Головна сторінка >> Турецькі історичні серіали – ТОП 17
Турецькі історичні серіали

Турецькі історичні серіали – ТОП 17

Турецькі історичні серіали – зібрали для вас у топ список найкращі турецькі історичні серіали. Тут є і про імперію Османа, і про інший час Туреччини.

Зміст

Чудовий вік (Muhteşem Yüzyıl 2011)

Турецькі історичні серіали - ТОП 17
Турецькі історичні серіали – ТОП 17

Дивовижна історія кохання жорстокого правителя Османської любові до прекрасної української дівчини. Султан Сулейман правив протягом кількох років, прийняв чимало значних рішень, але перше місце ставив його відносини з Олександрою. Їй довелося змінити ім’я та віру. Тепер її знали, як Хюррем. Дівчина потрапила до Сулеймана як подарунок його службовців. Красива дівчина одразу зачаровує султана, але той навіть не припускає, наскільки його нова коханка розумна.

Основа Осман (Kurulus: Osman 2019) – Турецькі історичні серіали

фільми

Син імператора Ертугрула виріс гідною заміною. Осман Газі славився як безстрашний, відважний і сміливий воїн, мудрий стратег, який зумів узяти найкращі риси своїх предків. Йому вдалося довести міць Османської імперії, розширити її території та довести ворогам, наскільки небезпечно переступати кордони держави. Але шлях до вершини Газі був дуже складним. Він пережив зраду друзів, втратив кохання і знову знайшов її.

Прекрасне століття. Імперія Кесем (Muhteşem Yüzyıl. Kösem 2015)

Турецькі історичні серіали - ТОП 17
Турецькі історичні серіали – ТОП 17

XVII століття. Кесем Султан – лідер Ахмеда I. Інші вважають її лише однією серед десятків інших наложниць, але кожна розуміє, яку роль вона грає для імператора. Ще зовсім дитиною вона опинилася в гаремі, але ніколи не дозволяла погано поводитися. Кесем, що подорослішала, стала однією з найвпливовіших жінок в імперії.

Цікаво  Турецькі серіали ТОП 10 - цікава добірка на вечір

Королек – пташка співоча (Çalikusu 2013)

фільми

Ферида у дитинстві завжди була неслухняною. Вона не могла всидіти на місці та постійно шукала нові пригоди. З віком нічого не змінилося. Доки Феріда не побачилася знову зі своїм кузеном. Дівчина закохується в нього. Молоді люди виросли разом, але раніше Феріде ніколи не розглядала його як перспективний наречений. Поруч із ним вона повністю перетворюється і боїться зізнатися у почуттях.

Курт Сеїт та Олександра (Kurt Seyit ve Sura 2014) – Турецькі історичні серіали

Турецькі історичні серіали - ТОП 17
Турецькі історичні серіали – ТОП 17

Головні герої переживають не найкращі часи. Царська династія впала, наближається кровопролитна війна. На тлі того, що відбувається, трапляється зустріч колишнього офіцера Сеїта та молодої дівчини Олександри. Попри різницю у віці, вони відразу закохуються, але змушені приховувати свої справжні почуття.

Воскреслий Ертугрул (Dirilis: Ertugrul 2014)

фільми

Молодший син правителя племені змушений залишити рідні краї. Разом із кількома сотнями біженців він перебирається до Анатолії, щоб сховатися від монголів. Ертугрулу доводиться боротися з кожним, хто наважиться напасти на його народ. Він не звик залишатися в тіні й намагається довести всім, що є гідним спадкоємцем свого батька.

Права на престол Абдулхамід (Payitaht Abdülhamid 2017)

Турецькі історичні серіали - ТОП 17
Турецькі історичні серіали – ТОП 17

Останній імператор пройшов довгий і важкий шлях, щоб здобути перемогу, зберегти життя численних підданих і врятувати кохання. Йому довелося пройти через зраду і ненависть, повалити з престолу рідного брата і взяти участь в одній із найжорстокіших воєн. Абдулхамід II став відомий як Кривавий султан, але водночас важко знайти серед попередніх правителів того, хто був би мудрим і справедливим.

Ти моя Батьківщина (Vatanim Sensin 2016) – Турецькі історичні серіали

фільми

Джевдет очолює турецькі війська. Після закінчення війни він повернувся додому, одружився з коханою дівчиною і разом з нею виховував трьох дітей. Сімейну ідилію затьмарюють новини про окупацію греками Ізміру. Чоловікові доводиться знову лишити сім’ю. Підтримати Азізе викликається старий товариш її чоловіка. Потай він давно заздрив йому і мріяв отримати дружину Джевдета. Тевфік готовий піти на все, щоб у його руках було бажане.

Цікаво  Нові турецькі серіали які вже вийшли - ТОП 10

Хюррем Султан (Hürrem Sultan 2003)

Турецькі історичні серіали - ТОП 17
Турецькі історичні серіали – ТОП 17

XVI століття. Юна красуня Роксолана опиняється в полоні татар. Вони відправляють її до Стамбула. Тепер вона живе у гаремі султана Сулеймана. Роксолані вдається отримати любов матері імператора. Завдяки їй вона досягає величезних висот і поваги оточуючих. Роксолана одержує ім’я Хюррем і стає новою улюбленицею Сулеймана. Але дівчина має впливову суперницю.

