вона створює фейкову сторінку в соціальних мережах і починає спілкуватися з ним анонімно. І лише тоді Ількін розуміє, що її стосунки зовсім не ідеальні.

Дивіться також: Турецькі серіали про кохання – ТОП 20

Прокрутка до верху