Головна сторінка >> Найкращі турецькі серіали які варто подивитися
Найкращі турецькі серіали які варто подивитися

Найкращі турецькі серіали які варто подивитися

Найкращі турецькі серіали які варто подивитися – коли хочеться побачити пристрасть, перейнятися заплутаними стосунками та подивитися, як далеко можна зайти заради кохання, потрібно терміново включати турецький серіал! Зібрали добрі приклади багатосерійних мелодрам із Туреччини, яким глядачі поставили високі оцінки.

Курт Сеїт та Олександра (Kurt Seyit ve Sura 2014)

Найкращі турецькі серіали які варто подивитися
Найкращі турецькі серіали які варто подивитися
  • IMDb 7,2

Події серіалу відбуваються на початку XX століття. Офіцер Курт Сеїт Емінов (Киванч Татлитуг) виріс у забезпеченій кримськотатарській родині, яка шанує релігійні традиції й бажає бачити сина одруженим на благородній мусульманській дівчині. Курт закохується в Олександру Верженську (Фарах Зейнеп Абдуллах), з якою знайомиться на одному з балів.

Вона належить до знатної сім’ї й вперше побачила світ. Почуття, що спалахнули між молодими людьми, відчуває на міцність Жовтнева революція. Олександра змушена разом із коханим тікати з країни, Курт привозить дівчину до своїх батьків, оголошуючи про намір одружитися. Батько головного героя категорично проти подібного союзу, що змушує Курта та Олександру зректися близьких і вирушити до Стамбула.

Кохання не розуміє слів (Ask Laftan Anlamaz 2016)

серіали
  • IMDb 7,7

Хайят (Ханде Ерчел) приїжджає з невеликого містечка Гіресуна підкорювати Стамбул. Після приїзду Хайят влаштовується в модний будинок «Сарт», видавши себе за іншу людину. Там вона знайомиться з привабливим сином власника Муратом (Бурак Деніз), багатим спадкоємцем. Мурат — розпещений молодий чоловік, який має успіх у жінок, але не відчуває особливих почуттів до жодної зі своїх дівчат.

Перша зустріч Хайят та Мурата закінчується скандалом. Між молодими людьми спалахує конфлікт через зневажливе ставлення Мурата, яке Хайят не має наміру терпіти. Однак незабаром ненависть переростає в симпатію, оскільки головної героїні вдається розглянути в Мураті чесність і доброту, які ретельно приховуються від інших людей.

Цікаво  Популярні серіали які варто подивитися

Заборонене кохання (Ask-i Memnu 2008-2010)

Найкращі турецькі серіали які варто подивитися
Найкращі турецькі серіали які варто подивитися
  • IMDb 7,5

Вдівець Аднан (Сельчук Ентем) поховав дружину понад десять років тому і з того часу у депресії. Бувши заможною людиною, проживаючи в одному з найвідоміших будинків Стамбула, він зрікся світського життя заради виховання дочки Ніхаль (Хазал Кая), сина Бюлента (Батухан Караджакая) та племінника Бехлюля (Киванч Татлитуг).

Серце Адана має намір завоювати вдова Фірдевс Йореоглу (Небахат Чехре): вона хоче отримати доступ до його багатства. Аднан знайомиться з дочкою Фірдевс – 20-річною Біхтер (Берен Саат), яка сумує за втратою батька. З огляду на втрати близької людини Біхтер і Аднан зближуються; останній невдовзі розуміє, що закоханий у дівчину.

Кохання напрокат (Kiralik Ask 2015-2016)

серіали
  • IMDb 7,2

У центрі сюжету турецького серіалу — молодий бізнесмен Омер (Бариш Ардуч), який працює в модельному бізнесі й не поспішає одружитися. Подібне ставлення до створення сім’ї турбує його тіткою Неріман (Нергіс Кумбасар), тому вона активно шукає для племінника наречених.

Неріман вирішує засватати Омеру Ясемін (Синем Озтюрк), що повернулася з Америки, а той через наполегливість родички й бажання влаштувати його особисте життя виходить з себе. Щоб йому дали спокій, Омер цілує першу-ліпшу дівчину, якою виявляється Дефне (Ельчин Сангу). Остання працює офіціанткою і ледве зводить кінці з кінцями, намагаючись розплатитись із боргами брата.

Неріман пропонує їй зіграти закохану в Омера дівчину за плату і та змушена погоджується, не підозрюючи, що метою тітки є не лише особисте щастя племінника, а й власна вигода від майбутнього шлюбу.

Вітрений (Hercai 2019-2021)

Найкращі турецькі серіали які варто подивитися
Найкращі турецькі серіали які варто подивитися
  • IMDb 6,8

Події серіалу розгортаються в турецькій провінції Мідьят, де про впливову та багату родину Шадоглу знають не з чуток. Юна і романтична дівчина Рейян (Ебру Шахін) – падчерка Хазара Шадоглу (Серхат Тутумлуер) і названа внучка глави всього роду Насуха (Маджит Сонкан), який довгі роки не приймає її членом сім’ї.

