Головна сторінка >> Оселедець в олії з цибулею: простий рецепт приготування!
Оселедець в олії

Оселедець в олії з цибулею: простий рецепт приготування!

Оселедець в олії з цибулею – отримайте будь ласка мій улюблений і перевірений рецепт традиційного оселедця в олії з цибулею. Це страва, яку я готую не лише на Різдво, Новий рік, а й на інші важливі події.

– Детальний опис реалізації

– лише основні інгредієнти

– багато підказок та замінників інгредієнтів

  • Час приготування: 20 хвилин
  • Час замочування: близько 2 годин
  • Час очікування кращого смаку: 2 дні
  • Кількість порцій: 2 банки по 400 мл.
  • Калорійність: 240 в 100 г.
  • Дієта: без глютену

Складові:

  • 4-5 філе оселедця з сіллю – 400 г
  • 2 маленькі цибулини – близько 300 г
  • 300 мл олії, ріпакової або лляної олії
  • 2 чайні ложки лимонного соку – можна пропустити або дати оцет
  • 2 невеликі лаврові листи – можна не додавати
  • додаткові добавки: 2 зерна запашного перцю, пів чайної ложки перцю горошком
  • Моя склянка 250 мл.

Оселедці в олії з цибулею

Кращий оселедець в маслі виходить з молодого оселедця, який ще не віднерестився.

Оселедець в олії 1

400 г філе оселедця – це приблизно 4-5 окремих філе (більше або менше.. залежить від їх розміру). Купуючи філе, вибирайте ті, що знаходяться всередині бочки, без пожовтіння на кінцях. Перед нарізкою філе оселедця із сіллю (розсолом) промити у холодній воді.

Скільки разів ви полоскатимете оселедця, залежить від того, наскільки вона солона. Покладіть у миску з водою. Через 20 хв змініть воду на нову. Повторюйте процедуру до трьох разів, але кожного разу рекомендую різати шматочок оселедця і перевіряти його смак, щоб вирішити, наскільки солоним ви хочете, щоб оселедці були.

Втретє замочую філе в молоці (тоді воно набагато ніжніше). Промиті від зайвої солі філе викладіть на паперовий рушник та ретельно обсушіть.

Порада №1: Можна використовувати й цілий солоний оселедець. Такий оселедець необхідно набагато довше вимочувати у воді, який також необхідно міняти кілька разів. У оселедця спочатку відрізають голову. Потім ви розрізаєте рибу вздовж черевця. Ви видаляєте начинки і очищаєте внутрішню частину.

Ви розрізаєте оселедець уздовж хребта, а потім знімаєте всю шкіру (деякі знімають її на самому початку). Використовуйте філейний ніж, щоб відрізати філе та відокремити його від кісток. Перекладаємо оселедець на інший бік і нарізаємо друге філе. При необхідності видаліть кістки, що залишилися у філе.

Оселедець в олії

Порада №2: У крайньому разі можна використовувати філе оселедця, приготоване з олії. Ці філе оселедця не потрібно замочувати у воді. Однак вони, як правило, досить м’які, а масло, яке використовується для їх утримання, не найкращої якості. Перед нарізкою ретельно висушіть їх паперовим рушником і покладіть в олію разом із цибулею.

Порада 3: Якщо, наприклад, ви забули про оселедця і він занадто довго вимочується, а після дегустації виявляється, що він вже майже не солоний, не засмучуйтесь. Такий оселедець ще можна «врятувати». Можна посолити кожне філе або додати трохи солі в банки з усіма інгредієнтами ( 1/3 чайної ложки на банку). Такий оселедець варто акуратно розмішати перед тим, як покласти в холодильник.

рецепт 2

Вологе та обсушене філе оселедця, нарізане на дрібніші шматочки. Я сам зазвичай ріжу їх на прямі або косі шматочки не ширші за два сантиметри. Однак ви можете нарізати філе на квадрати або навіть на невеликі шматочки розміром не більше 1 см на кубики 1 см.

