Головна сторінка >> Вінтажна ванна кімната – стильний декор
Вінтажна ванна кімната

Вінтажна ванна кімната – стильний декор

Вінтажна ванна кімната – вводячи цей стиль у ванну кімнату, не зациклюйтеся на пошуках стилізованої білої збірки, краще вибирайте дворучну фурнітуру, а також матеріали та аксесуари модні в 20 столітті. Як оформити ванну кімнату в стилі вінтаж?

Аранжування у вінтажному стилі

Хоча спочатку в англійській мові слово vintage означало рік вишуканого вина, сьогодні воно найчастіше належить до стилю в мистецтві, моді й дизайні інтер’єру. Ми маємо сентимент до старого, доброго та перевіреного, тому з радістю вводимо в інтер’єри речі з історією. Такі меблі міцні, якісно виготовлені, і навіть якщо потребують ремонту, вони обов’язково прослужать довгі роки. Пам’ятаймо, що у вінтажних інтер’єрах йдеться не про дуже старі предмети, а скоріше про речі минулого століття. Найчастіше ми спираємося на здобутки його кількох десятиліть, від 1920-х до 1970-х років, у яких наш рідний дизайн розвивався дуже динамічно.

Цікаво  Інтер'єр спальні своїми руками

Вінтажна ванна кімната – облаштування

Вінтажний стиль найчастіше асоціюється з окремо стоячою ванною. Естетичність також підкреслить ребристий радіатор для ванної кімнати та дрібна підлогова плитка, бажано викладена в чорно-білому шаховому порядку. Ви також можете вибрати плитку на стінах, яка нагадує цеглу. Чудовим способом підкреслити вінтажний стиль також стане використання чорних змішувачів, завдяки чому їх оригінальний дизайн вийде на перший план.

Вінтажні меблі для ванної кімнати

Для ванної кімнати в вінтажному стилі вибирайте меблі 20 століття, які будуть поєднуватися з запланованою керамікою. Інтер’єр може включати навіть меблі, спочатку призначені для вітальні або холу, які можна адаптувати під ванну завдяки простим модифікаціям.

Цікаво  Ванна кімната в скандинавському стилі

Вінтажна ванна кімната – аксесуари

Тут підійдуть дзеркала витончених форм або в пластиковій рамі, аксесуари з квітковими мотивами й стилізоване освітлення. У місцях, які не піддаються впливу води, ми можемо оздобити стіни стилізованими шпалерами.

Ванна кімната в стилі ретро проти вінтажної

Стиль ретро відрізняється від вінтажу тим, що в першому випадку мова йде про стилізовану техніку, а в другому – під дану епоху. Так, наприклад, ретро меблі для ванної кімнати можуть бути новими, але нагадувати за дизайном старовинні, а вінтажними будуть моделі з історією. У ванній кімнаті в стилі ретро варто додати кілька вінтажних елементів, щоб створити ще цікавіше розташування.

Цікаво  Ванна кімната - чорна чи біла?

Дивіться також: Ванна з душем замість ванни та душу

Scroll to Top