Головна сторінка >> Ванна кімната в стилі лофт
Ванна кімната в стилі лофт

Ванна кімната в стилі лофт

Ванна кімната в стилі лофт. Лофт – це стиль зі своєю філософією. І своєю романтикою. Це поєднання необроблених і дорогих матеріалів, промислової естетики з елементами сучасного мистецтва. У такому інтер’єрі легко відчути внутрішню свободу. Але що, якщо ідеї потрібно адаптувати до обмеженого простору? Наприклад, якщо говорити про дизайн ванної кімнати, де ви хочете, щоб вона була зручною, просторою і зручною? Як ввести індустріальний стиль у ванну кімнату?

Ванна лофт: ключові елементи дизайну

У самому класичному варіанті лофт, відсутня ванна кімната. Історично склалося так, що богема селилася в порожніх промислових приміщеннях, не соромлячись зводити перегородки. Кухня, вітальня, спальня – все розміщувалося в одній величезній кімнаті. Максимум, щоб зона ванної кімнати відокремлювалася від загального простору шторкою або ширмою.

Ванна кімната в стилі лофт
Ванна кімната в стилі лофт

Сьогодні найважливішими моментами є вентиляція та гідроізоляція ванної кімнати. Труби можна залишити на виду, але майте на увазі, що буде чутно шум води. Вибираючи оздоблювальні матеріали, враховуйте, як вони будуть реагувати на температуру і вологість. Найбільш практичним рішенням є керамічна плитка або керамограніт. Ці матеріали цінуються за довговічність, вологостійкість і простоту догляду. Дуже важливо, щоб поверхня підлоги не була слизькою, особливо біля ванни або душової кабіни. Керамічна плитка, що імітує натуральні матеріали, зазвичай має рельєфність і шорсткість, що надає їй протиковзні властивості.

Цікаво  Інтер'єр дерев'яних будинків наповнений теплом і природою!

Ванна кімната в стилі лофт: акцент на фактурах

Тут немає місця типовому промисловому дизайну лофт. І вже зовсім не для хитрощів у вигляді пошарпаних меблів і іржавих вивісок замість картинок: простір ванної кімнати потрібно використовувати до останнього сантиметра, усвідомлено вибираючи кожен елемент, а не створюючи його з підручних матеріалів. Простір буде мати гарний вигляд, особливо якщо підкреслити його освітленням або зробити акцент на контрасті: наприклад, глянсовою плиткою і грубою цеглою. Нейтральний фон і незвичайні деталі також є відмінними рисами лофту. Наприклад, раковина у формі бочки й дерев’яні балки на стелі.

Найкращий колір фону – сірий. У ньому багато нюансів, але немає яскравості, а значить, всі інші сусідні відтінки набувають особливої ​​глибини й виразності. Якщо ви хочете додати в маленьку ванну екстравагантні деталі, не варто додавати цеглу або метал, краще вибрати щось нейтральне: наприклад, цемент або бетон. Також непоганим вибором є імітація цементної плитки, яка була у вжитку. Основна плитка виготовляється на пуансоні, що повторює нарочито грубі нерівності цементної заливки й включає три кольори – темно-сірий, бежевий і сіро-білий. Плитка ідеально підходить для ванних кімнат і кухонь, оскільки має трохи шорстку поверхню, яка не стає слизькою під впливом води.

Цікаво  Аксесуари для ванної кімнати - ідеї для сучасного оформлення
ремонт

Налаштуйте стиль облаштування ванної кімнати під свої потреби

Ванна кімната в стилі лофт
Ванна кімната в стилі лофт

Стиль адаптується до місця, часу та умов. Лофт у первісному вигляді зник разом із дешевими квартирами для художників у районі промислових складів. Зараз це квартири кінозірок і мільярдерів, а значить, вже використовуються різні дизайнерські прийоми. В умовах невеликих стандартних квартир лофтовий настрій підтримується класичними рішеннями, але меншого масштабу і більш стриманої виразності. Замість 4 цегляних стін одна, замість ліжок на піддонах ергономічні матраци, а замість меблів зібрані з брухту практичний дизайн та екологічно чисті матеріали.

Ванна кімната в стилі лофт – екологічно чисті матеріали

Матеріали, що відсилають до природи, нейтральні та природні кольори, практичні рішення та лаконічна обробка. Головне тут – уважність до себе та усвідомленість у дизайні. Матеріали та поєднання дерева з бетоном і металом походять від індустріального стилю. Це також геометричні мотиви, живі рослини. Допустимі й інші «м’які» елементи: текстиль, свічки та картини, пастельні відтінки.

ремонт

Модні елементи стилю лофт

Актуальні ідеї та мікротренди в дизайні ванної кімнати чудово поєднуються зі стилем лофт. Замість душових кабін можна встановити перегородки в темних металевих каркасах. Це відсилання до вікон на горищах і до фактури чавуну та інших металів. Ще один тренд – темні кольори. У відносно невеликому просторі це створює відчуття безпеки та спокою. Пам’ятайте, що зараз поняття лофт набагато ширше. Це унікальний, сучасний стиль зі своїми атрибутами та особливостями:

 • Кімнати в основному відкриті. Немає ні стін, ні перегородок. Все розділено на зони за допомогою скла, пластику, металу. Крім того, акцент робиться на різних кольорах, які виділяють кімнати.
 • Є індустріальні елементи: в приміщенні переважає цегла, стіни грубо потиньковані, труби не приховані, а навмисно виставлені.
 • В інтер’єрі змішуються старі та нові речі: для обробки підлоги та стін використані хромовані поверхні та плитка сталевого кольору.
 • Мансарда ванної кімнати виконана з бетону і металевої плитки й в цілому належати до промислового дизайну.
 • Як варіант, можна використовувати оцинкований лист для обробки стіни або встановити сталеву раковину. Дзеркальний сірий відбиває світло й оптично збільшує.
Цікаво  Інтер'єр гостинної - сучасні ідеї оформлення
Ванна кімната в стилі лофт
Ванна кімната в стилі лофт

У ванній кімнаті в стилі лофт використовуйте…

 • Архітектурний бетон,
 • стримані кольори, відтінки сірого на стінах, чорний в аксесуарах (і у вигляді сталевих труб),
 • в індустріальному стилі підійде плитка метро,
 • натуральна сировина,
 • металеві вішалки,
 • open space в стилі лофт «любить» мінімалізм і прості форми,
 • освітлення в металевих каркасах,
 • промислова ванна кімната може містити видимі елементи інсталяції, але вони повинні бути захищені від контакту з водою.
ремонт

Дивіться також: Вінтажна ванна кімната – стильний декор

Прокрутка до верху