Інтер’єр дитячої спальні. Дитяча кімната – це простір, який має бути не тільки красивим, але й безпечним, тому вибору обладнання слід приділити велику увагу.
Пропозиція дитячих меблів настільки велика і багата, що ми маємо можливість створити для них власний прекрасний чарівний світ. І хоча естетика важлива, варто звернути увагу і на якість, адже від неї залежить безпека та довговічність обладнання. Серед меблів обирайте ті, які мають відповідні сертифікати та відповідають стандартам. Вони визначають розміри меблів і конструкція структурних елементів, наприклад, закруглені краї, системи безпечного відкривання та закривання тощо.
Звичайно, важливі також комфорт і функціональність. Тому перед покупкою предмета меблів подивіться його в стаціонарному магазині або почитайте відгуки про нього в інтернеті. З’ясуйте, чи достатньо м’який матрац ліжка, чи має стілець достатньої опори для спинки, чи якісні механізми ящиків або дверних петель, а меблі легко відкриваються та закриваються.
Ласкаво просимо до дому!
Готуючи дитячу кімнату, не варто поспішати, у вас є на це кілька місяців. Подумайте про стиль і кольори, якими ви хочете його прикрасити. Також подумайте про безпеку. Зверніть особливу увагу на стійкість меблів і тип обробки. Пам’ятайте, що дитина, що ріжеться, все бере в рот, навіть поручень іноді норовить вкусити, тому фарба, якою вони покриті, повинна відповідати всім нормам.
Вже на цьому етапі варто закрити розетки, поставити замки на ящики та дверцята шаф, адже малюк швидко росте, а батьки в цей час дуже зайняті, тому про це краще подумати ще до народження малюка. У цьому віці дитині не потрібно багато меблів, достатньо ліжечка, пеленального столика з комодом, шафи, іграшок і засобів догляду. Стане в пригоді й вішалка, поличка або помічник, куди помістяться підгузки й косметика.
Азбука дитячого садка
Коли дитина вступає в період інтенсивного пізнання світу, ми повинні створити для неї простір для гри, навчання та відпочинку. Якщо є можливість, залиште в кімнаті шматок вільної підлоги (застелений тільки килимом), де малюк зможе грати. Також організуйте перше місце для роботи – це не обов’язково парта з кріслом, достатньо столу і стільця, за якими дошкільник зможе малювати ,чи ліпити з пластиліну. Звичайно, обов’язково повинен бути шафа або комод, куди можна скласти одяг та іграшки.
Добре, коли ви прикручуєте ці меблі до стіни, тому що малеча може захотіти «підкорити» їх, як гірські вершини, і незакріплений предмет меблів може впасти, коли дитина на нього залізе. Після насиченого подіями дня малюкові потрібно виспатися, тепер йому знадобиться трохи більше ліжко. Йому більше не обов’язково мати бічний захист, але варто звернути увагу на те, щоб матрац був ні занадто м’яким, ні занадто жорстким.
Інтер’єр дитячої спальні
Перші шкільні роки для дітей бентежні – їм неодмінно сподобається облаштовувати місце для навчання. Робіть разом, у цьому віці деякі рішення вже може приймати учень, однак ви повинні переконатися, що письмовий стіл й стілець адаптовані до росту дитини. Це легко перевірити, коли він сяде за предмет меблів, поставить ноги на підлогу, а передпліччя на стіл, тоді обидва коліна, стегна й лікті повинні зігнуті під прямим кутом. У цьому віці діти ще неохоче розлучаються зі своїми іграшками, тому поличка для м’яких звіряток стане в пригоді.
Дивіться також: Інтер’єр дерев’яного будинку