Головна сторінка >> Мімоза – перевірений рецепт та фото коктейлю!
Мімоза

Мімоза – перевірений рецепт та фото коктейлю!

Мімоза (Mimosa) – один з найпростіших у приготуванні алкогольних коктейлів і ви приготуєте всього два інгредієнти. Його найчастіше подають навесні та влітку.

– всього 2 інгредієнти

– готується за 5 хвилин

  • Час приготування: 5 хв
  • Кількість порцій: 2 склянки
  • Калорійність калорій: 72 в 1 склянці

Складові:

  • 120 мл шампанського
  • 120 мл свіжого апельсинового соку (можна картонного соку)

Мімоза

Використовувані келихи для шампанського мали місткість 150 мл.

У рецепті кількість інгредієнтів на дві склянки. Калорійність напою розраховувалася виходячи із використаних мною інгредієнтів. Так що це приблизно калорій, розраховане на основі продуктів, які я використовував в рецепті.

Напій Mimosa (Мімоза) – це напій, який дуже легко приготувати. Тільки пам’ятайте, що ми подаємо його охолодженим. Тому варто завчасно охолодити й апельсиновий сік (або цілі апельсини), і шампанське чи ігристе вино. Я рекомендую ставити келихи в морозильну камеру за 15 хвилин до подачі напоїв.

Цікаво  Як приготувати безалкогольний глінтвейн: рецепт для затишних вечорів
Мімоза 1
Мімоза

Для приготування напою мімоза підготуйте сильно охолоджену пляшку шампанського або ігристого вина (бажано охолодженого до температури 6 градусів). У продажу також є солодке ігристе вино, і вино дуже солодке, яке також можна використовувати.

Другий інгредієнт – апельсиновий сік. Я рекомендую охолодити свіжі апельсини й вичавити їх деякий час перед тим, як приготувати напій. Однак, якщо під рукою немає соковитих апельсинів, можна використовувати якісний апельсиновий сік.

У келихи для шампанського налийте близько 60 мл апельсинового соку (бажано охолодженого на деякий час у морозильній камері), а потім влийте стільки ж шампанського або ігристого вина. Якщо ваші келихи мають іншу місткість, ніж мої, просто пам’ятайте, що співвідношення шампанського та соку 1:1. Тому ми завжди наливаємо стільки ж соку, скільки шампанського. Апельсиновий сік завжди першим наливають у склянки. Напій “Мімоза” даємо випити відразу після приготування.

Цікаво  Домашній полуничний йогурт: смачно та корисно!
рецепт 2
Мімоза
Мімоза 3
Мімоза

Напій зазвичай подають як аперитив, тому в цьому випадку це буде алкогольний напій, з якого можна почати трапезу або вечірку.

Також спробуйте смачний та простий рецепт Кайпірінья та настоянка з ожини в домашніх умовах.

Смачного!

Прокрутка до верху