Якось Рейян знайомиться із чарівним хлопцем Міраном Асланбейєм (Акін Акінезю) і незабаром закохується в нього. Молода людина зближується з героїнею, переслідуючи корисливі цілі: хоче помститися Хазару. Змалку в герої вирощували ненависть до цієї людини, оскільки, за версією його бабусі, саме Хазар знечестив матір Мірану і був причетний до її смерті. Але на шляху до помсти Міран щиро закохується у Рейян.

Цікаво  ТОП найкращих серіалів світу - цікава підбірка

Чорне кохання (Kara Sevda 2015-2017)

серіали
  • IMDb 7,3

Головні герої зериала — дочка багатого підприємця Ніхан (Несліхан Атагюль) та син звичайного перукаря Кемал (Бурак Озчівіт). Їхнім відносинам перешкоджає класова нерівність та жорстокість впливових людей з вищого турецького суспільства.

Ніхан мріє добитися Емір (Каан Урганджіоглу), син багатої людини, який не звик хоч у чомусь собі відмовляти. Батько героїні Ондер (Кюршат Алниачик) винен величезну суму грошей і погоджується віддати дочку заміж за нелюбиму людину.

Сама Ніхан має намір провести залишок життя з Кемалем – Емір вирішує усунути конкурента, відправивши його за ґрати. Лише за умови, що Ніхан вийде за нього заміж, Кемал залишиться на волі.

Постукайся в мої двері (Sen Çal Kapımı 2020)

Найкращі турецькі серіали які варто подивитися
Найкращі турецькі серіали які варто подивитися
  • IMDb 7,5

Еда (Ханде Ерчел) працює у квітковому магазині тітки та мріє вчитися за кордоном, щоб стати ландшафтним архітектором. Якось їй випадає така можливість: відомий підприємець Серкан Балат (Керем Бюрсін) заснував стипендії для талановитих людей на кшталт Еди.

Опинившись за крок від заповітної мрії, героїня дізнається, що ніякого фінансування не буде, оскільки підлеглі Балата оптимізували витрати компанії й гроші не дійшли до стипендіатів, а отже шанс вирватися з квіткового магазину у героїні зникає.

Розчарована Еда вирішує зустрітися і висловити все прямо в особі підприємця. Серкан пропонує сплатити повністю навчання за однієї умови: Еді потрібно буде прикидатися його нареченою два місяці.

Королек – пташка співоча (Çalikusu 2013-2014)

серіали
  • IMDb 7,4

Феріде (Фахріє Евджен Озчівіт) залишилася сиротою ще в дитинстві: юність вона провела у французькому пансіоні, де її називали «королек» за легкий і бешкетний характер. На літні канікули вона приїжджала в будинок рідної тітки Бесіме (Еліф Іскендер) і проводила час разом зі своїм двоюрідним братом Кямраном (Бурак Озчівіт) та сестрою Неджміє (Ебру Хелваджіоглу).

Цікаво  20 найкращих латиноамериканських серіалів!

Подорослішавши, героїня усвідомлює, що закохана у свого двоюрідного брата, який відучився на лікаря і закохав в себе, чи не всіх дівчат в окрузі. Одного разу Феріде випадково дізнається про таємницю Кямрана, який завів роман з вдовою Неріман (Бегюм Кютюк) і пропонує зберегти секрет в обмін на одну послугу: на зустрічі з випускницями пансіону він має зіграти роль коханого Феріді. Кямран погоджується, оскільки в душі й сам небайдужий до двоюрідної сестри.

Королева ночі (Gecenin Kraliçesi 2016)

Найкращі турецькі серіали які варто подивитися
Найкращі турецькі серіали які варто подивитися
  • IMDb 5,3

Селін (Мер’єм Узерлі) живе у Франції й тримає невеликий магазинчик із парфумерією. Якось доля зводить її з турецьким бізнесменом Азізом (Угур Полат), який після смерті дружини залишився один з двома рідними та однією прийомною дитиною. Після втрати близької людини він не думав, що відчуває хоч якісь почуття до іншої жінки, але, зустрівши Селін, закохується в неї з першого погляду.

Прийомний син Азіза Картал (Мурат Йилдирим) – забезпечений і привабливий юнак – теж втрачає голову від Селін. Тепер двом чоловікам – батькові та сину – доведеться боротися один з одним за серце однієї дівчини.

Чудовий вік (Muhtesem Yüzyil 2011-2014)

серіали
  • IMDb 6,7

Заснований на історичних подіях серіал розповідає про правління султана Сулеймана (Халіт Ергенч) та палацове життя Османської імперії 16 століття. Дочка священника Олександра (Мер’єм Узерлі) потрапляє в полон і її відправляють до Стамбула як «екзотичний» подарунок Сулейману.

Православна християнка стає наложницею правителя, приймає іслам та отримує нове ім’я Хюррем. Бувши розумною, талановитою та гострою на мову, вона досить швидко змінює статус «чергової дівчини з гарему» на «улюблену наложницю султана», що не всім припадає до душі. Хюррем не має наміру залишатися наложницею, а хоче стати законною дружиною Сулеймана — на шляху до цієї непростої мети на неї чекають випробування та підступні спроби суперниць перешкодити планам.

Дивіться також: Найкращі турецькі серіали які вже вийшли

Прокрутка до верху