Головна сторінка >> Апероль Шприц – як приготувати модний коктейль!
Апероль Шприц

Апероль Шприц – як приготувати модний коктейль!

Апероль Шприц (Aperol spritz) – дуже популярний італійський напій. Він схожий на літній захід сонця і має трохи гіркуватий, цитрусовий і освіжаючий смак. Його дуже легко приготувати.

– чудовий напій для спекотної погоди

– швидко готується

– для любителів морсів

  • Час приготування: 15 хвилин
  • Кількість порцій: 10 склянок
  • Калорійність: 110 ккал за 1 склянку

Складові:

  • Пляшка італійського вина, сухе, ігристе – 750 мл
  • 500 мл Апероля – менше, ніж пляшка місткістю 700 мл
  • 1 склянка газованої води – 250 мл

Додатково: кубики льоду, часточки апельсина та великі зелені оливки з кісточкою

Апероль Шприц

З цієї кількості інгредієнтів вийде 10 склянок Апероль Шприц. Однак це дуже приблизна кількість напоїв, тому, що ви можете використовувати склянки більшого або меншого розміру і додавати в них більше кубиків льоду. Така сама калорійність напою.

Цікаво  Кавуновий лимонад: найкращий лимонад для дітей!

Італійський напій Aperol spritz традиційно подають у дуже великих винних келихах (або великих низьких келихах), які спочатку наповнюють кубиками льоду. Тільки потім додаємо решту інгредієнтів у потрібних пропорціях. Це ідеальний спосіб поступово охолодити весь напій. Однак я зіткнувся з різними способами, послідовністю та пропорціями просекко, апероли та содовою. Якщо ви вперше пробуєте Апероль Шприц, рекомендую дотримуватись пропорції 3:2:1, тобто. три порції Prosecco, дві порції Aperol та одна порція содової. Для освітлення це буде, наприклад, 75 мл Просекко, 50 мл Аперола й 25 мл содової води.

Апероль Шприц 1
Апероль Шприц

Рецепт

Щоб приготувати Апероль Шприц напій, приготуйте дуже охолоджену пляшку Prosecco. Ще один інгредієнт – італійська апероль. Класична пляшка має місткість 700 мл, а апероля вам знадобиться близько 500 мл, так що у вас напевно залишиться небагато для інших напоїв або для пиття лише з содовою та льодом. Деякі використовують Кампарі замість Апероля, який набагато міцніший на смак, ніж Апероль. Але спочатку ми давали тільки Aperol. Третя пляшка буде охолодженою газованою водою.

Цікаво  Горіхова настоянка в домашніх умовах!

Так що приготуйте собі запас кубиків льоду, свіжих апельсинів й великих зелених оливок з кісточками (цього разу я робив свої напої без оливок, які найчастіше додають у напої. Наповніть великі склянки (їх можна поставити в холодильник або морозильник) кубиками льоду. Ви можете дати лише кілька кубиків льоду або заповнити ними більшу частину склянок.

Потім влити охолоджене якісне Prosecco, потім порцію Апероля і газовану воду. Нагадаю, що ми дотримуємося пропорції 3:2:1, тобто. три порції Prosecco, дві порції аперола й одна порція газованої води. Для освітлення це буде, наприклад, 75 мл Просекко, 50 мл Аперола й 25 мл содової води.

Нарешті, хоча б ще один шматок апельсина зі шкіркою. Якщо ви також даєте велику зелену оливку з кісточкою, ви можете насадити її разом з апельсином на дерев’яну зубочистку, якою перемішує напій перед вживанням.

Цікаво  Як приготувати глінтвейн з приправою?
рецепт 2
Апероль Шприц

Подаємо Апероль Шприц як аперитив, тому в цьому випадку це буде алкогольний напій, з якого почнеться трапеза.

Апероль Шприц готовий до вживання.

Смачного!

Прокрутити вгору