Головна сторінка >> Кайпірінья – як приготувати коктейль Кайпірінья!
Кайпірінья

Кайпірінья – як приготувати коктейль Кайпірінья!

Кайпірінья – дуже цікавий і дуже простий у приготуванні напій. Рецепт цього освіжаючого алкогольного коктейлю стане в пригоді не тільки в літню спеку і на вечірках.

– лише кілька інгредієнтів

– готується менш ніж за 10 хвилин

– дуже освіжаючий, цікавий та насичений смак

  • Час приготування: 10 хвилин
  • Кількість порцій: 1 велика порція
  • Калорійність ккал: 210 за 1 порцію

Складові:

  • 1 свіжий лайм – до 80 г (чи трохи менше)
  • 2 чайні ложки цукру, наприклад тростинного – близько 10 г
  • Cachaça – 60 мл
  • жменя льоду, наприклад, кубики або подрібнений лід
  • можливі доповнення: листя м’яти

Кайпірінья

Із заданої кількості інгредієнтів виходить один великий напій.

Калорії були розраховані на основі інгредієнтів, які я використав. Так що це приблизно кількість калорій, розрахована на основі продуктів, які я використовував в рецепті.

Цікаво  Полуничний коктейль: надійний та перевірений рецепт!

Кайпірінья – один із найпопулярніших бразильських напоїв. На перший погляд він має чудовий вигляд. Однак тут подають не ром, а кашасу. Він не такий солодкий, як ром, і має трохи трав’яний, овочевий смак, який ідеально поєднується з лаймом. Кашаса також переганяється з цукрового очерету, що перебродив соку. Ром, з іншого боку, виготовляється з патоки, побічного продукту перероблювання цукрової тростини.

Кайпірінья1

Підготуйте склянку місткістю щонайменше 150 мл. Наріжте свіжий і соковитий лайм на дрібніші шматочки й покладіть його в склянку. Також покладіть 2 чайні ложки цукру-рафінату грубого помелу (бажано класичного цукру, не дрібного). Це може бути білий цукор, але я рекомендую тростинний цукор. Розім’яти цукор зі шматочками лайма. Я не рекомендую використовувати цукровий сироп, тому що їм ви не так добре натріть цедру лайма. Шматочки цукру найефективніше розтирають шкіру, витягаючи з неї ароматичні олії.

Цікаво  Глінтвейн на Новий рік - просто та дуже смачно!

Потім влийте 60 мл спирту Cachaça. Зверху додайте кілька кубиків льоду або подрібнений лід. Я зазвичай прикрашаю напій Кайпірінья цілим або зірваним листям свіжої м’яти.

Порада: Ви також можете приготувати Кайпірінья лише з половинки лайма. Багато залежить від ваших смакових уподобань. Я волію дати їй більше.

рецепт 2

Подавайте напій Кайпірінья кілька разів після приготування.

Історія коктейлю

Коктейль Кайпірінья родом з Латинської Америки. Країна, де вона народилася — Бразилія. Вона ж була і батьківщиною кашаси – основного алкоголю у коктейлі.

Передумовою до створення коктейлю був винахід бразильських рабів португальських землевласників, які працюють на очеретяних плантаціях. Очерету було дуже багато, і робітники вирішили виготовляти з нього напій – кашаса, шляхом перегонки. Кайпірінья з португальської означає – сільський і простий. Пізніше вони вирішили додавати до нього шматочки лайма.

Цікаво  Зимовий чай - смачний та зігрівальний напій!

Цей напій не був відомий за межами Бразилії доти, доки країна не стала незалежною. На початку 20 століття кашасу почали виготовляти у промислових масштабах, і вона стала якіснішою. Бармени вирішили не додавати лайм і просто робити міцний напій, що прохолоджує. Попри те, що додавати лайм на кашасі або ромі продовжують і до цього дня, коктейль все ж таки є більш популярною варіацією напою.

Смачного!

Прокрутити вгору