Головна сторінка >> Розкішна ванна кімната для вашого будинку
Розкішна ванна кімната для вашого будинку

Розкішна ванна кімната для вашого будинку

Розкішна ванна кімната для вашого будинку – слово розкіш нагадує про багатство та пишноту. Сьогодні, звичайно, це вже не означає золоті ручки, орнаменти та глянець… Сучасний інтер’єр ванної кімнати може бути просто унікальним та елегантним. Як створити ванну кімнату, яка буде радувати й змушувати нас почуватися оповитими розкішшю щодня?

Ванна кімната – одне з тих приміщень в будинку, яке, крім функціональних властивостей, повинно привертати увагу своєю естетичністю. У той час як у вітальні або спальні ми можемо дозволити собі робити ремонт частіше, ванна кімната зазвичай залишається з нами роками. Не дивно, що її облаштування вимагає особливого підходу. Якщо ми мріємо про шикарний декор, ми повинні бути обережними, щоб не перестаратися…

Цікаво  Інтер'єр кухні в приватному будинку
Розкішна ванна кімната для вашого будинку
Розкішна ванна кімната для вашого будинку

Розкіш – це не гламур, для мене це тиха елегантність. Це ідеальний і витончений баланс краси та витонченості. Найголовніше у всьому, як і в житті – це помірність. Якщо ми переступимо певну тонку межу, вся концепція може зруйнуватися, і наша ванна стане просто потворною.

Розкішна ванна кімната для вашого будинку

Щоб зберегти цю поміркованість, вам слід зосередитися на кількох найважливіших елементах обладнання ванної кімнати та підкреслити їх як найвитонченіші.

Створення розкішної ванної кімнати, всупереч зовнішньому вигляду, непросте завдання. Особливо якщо її розміри не великі. Коли ми проєктуємо більшу поверхню, високу, з великим вікном, то можна з розуму зійти. Тоді створення красивої та елегантної ванної кімнати стане суцільним задоволенням. Окремо стоїть ванна або велика стільниця з двома раковинами й красивими змішувачами самі по собі шикарні.

Цікаво  Особливості меблевої фурнітури ВіЯр: якість, надійність, стиль

Безсумнівним синонімом ванної кімнати зі смаком є ​​окремо стояча ванна, але це елемент, який скоріше працюватиме на більшій поверхні. Коли це неможливо, їй можна надати благородства, обклавши плитку великого формату мармуровим декором і прикрасивши, як ювелірну прикрасу, відповідною фурнітурою кольору ніжного золота.

ремонт

Розкіш у деталях

Як кажуть: диявол криється в деталях. І це маленький ключ до того, щоб зробити нашу ванну кімнату елегантною. Це може бути деталь у вигляді золотої, хромованої або чорної смужки. Це може бути красивий різець на предметі меблів або округла обробка предмета меблів – дуже модно.

Ніжна, злегка округла лінія меблів, оброблена золотистими аксесуарами та ручками, відсилає до дизайну 1920-х років. Поєднання білого, дерева і благородного чорного в контрасті з золотом зроблять ванну кімнату, де вони будуть справжньою насолодою для очей. Туалетний столик, що входить до комплекту, дозволить створити неповторний банний салон.

Цікаво  Унікальні характеристики прихованих дверей

Крім правильно підібраних меблів, сучасну ванну кімнату створюють також спеціально підібрані красиві світильники, дзеркала і камінь, що нагадує вищезгаданий мармур, який можна використовувати як облицювання стін і підлоги.

Розкішна ванна кімната для вашого будинку
Розкішна ванна кімната для вашого будинку
ремонт

Дивіться також: Ванна кімната в стилі лофт

Прокрутити вгору