Головна сторінка >> Кайпірінья – як приготувати коктейль Кайпірінья!
Кайпірінья

Кайпірінья – як приготувати коктейль Кайпірінья!

Кайпірінья – дуже цікавий і дуже простий у приготуванні напій. Рецепт цього освіжаючого алкогольного коктейлю стане в пригоді не тільки в літню спеку і на вечірках.

– лише кілька інгредієнтів

– готується менш ніж за 10 хвилин

– дуже освіжаючий, цікавий та насичений смак

  • Час приготування: 10 хвилин
  • Кількість порцій: 1 велика порція
  • Калорійність ккал: 210 за 1 порцію

Складові:

  • 1 свіжий лайм – до 80 г (чи трохи менше)
  • 2 чайні ложки цукру, наприклад тростинного – близько 10 г
  • Cachaça – 60 мл
  • жменя льоду, наприклад, кубики або подрібнений лід
  • можливі доповнення: листя м’яти

Кайпірінья

Із заданої кількості інгредієнтів виходить один великий напій.

Калорії були розраховані на основі інгредієнтів, які я використав. Так що це приблизно кількість калорій, розрахована на основі продуктів, які я використовував в рецепті.

Цікаво  Як приготувати смузі в домашніх умовах: керівництво для початківців

Кайпірінья – один із найпопулярніших бразильських напоїв. На перший погляд він має чудовий вигляд. Однак тут подають не ром, а кашасу. Він не такий солодкий, як ром, і має трохи трав’яний, овочевий смак, який ідеально поєднується з лаймом. Кашаса також переганяється з цукрового очерету, що перебродив соку. Ром, з іншого боку, виготовляється з патоки, побічного продукту перероблювання цукрової тростини.

Кайпірінья1

Підготуйте склянку місткістю щонайменше 150 мл. Наріжте свіжий і соковитий лайм на дрібніші шматочки й покладіть його в склянку. Також покладіть 2 чайні ложки цукру-рафінату грубого помелу (бажано класичного цукру, не дрібного). Це може бути білий цукор, але я рекомендую тростинний цукор. Розім’яти цукор зі шматочками лайма. Я не рекомендую використовувати цукровий сироп, тому що їм ви не так добре натріть цедру лайма. Шматочки цукру найефективніше розтирають шкіру, витягаючи з неї ароматичні олії.

Цікаво  Квас з цукру: легкий рецепт домашнього напою

Потім влийте 60 мл спирту Cachaça. Зверху додайте кілька кубиків льоду або подрібнений лід. Я зазвичай прикрашаю напій Кайпірінья цілим або зірваним листям свіжої м’яти.

Порада: Ви також можете приготувати Кайпірінья лише з половинки лайма. Багато залежить від ваших смакових уподобань. Я волію дати їй більше.

рецепт 2

Подавайте напій Кайпірінья кілька разів після приготування.

Історія коктейлю

Коктейль Кайпірінья родом з Латинської Америки. Країна, де вона народилася — Бразилія. Вона ж була і батьківщиною кашаси – основного алкоголю у коктейлі.

Передумовою до створення коктейлю був винахід бразильських рабів португальських землевласників, які працюють на очеретяних плантаціях. Очерету було дуже багато, і робітники вирішили виготовляти з нього напій – кашаса, шляхом перегонки. Кайпірінья з португальської означає – сільський і простий. Пізніше вони вирішили додавати до нього шматочки лайма.

Цікаво  Як готувати глінтвейн вдома?

Цей напій не був відомий за межами Бразилії доти, доки країна не стала незалежною. На початку 20 століття кашасу почали виготовляти у промислових масштабах, і вона стала якіснішою. Бармени вирішили не додавати лайм і просто робити міцний напій, що прохолоджує. Попри те, що додавати лайм на кашасі або ромі продовжують і до цього дня, коктейль все ж таки є більш популярною варіацією напою.

Смачного!

Прокрутка до верху