Головна сторінка >> Кварц замість каменю – відкрийте хіт сезонів
Кварц замість каменю

Кварц замість каменю – відкрийте хіт сезонів

Кварц замість каменю – поряд з наступними етапами ремонту старої квартири або облаштування новозбудованого будинку. В якийсь момент ви підходите до питання аксесуарів або остаточного формування бачення облаштування. Дізнайтеся, чому варто інвестувати у кварцовий агломерат.

Одним з найважливіших питань є підбір відповідної обробки підлоги. В залежності від призначення приміщення багато хто вибирає панелі або дошку. Але все частіше можна зустріти квартири, в яких вся підлога викладена плиткою. Останнім часом особливу популярність набули пластини зі спеченого кварцу, які відрізняються надзвичайною стійкістю до механічних пошкоджень і легкістю утримання в чистоті. Дізнайтеся, скільки переваг має кварцовий агломерат і чому він став хітом останніх сезонів.

Зміст

Цікаво  Вибір дверцят для каміна: на що звернути увагу?

Кварцові агломерати – як виготовляють і з чого роблять?

При виборі підлоги варто звертати увагу не тільки на естетичні, але і практичні моменти. Кварцові агломерати поєднують обидві ці властивості, пропонуючи користувачам ідеальне покриття підлоги, гарантуючи, що підтримувати її в чистоті буде легко. Це можливо завдяки матеріалу. Кварцові агломерати виготовлені з натурального кварцу, смол і пігментів, що робить їх не тільки красивими. Але й надзвичайно міцними й стійкими до механічних пошкоджень і подряпин.

Кварц замість каменю
Кварц замість каменю

Інгредієнти змішуються, а потім формуються в дошки, які пресуються під високим тиском, а потім обпалюються при температурі приблизно 1200 °C. Так отримують плити, а для отримання іншого кольору. Або малюнка використовують добавки у вигляді сланцевих глин, флюсів польового шпату та барвників.

Цікаво  Інтер'єр дитячої кімнати - цікаві ідеї

Кварц замість каменю – ідеальна підлога без стиків

Очевидним застосуванням спеченого кварцу є підлоги. Завдяки тому, що сам матеріал доступний у формі великих прямокутних плит розміром 300 × 100 см і товщиною від 3 до 12 мм, легко приховати всі стики між послідовними елементами, отримуючи гладка поверхня. Крім того, монтаж кварцового агломерату мало чим відрізняється від укладання плитки або інших подібних елементів, пов’язаних з обробкою підлоги. Варто тільки пам’ятати, що кварцові надзвичайно легкі, що полегшує установку у важкодоступних місцях, наприклад, у ванній кімнаті чи невеликій кухні.

ремонт

Кварц замість каменю – кухонні стільниці

Кварц замість каменю
Кварц замість каменю

Кварцові агломерати – це універсальне рішення, яке підходить як для обробки підлоги, так і для підготовки кухонної стільниці. Завдяки своїй стійкості до механічних пошкоджень, вологи або корозійних речовин. (кислот, миючих засобів) кварцові агломерати можуть замінити дерев’яні елементи й будуть рішенням на довгі роки. Також матеріал стійкий до ультрафіолетового випромінювання, а це означає, що він довго зберігає колір, який був у день встановлення панелей.

Цікаво  Ванна кімната з плиткою під дерево

Дивовижні кольорові композиції кварцових агломератів

Але головною перевагою кварцова спека є красиві візерунки, які виходять шляхом поєднання різних видів каменів. Завдяки цьому можна легко підготувати обробку підлоги будь-якої кімнати й бути впевненим, що вона сподобається як домочадцям, так і гостям.

Дивіться також: Вінтажна ванна кімната – стильний декор

Прокрутити вгору