Головна сторінка >> Як вибрати килим для підлоги: основні рекомендації
Як вибрати килим для підлоги

Як вибрати килим для підлоги: основні рекомендації

Як вибрати килим для підлоги – протягом багатьох століть килим був предметом розкоші, статусною річчю, яку могли собі дозволити лише заможні люди. Їх виготовляли з натурального шовку, вовни, шерсті, процес тривалий час залишався на рівні ручного виробництва. Декілька століть потому виникли синтетичні тканини, які майже повністю замінили натуральні, бо мали кращі характеристики. За посиланням https://allcarpets.in.ua/ua/kovry/kovry-na-pol ви зможете знайти для себе сучасні моделі на будь-який смак.

Як вибрати килим для підлоги – що важливо знати

Килимові вироби виконують не тільки декоративну роль. Вони створюють додатковий комфорт, тепло в холодну пору року, вберігаючи нас від застуди. В дитячих кімнатах, коридорах, вітальнях такі елементи домашнього декору просто необхідні. Вони перешкоджають зайвому шуму, рознесенню пилу, бруду по всій квартирі. На відміну від поширеної думки, саме завдяки килимам від Allcarpets підтримувати чистоту у квартирі легше.

Цікаво  Сучасна кухня з білого дерева 2023

Ткане покриття на підлогу виконує ще одну додаткову роль: психологічний комфорт. З дитинства батьки оточують малюка м’якими, ніжними, приємними речами, що допомагають дитині почуватись спокійно, затишно, у безпеці. Ті самі речі потрібні й дорослому, щоб власне житло викликало почуття затишку. Тому до вибору килима на підлогу варто віднестись уважно:

  • Приміщення. Це перше, про що варто подумати перед покупкою. До кожного типу висуваються свої вимоги. Кімнати, де часто ходять, мають бути оснащені зносостійкими килимами, що витримають постійне тертя, часте прибирання, особливо вологе, будуть не сильно вбирати запахи (з кухні, з вулиці, тварин). Для спальні підходить варіант з довгим, м’яким ворсом, що може займати весь простір підлоги. Сюди господарі заходять наприкінці дня, в основному спальні знаходяться у найвіддаленішій від вхідних дверей кімнаті, тому бруд мінімальний. Високий килим буде додатково поглинати шум;
  • Колір. Дизайн, малюнок, забарвлення повинні гармонійно вписуватись у загальний простір, навіть, якщо виріб має стати яскравим акцентом, що привертає увагу. У приглушених тонах можна застилати більш виразні, а якщо в інтер’єрі досить насичених фарб, варто купити більш приглушений дизайн, що майже не виділятиметься на фоні підлоги чи меблів. Світле розширює простір, а темне його зменшує. Пам’ятайте про це, підбираючи придбання саме для свого житла;
  • Форма, розмір. Занадто малий буде виглядати недоречно у великих кімнатах або коридорах. «Золоте» правило: якщо великий, то більшість ніжок від меблів повинні стояти на ньому. Головним завданням стане правильне розташування предметів в кімнаті, щоб килим їх візуально об’єднував. На середній розмір не ставлять меблі.
Цікаво  Вінілова підлога: зручність, стиль та витривалість

Сьогодні ринок пропонує широкий вибір моделей для різних завдань, гаманців та смаків. Тому ви зможете легко знайти щось для себе. Головне – не розгубитись.

 

Прокрутка до верху