Головна сторінка >> Що не працює у фотоапараті: розповсюджені несправності
Що не працює у фотоапараті: розповсюджені несправності

Що не працює у фотоапараті: розповсюджені несправності

Що не працює у фотоапараті – самостійно важко усунути проблеми з об’єктивом, його стопорним кільцем, фотоспалахом, затвором, фокусом та розпізнаванням карти пам’яті у фотоапараті. Потрібно замінити пошкоджені запчастини, щоб усунути дефект. Рекомендуємо розшифрувати код помилки та за необхідністю зробити ремонт фотоапарата у сервісному центрі Skeleton https://skeleton.ua/uk/repaircats/remont-fotoaparativ-i-fototehniki/.

Типові несправності цифрових фотоапаратів

Функція самодіагностики у цифрових фотоапаратах допоможе зрозуміти, що не працює у фотоапараті та як це виправити. Наприклад, якщо на екрані фотоапарата Sony код починається з літери «C», з помилкою впорається користувач (Customer) за допомогою інструкції. Але якщо перша літера «E», потрібна допомога інженера з електроніки (Engineer). На жаль, виробники техніки використовують різні коди помилок, тому ніколи не викидайте інструкцію до приладу.

Цікаво  Де і який стабілізатор треба купити для будинку або офісу

Найчастіше у цифрових фотоапаратах з’являються наступні проблеми:

  • Не працює кнопка живлення — перевіряють шлейф, який відповідає за включення та стан самої кнопки. Ще може бути пошкодженим контактний ланцюг або вийти з ладу одна з частин модуля управління.
  • Не розпізнає карту пам’яті або не зберігає файли — замінюють пошкоджений слот, якщо не виявлено проблем із SD карткою та її пам’ять не переповнена.
  • Не працює фотоспалах — перегоріла лампа спалаху, розірвався її шлейф або пошкоджений трансформатор, транзистор, конденсатор та інші високовольтні елементи.
  • Засвічує зображення — потрібно перевірити, чи не зламано затвор та як працює механізм діафрагми.
  • Помилки, пов’язані зі станом об’єктива — замінюють шестерні та направляючі, проводять діагностику та ремонтують привод автофокусу.
  • Плями та чорні точки на фотографіях — потрібна чистка або заміна лінз об’єктива та матриці.
  • Проблеми з налаштуванням різкості — посунувся об’єктив в наслідок тривалої експлуатації, після падінь та сильних ударів або через заводський брак. Ремонтують пошкоджені запчастини та проводять юстування.
  • Смуги, темний або повністю засвічений екран фотоапарата — потрібна заміна дисплея, матриці або шлейфів.
  • У фотографії переважає один із кольорів, найчастіше з’являється рожевий — пошкоджена матриця.
Цікаво  Як вибрати та купити б/у ноутбук у Києві з вигідною угодою

Потрібно спеціальне обладнання для діагностики цифрового фотоапарата та його електронних компонентів, щоб віднайти зіпсовані запчастини. Звертайте увагу на коди помилок, які з’являються на екрані.

Прокрутка до верху