Головна сторінка >> Найкращі турецькі серіали про любов, за якими божеволіє весь світ
Найкращі турецькі серіали про любов

Найкращі турецькі серіали про любов, за якими божеволіє весь світ

Найкращі турецькі серіали про любов – їх уже подивилися мільйони глядачів, а їхня популярність із роками анітрохи не знижується. Пропонуємо вам згадати про справжні хіти турецького виробництва.

Чудовий вік (Muhteşem Yüzyıl 2011)

Найкращі турецькі серіали про любов
Найкращі турецькі серіали про любов

Культова сага, сюжет якої частково заснований на історичних подіях, свого часу викликала справжній фурор. Відмінні декорації, захоплююча історія та блискучий акторський склад – стали головними складовими феноменального успіху цього проєкту.

Історія кохання Сулеймана і Роксолани, тісно пов’язана з палацовими інтригами, таємницями й війнами виявилася настільки успішною, що серіал став продаваним за всю історію турецького кінематографа.

Постукай у мої двері (Sen Çal Kapımı 2020)

серіали

Сучасна інтерпретація історії про Попелюшку стала справжнім світовим хітом. Головні актори цього проєкту було визнано кумирами молоді у багатьох країнах світу.

Цікаво  Фільми та серіали схожі на Міст - ТОП 20

Бідолашна дівчина втрачає можливість навчатися за кордоном через те, що компанія, яка мала сплатити її грант, просто забула про це. Еда приходить в офіс до багатого начальника фірми та влаштовує скандал. Незабаром вони укладають заклад, який приносить їм обом зовсім несподіваний результат.

Чорне кохання (Kara Sevda 2015)

Найкращі турецькі серіали про любов
Найкращі турецькі серіали про любов

Цей хіт став однією з найбагатших драм останнього століття. Життєвий сюжет, який було відтворено на екранах умілими акторами, не лише чіпляє за живе, він змушує відчути всі емоції головних героїв.

Кемаль – простий хлопець, який працює на шахті, закохується у багату дівчину, на ім’я Ніхан, яка відповідає йому взаємністю. Але з долі їм доводиться розлучитися. Через багато років вони знову стикаються разом і розуміють, що досі кохають одне одного. Ситуацію ускладнює той факт, що кожен із них у шлюбі, а образи минулого все ще живуть у їхніх душах.

Цікаво  50 найцікавіших серіалів від Netflix останніх років

Заборонене кохання (Aşk-ı Memnu 2008)

серіали

Ще одна культова драма, яка щороку транслюється у багатьох країнах світу і щоразу має найвищі рейтинги. Складний любовний трикутник, що веде до розколу сім’ї та розвалу всіх цінностей, протистоїть справжній пристрасті, що все поглинає.

Коли дружина Аднана померла, він почав вести затворницький спосіб життя. Весь свій час цей чоловік присвячував дітям та роботі. Але одного разу він знайомиться з прекрасною юною Біхтером і розуміє, що знову полюбив. Виявилось, що їхні почуття взаємні. Але все змінюється, коли до родового маєтку приїжджає племінник Аднана.

Чорно-біле кохання (Siyah Beyaz Ask 2017)

Найкращі турецькі серіали про любов
Найкращі турецькі серіали про любов

Успіх цього проекту – не лише у чудовому сюжеті та його втіленні на екранах, а й шаленій хімії, яка справді палала між головними акторами. Попри те, що з моменту зйомок першої частини минуло п’ять років, фанати серіалу досі сподіваються, що знято й другий сезон.

Цікаво  Круті серіали які варто подивитись - саме те на довгі вихідні!

Асли – приваблива молода жінка, яка працює лікарем. Якось пізно ввечері до неї до клініки привезли пораненого чоловіка. Вона, слідуючи обов’язку, врятувала йому життя і в результаті ледь не втратила своє. Щоб не загинути, Асли погодилася укласти з Ферхатом фіктивний шлюб, але ніхто й передбачити не міг, чим закінчиться.

Дивіться також: Найкращі турецькі серіали про школу, підлітків та кохання

Прокрутка до верху