Головна сторінка >> Інтер’єр дерев’яного будинку
Інтер'єр дерев'яного будинку

Інтер’єр дерев’яного будинку

Інтер’єр дерев’яного будинку має свою неповторну атмосферу. Однак, щоб зберегти й підкреслити його, ми повинні ретельно продумати, як облаштувати дерев’яний будинок. Це непростий виклик, адже виняткова краса завжди потребує унікального оточення. Однак дерево – це чудова компанія і маючи трохи знань і фантазії, ми неодмінно зможемо створити вражаючий декор дерев’яного будинку.

При облаштуванні дерев’яного будинку, ми не повинні обмежувати себе у виборі будь-якого стилю облаштування. Інтер’єр дерев’яного будинку лише зовні накладає на нас стилістичні обмеження. Ми можемо вдало оформити сучасний інтер’єр будинку – мінімалістичний і простий. Тож хоча стиль дерев’яного будинку зазвичай асоціюється з декором у високогірному кліматі, це не означає, що ми повинні зосереджуватися лише на цьому варіанті облаштування. Сучасні облаштування дерев’яних будинків можуть виглядати так само красиво, але це вимагає трохи більше кмітливості. Звичайно, є стилі, які ідеально поєднуються з деревом, і якщо один з них нам близький, ми легко можемо створити гарний декор відповідно до наших естетичних уподобань. Сьогодні для вас є три стилі, які ідеально підійдуть для дерев’яних будинків й їхня специфіка піде на користь кожному з них. Вам цікаво, як прикрасити дерев’яний будинок?

Цікаво  Ванна кімната суміщена зі спальнею
Інтер'єр дерев'яного будинку
Інтер’єр дерев’яного будинку

Інтер’єр дерев’яного будинку – декор в гірському стилі

Це як і раніше найпопулярніше рішення. Зазвичай стиль характеризується фольклорними елементами. Оздоблення в стилі хайлендер також обов’язково повинна включати елементи декору зі шкур або хутра тварин. Мається на увазі екохутро та тканини, що за структурою нагадують хутро. Ви можете використовувати їх у вітальні, у вигляді декоративних наволочок, або в спальні, вибравши таке покривало. Стиль хайлендер також вирізняється барвистими квітковими візерунками, які можуть з’являтися на скатертинах або шторах. Вибираючи виразні штори, прикрашені квітковими мотивами, ми можемо відмовитися від звисаючих штор.

Цікаво  Інтерєр вітальні з каміном - який вибрати, де розмістити
Інтер'єр дерев'яного будинку

Еко стиль декору

Дерев’яні інтер’єри також люблять еко стиль. Натуральна деревина створює відчуття близькості до природи та життя в гармонії з природним середовищем. Це чудова основа для створення дизайну інтер’єру в екологічному кліматі. На яких прикрасах варто зупинитися при облаштуванні інтер’єру в еко стилі? Переважно на натуральних тканинах. Льон і бавовна ідеально виглядають в екологічному декорі. На вікнах повинні бути штори, позбавлені додаткових прикрас і декоративних аксесуарів, а також якщо штори в простому стилі. У колірній гамі такого інтер’єру найкраще зупинитися на світлих, природних тонах, які створять атмосферу гармонії й спокою.. Додати аранжуванню виразності можна, ввівши акценти чорного кольору. Вони можуть з’явитися, наприклад, у вигляді візерунків на подушках. Популярними візерунками, які добре зіграють в такому інтер’єрі, є, наприклад, мотиви дерев або рогатих тварин, наприклад, оленів.

Інтер'єр дерев'яного будинку
Інтер’єр дерев’яного будинку

Інтер’єр дерев’яного будинку

Якщо при оформленні дерев’яного будинку ви хочете поєднати як етнічні та фольклорні елементи, так і сучасні, то такий стиль стане хітом. Ці, здавалося б, непоєднувані елементи декору можуть створити дійсно гарне, цілісне ціле. Цей стиль сподобається всім вільним душам, які люблять атмосферні аксесуари, виразні колірні акценти та різноманітність. Завдяки такому стилю ваш дерев’яний інтер’єр може набути справді унікального характеру та великої дози позитивної енергії. Як це зробити? Внесіть у свій інтер’єр колорит – сильний, виразний, соковитий та енергійний.

Цікаво  Інтер'єр ванної кімнати, яким ви будете пишатися
Інтер'єр дерев'яного будинку

Як обробити дерев’яний будинок

Почніть шукати оригінальні аксесуари – макраме, мандали, ловці снів, роги, плетені килими – все це ідеально впишеться в декор. Також можна використовувати гобеленові або плетені подушки або елементи з ротанга. Від штор на вікнах краще відмовитися і повісити тільки різноколірні штори, які будуть нести декоративну функцію. У дерев’яних будинках зазвичай проєктують невеликі вікна з віконницями, тому додатково їх закривати не знадобиться.

Дивіться також: Інтер’єр з дерева

Прокрутити вгору