Головна сторінка >> Квадрокоптер DJI Mavic 3 Pro
DJI Mavic 3 Pro

Квадрокоптер DJI Mavic 3 Pro

Квадрокоптер DJI Mavic 3 Pro – компанія DJI анонсує новий дрон , а нам, за традицією, вже відомо багато. Світовий лідер у галузі безпілотних технологій, продовжує впроваджувати інновації та розширювати кордони, представляючи новітню серію Mavic 3. DJI Mavic 3 Pro – це трикамерний дрон, який може похвалитися неперевершеними характеристиками зображення. Кращою в індустрії якістю роботи та інтелектуальними функціями для професійного аерофотознімання. У цій статті ми обговоримо, як цей дрон встановить нові правила гри на ринку дронів. Більше цікавої інформації про квадрокоптер в Dronestore.

Квадрокоптер DJI Mavic 3 Pro

Одним із найбільш значних удосконалень у DJI Mavic 3 Pro є трикамерна система. Яка дозволяє використовувати багату мову камери та повністю виразити творчий потенціал завдяки чудовим можливостям. Система потрійної камери включає три об’єктиви з різними фокусними відстанями. Ширококутний об’єктив 24 мм, середній телеоб’єктив 70 мм та телеоб’єктив 166 мм. Ці різні об’єктиви дозволяють розширити діапазон творчого самовираження та створити унікальні композиційні стилі. Також дивіться повний опис за посиланням https://dronestore.com.ua/dji-mavic-3-pro-2023/

Цікаво  Портативні зарядні станції: інноваційний спосіб завжди бути на зв'язку
DJI Mavic 3 Pro
Унікальна трикамерна система

Камера Hasselblad успадкована від серії Mavic 3. Підтримує знімання 12-бітних фотографій у форматі RAW із власним динамічним діапазоном до 12,8 стопів, що забезпечує дивовижну деталізацію зображення. Hasselblad Natural Color Solution (HNCS) точно відновлює кольори, що сприймаються людським оком. Дозволяє отримувати гарні знімки без необхідності важкого постпродакшену або складних пресетів. Крім того, новий 10-бітовий колірний режим D-Log M. Підтримує запис до одного мільярда кольорів, що полегшує створення високоякісного відеоматеріалу професійного рівня.

фото
Літайте далеко і довго

Флагманська технологія знімання з неперевершеними характеристиками

Телекамери Mavic 3 Pro надають широкі творчі можливості професійним творцям. Середня телекамера підходить для різних тем і сюжетів, стискаючи глибину різкості та фокус для виділення об’єкта знімання та створення міцного візуального центру ваги. Оновлена телекамера відрізняється вищою роздільною здатністю та ширшою діафрагмою f/3,4. Вона підтримує знімання відео 4K/60fps з 7-кратним оптичним зумом та фотографій 12MP, а гібридний зум досягає 29x, дозволяючи користувачам поринути у багаті деталі зображення.

Цікаво  Чи варто перезавантажувати iPhone 14 і як часто це потрібно робити
DJI Mavic 3 Pro
Квадрокоптер DJI Mavic 3 Pro

Для тих, хто хоче додати ще більше творчих можливостей, DJI Mavic 3 Pro також має функцію інтелектуальної творчості. Камери Mavic 3 Pro підтримують функції FocusTrack, включаючи ActiveTrack 5.0, Spotlight та Point of Interest, це дозволяє стабільно відстежувати знімання у кількох напрямках. Функція QuickShots дозволяє Mavic 3 Pro виконувати різні рухи камери, такі як Dronie, Rocket, Circle та Helix. Функція Panorama дозволить Mavic 3 Pro створювати панорами 100MP без втрат деталізації.

Камери нового дрона надають широкі можливості для творців контенту, оскільки всі три підтримують кодування Apple ProRes 422 HQ, Apple ProRes 422 й Apple ProRes 422 LT. Вона також оснащена вбудованим твердотілим накопичувачем місткістю 1 ТБ та кабелем 10 Гбіт/с, що дозволить не думати про нестачу пам’яті.

фото
Вид збоку на новий дрон

Літає далеко і довго – квадрокоптер DJI Mavic 3 Pro

Mavic 3 Pro також відрізняється найкращою в галузі продуктивністю: час польоту до 43 хвилин, вісім ширококутних датчиків огляду, що працюють у співпраці з високопродуктивним обчислювальним механізмом для точного виявлення перешкод у всіх напрямках, та технологія передачі даних DJI O3+ з відстанню передачі до 15 км. . Крім того, функція Waypoint Flight підвищує рівень автоматизації польоту, а функція Cruise Control дозволяє користувачам налаштувати Mavic 3 Pro на політ у будь-якому напрямку без постійного натискання на стики керування.

Цікаво  Практичні поради щодо використання ручних масажерів
DJI Mavic 3 Pro
Квадрокоптер DJI Mavic 3 Pro

Насамкінець можна сказати, що DJI Mavic 3 Pro – це потужний та універсальний інструмент, який пропонує виняткову продуктивність та можливості знімання. Завдяки трикамерній системі, найкращій у галузі продуктивності та інтелектуальним можливостям створення зображень, Mavic 3 Pro, безперечно, стане переломним моментом як для професійних творчих працівників, так і для любителів дронів. Поєднання його функцій та можливостей гарантує, що він стане ідеальним інструментом для тих, хто хоче знімати унікальні та переконливі зображення з різних точок зору.

Scroll to Top