Якось в Османській імперії (Bir zamanlar Osmanli: Kiyam 2012)

фільми

У 1711 році після довгоочікуваної перемоги в Османській імперії настав не найкращий час. Воно припало на правління султана Ахмеда. Через 7 років після закінчення війни почалася епоха тюльпанів. Ціни та податки постійно зростали, що ставало причиною численних бунтів. За наказом імператора був повішений маленький продавець. Дізнавшись про те, що сталося, його брат став на шлях помсти й не збирався зупинятися.

Великий детектив Філінта (Filinta 2014) – Турецькі історичні серіали

Турецькі історичні серіали - ТОП 17
Турецькі історичні серіали – ТОП 17

Філінта Мустафа кілька років життя віддав службі у поліції. Його кар’єра знаходиться на межі повного знищення. Чоловіка звинувачують у злочиніні, яке він не робив. Детектив намагається зробити все можливе, щоб досягти справедливості. Він має лише кілька днів на розслідування. Якщо він не знайде того, хто підставив його, то догодить за ґрати.

Альпарслан: Великий Сельджук (Alparslan büyük selçuklu 2021)

фільми

Другий султан із династії Сельджуків з перших днів правління зіткнувся з недовірою народу. Відважний воїн зійшов у важкий для імперії час, вороги постійно нападають з усіх боків. На загін воїнів, які охороняли кордони, скоєно напад. Сельджук на чолі армії вирушає у військовий похід. По дорозі султан стає на захист нещасної дівчини, і рятує її від переслідувачів. У той момент він ще не знає, що ця зустріч не випадкова, а незнайомка зіграє в його житті важливу роль.

Седдулбахір 32 години (Seddülbahir 32 Saat 2016)

Турецькі історичні серіали - ТОП 17
Турецькі історичні серіали – ТОП 17

Жителі невеликого прикордонного селища Чанаккал навіть не припускали, що стануть центром епічної битви. Протистояти величезному війську Антанти надихнув односельців відважний воїн Махмут Сабрі. Довгих 32 години тривав бій, що увійшов в історію, але нечисленне військо з сільських жителів таки відстояло кордон і запобігло вторгненню ворога.

Безстрашні (Deliler 2018) – Турецькі історичні серіали

фільми

Фатіх Мехмед II зачарований відданістю імперії Османа, яку демонструє Влад Цепеш. Призначаючи його правителем Валахії, султан навіть не підозрював, що вірний поданий задумує. Згодом Фатіху Мехмеду доносять, що Цепеш безжально розправляється з турками у Валахії. Розгніваний султан відправляє гінця до Влада, невдовзі труп посланця з колом у голові привозять до палацу. Безкарними такі дії залишати не можна, Фатіх закликає загін із семи відданих воїнів, яких прозвали безстрашними, і наказує їм порозумітися зі зрадником.

Цікаво  Французькі детективні серіали - ТОП 30

Облога Ель-Кута (Mehmetçik Kut’ül Amare 2018)

Турецькі історичні серіали - ТОП 17
Турецькі історичні серіали – ТОП 17

Англійська армія на порозі рідного міста Мехмета. Головний герой розуміє, що вистояти проти ворога турецької армії допоможе лише диво. Мужній головнокомандувач вимовляє надихаючу промову перед військом. Слова безстрашного воїна підіймають моральний дух уже розчарованих солдатів і надають їм сили здобути перемогу в одній із грандіозних битв.

Султан невільник (Esir Sultan 2012)

фільми

Нескінченна війна призвела до кризи та падіння Османської Імперії. Турецькі подані не втрачають надію, що їм вдасться відновити державу і повернути колишню славу. Султан, що займає престол, знаходиться при смерті, а прямого спадкоємця у нього немає. Перед елітою імперії Османа стоїть важке завдання — знайти гідного правителя, адже від того, хто зійде на трон, залежатиме доля Імперії.

Візерунки з троянд (Çemberimde gül oya 2004) – Турецькі історичні серіали

Турецькі історичні серіали - ТОП 17
Турецькі історичні серіали – ТОП 17

Феріхі працює над проєкт короткометражного фільму про молодь 70-х років. За допомогою дочка звертається до матері. Спогади Йурданур повертають її у щасливі часи, змушуючи знову пережити яскраві почуття від зустрічі з коханою людиною, яка згодом стала її чоловіком.

Прощай, Румелія (Elveda Rumeli 2007)

фільми

Історія життя простого молочника з Румелії переплітається з історичними подіями початку XX століття. Раміз разом із дружиною та 5 дітьми живе у невеликому будинку та заробляє гроші продажем молока від власних корів. Попри скромний достаток, у сім’ї панує любов, гармонія та злагода. Нескінченні напади армії Османської імперії призводять до погіршення і без того тяжкого становища героїв. Раміз вже готується прийняти болісну голодну смерть, але ідея дочки, на ім’я Роба не тільки врятує сім’ю, а й змінить їхнє життя.

Дивіться також: Найкращі турецькі серіали – ТОП 15

Scroll to Top