Цибулю очистити й нарізати невеликими кубиками. Я зазвичай беру жовту цибулю, але іноді додаю одну звичайну цибулину та одну часникову цибулину (для різноманітності). Покладіть нарізану цибулю на сито. Закип’ятіть воду й заливайте окропом цибулю. Чим гостріша цибуля, тим більше окропу. Відкладіть цибульне сито убік, поки воно повністю не охолоне.

Оселедець в олії

Порада: Обливання цибулі окропом робить його ніжнішим на смак (менш гострим) і має більш приємну текстуру. Однак у цьому немає потреби. Якщо ви любите гостру цибулю, вам не потрібно заливати її окропом. Ви також можете використовувати цукрову цибулю її не потрібно ошпарювати окропом.

Оселедець в олії 3

Зберігати оселедця в олії можна в будь-якому скляному посуді з кришкою. Це може бути скляний посуд місткістюблизько 800 мл чи баночки. Я вибрав дві баночки місткістю 400 мл кожна.

У ошпарені й осушені банки укласти шар цибулі, що чергується з шаром нарізаного оселедця. Десь між ними покладіть по 1 маленькому лавровому листу на банку. Доверху налийте чайну ложку свіжого лимонного соку.

Порада № 1: Ви можете сміливо відмовитися від лимонного соку або замінити його меншою кількістю оцту. Хоча це також залежить від ваших уподобань і можете сміливо давати навіть одну столову ложку уайт-спіриту на баночку. Такий оселедець в олії з оцтом має більш виражений смак.

Порада 2: Лавровий лист не обов’язковий у рецепті оселедці в олії, але я зазвичай його додаю. Такі оселедці в олії можна навіть збагатити двома зернами запашного перцю і цілими горошками перцю – для гостроти. Перець можна також помолоти. Іноді використовую кольоровий перець, а іноді, наприклад, ніжніший білий перець. Зазвичай перцю не даю.

Рецепт

рецепт 4

Банки з оселедцем з цибулею просто заливаємо олією й акуратно перемішуємо або чекаємо, поки олія сама проникне у вільні місця. В одну баночку я налив близько 150 мл олії, але сміливо додавайте більше. Я вибираю нерафіновану олію або соняшникову. Це олії з ніжним смаком.

Однак, якщо ви віддаєте перевагу, щоб олія мала чистий смак, ви можете використовувати оливкову або лляну олію. Ви також можете використовувати кілька видів олії та змішувати їх на свій розсуд. Однак завжди перевіряйте смак олії, перш ніж додавати її до банки з оселедцем, щоб переконатися, що ви шукаєте саме цей смак.

Нічого не буде, якщо використовувати рафіновану олію, а ось нерафіновані олії будуть кориснішими (тим більше, що ми не піддаємо їх термічній обробці й зберігаємо оселедці в олії в холодильнику).

Оселедець в олії 5

Закрийте оселедці в олії кришкою і поставте в холодильник мінімум на дві доби, перш ніж ви вирішите її скуштувати. Ви також можете акуратно перемішати їх кілька разів або потрясти банку. Оселедець в олії з цибулею можна зберігати у холодильнику 2 тижні.

Однак відкривати і їсти їх у цей час не можна, і всю цю справу потрібно добре залити олією. Якщо ви хочете з’їсти, наприклад, частину оселедця, а решту для подальшого використання, найкраще з’їсти їх протягом 7 днів після приготування.

Насамкінець хотілося б додати, що цибуля в оселедці в олії теж не треба і можна її просто не додавати. Якщо відмовляєтесь від цибулі, то варто спробувати додати запашний перець.

Оселедці в олії з луком найчастіше ми їмо з картоплею.

Також запрошую вас на мій рецепт оселедець з оцтом.

Смачного!

Прокрутка до верху