Ванна кімната в морському стилі – чи можна продовжити атмосферу відпустки. Зберегти спогади про чудові подорожі сонячними країнами, що захоплюють бірюзовим кольором моря та неповторною рослинністю? Кожен день насолоджуйтеся відпочинком в унікальній обставині. Який нагадує середземноморські пляжі, дикі лісові куточки або … інтер’єр корабля, на якому ми плавали навколо чарівних островів під звуки місцевої музики. Здається, найкраща кімната, яку можна оформити у справжньому святковому стилі – це ванна кімната, місце догляду та відпочинку.
Неважливо, великий чи маленький у нас інтер’єр. Все, що вам потрібно, це трохи фантазії, правильний вибір кольорів і пристосувань. І звичайно, базове обладнання, яке добре поєднується з усім. Якщо вам подобаються гойдання хвиль, незвичайні пейзажі, що з’являються на горизонті під час круїзу. Чарівні заходи сонця, які спостерігають з моря, введімо у ванну кімнату декоративні деталі в оригінальному матроському стилі. У кімнаті буде переважати білий, темно-синій кольори синій, розбитий теплими відтінками бежевого і коричневого.
Білі стіни й квадратна керамічна плитка стануть ідеальним фоном для круглих дзеркал, підвішених на мотузках. Які нагадують ілюмінатори, віконця, розміщені в бортах кораблях або яхтах. Поруч із ними — морські світильники з металевими частинами зі старого золота та зображення корабля стародавніх часів. Чим ближче до зони ванни, тим більше морських елементів. Вітрильний корабель на дерев’яній полиці, штурвал, який одночасно є дзеркалом, темно-сині й білі смуги на стіні та шторі. На край прямокутної ванни обов’язково потрібно поставити мініатюрний кораблик, який зробить купання цікавішим не тільки для самих маленьких.
Для комфортного догляду необхідно подбати про якість обладнання, особливо фурнітури. Нехай у ванній кімнаті, як і в прикладеному розпорядженні, буде настінний змішувач для ванни. Плоскі ручки в поєднанні зі злегка округлою формою корпусів ідеально підкреслюють модний характер ванної кімнати.
Ванна кімната в морському стилі
Під круглими дзеркалами знайшла своє місце зона умивальника. Є дерев’яна тумба з висувними ящиками й полицями, на яких розміщені дві довгасті раковини. Стилізований предмет меблів з помітними потертостями й масивними металевими ручками, немов зі старого корабля, чудово зігріває біло-синій інтер’єр. Величезні ящики вдало розмістять все необхідне для щоденного догляду. Як і велика стільниця, на якій, крім раковин, стоять косметика і скляна ваза з рослиною, яка чудово оживляє декор.
Обидві зони з’єднує рустикальна підлога, покрита дерев’яними панелями коричневого відтінку, що також має практичні переваги. Це дає змогу нашим ногам повільно звикнути до прохолодного середовища після гарячої ванни. І коли нам хочеться ходити босоніж, як це часто буває в жарку погоду, нам не загрожує контакт з неприємною на дотик холодною підлогою.
У такому інтер’єрі повинно бути багато декоративних аксесуарів, які підкреслять матроський стиль кімнати. Додамо якоря, рятувальні круги або рибу і морепродукти з кераміки. Також обов’язково повинні бути темно-сині, сині або білі рушники, дерев’яні аксесуари та плетені кошики. Не забуваймо про різноманітні гаджети, пов’язані зі святковим сезоном і природою, такі як мушлі, каміння та свічки з бджолиного воску. Адже у своїй ванній кімнаті ми повинні розслаблятися, насолоджуватися атмосферою свята, попри погоду за вікном, а можливо, ще й мріяти про далекі морські подорожі.
Дивіться також: Темна ванна кімната – як зробити її красивою?