Головна сторінка >> Найкращий турецький серіал «Постукайся в мої двері»: зміст усіх серій
Найкращий турецький серіал «Постукайся в мої двері»

Найкращий турецький серіал «Постукайся в мої двері»: зміст усіх серій

Найкращий турецький серіал «Постукайся в мої двері» – перед вами серіал із Туреччини «Постукайся в мої двері»: опис усіх серій та короткий зміст кожної з них, таким чином ви зможете читати, чим закінчиться сюжет на 1 та 2 сезон.

Найкращий турецький серіал «Постукайся в мої двері» – 1 сезон

Найкращий турецький серіал «Постукайся в мої двері»
Найкращий турецький серіал «Постукайся в мої двері»

1 серія

Еда Йилдиз, отримавши стипендію на навчання за кордоном, стає найкращою студенткою, яка є на кафедрі. Однак її спосіб життя кардинально змінюється, коли її позбавляють грошей і миттєво відраховують із навчального закладу. Протягом кількох місяців Еда марно намагається достукатися Серкана Болата — людини, відповідальної за скорочення фінансування на її навчання.

Вона змушена влаштуватися працювати у квітковий бутік тітки. Доля зводить Еду з Серканом, коли дізнається, що він з’явиться на важливому вечорі. Наручники, що з’єднали їх, змушують провести добу пліч-о-пліч. Їхня імпульсивність, взаємна ненависть і водночас чарівний потяг втягують їх у захоплюючу гру.

2 серія

Під час заходу та виходу Серкана Болата на важливому вечорі за міжнародними вкладеннями сталася раптова ситуація: Еда поцілувала хлопця. У результаті Серкану необхідно врятувати репутацію і якось Еда має виправити те, що сталося. Їхнє рішення звучить незвичайно: вони вирішують прикидатися закоханими протягом кількох місяців.

Ця угода допоможе врятувати авторитет Серкана і в обмін він оплатить навчання Еди за останній рік. Однак перед парочкою стоїть непросте завдання: вони повинні переконати своїх рідних і друзів у тому, що вони божеволіють один від одного.

3 серія

Серкан Болат і Еда Їлмаз готуються до дня заручин, що викликала справжній ажіотаж у соцмережах. Усі прагнуть з’ясувати більше про наречену: її заняття, навчання та минуле. У цьому світі, повному обману, Еда відчуває себе самотньою.

У той час як Серкан зосереджений на своїй важливій роботі, оскільки Каан Карадаг  прагне затягти його в мережі брехні. Питання в тому, чи підтримає Серкан дівчину, яка перебуває під тиском соціуму, чи оголосить, що все це лише гра, розбивши тим самим її серце?

4 серія

Еда, відчуваючи тривогу, знову засинає в ніжних руках Серкана. Однак перед нею постають серйозні питання: Селін і Феріт планують прийти спільну вечерю, але у пари немає спільного будинку. Підготовка до візиту проходить під великим тиском через обмежений час, а Серкана хвилюють лише питання роботи.

серіали

Друзі дівчини впевнені, що її так званий коханий зраджує її з іншого — з Селін. Еда стикається з дилемою: вона хоче підготувати все до приходу друзів, при цьому заспокоївши їх. Весь день вона намагається зробити так, щоб вечірня подія пройшла гладко, але несподівана новина стає останньою краплею. Ситуація розгортається неймовірно.

5 серія

Команда з трьох осіб вирушила на ділову зустріч до Анталії, щоб підписати серйозний договір. Однак перед ними виникла складність: інвестори-учасники, які мали підписати контракт, збираються розлучатися і не хотіли бачитися. Завдання головних героїв полягало в тому, щоб примирити цих двох.

Серкан і Еда, за час своєї невеликої подорожі, стали ближче один до одного, ніж до цього. Але виникла криза, яка сталася через Каана Карадага, стала начебто випробування для головної героїні. Їй довелося піти на ризики, щоб визволити уявного коханого Серкана. Це змусило її усвідомити, що вона має почуття до нього. Хлопець дедалі більше приваблював дівчину.

Таким чином, події в Анталії призвели до розвитку відносин між Серканом і Едою, а також до усвідомлення Едою своїх почуттів.

6 серія

Серкан ніяк не стурбований нагородою та розмовами з Селіном, незважаючи на договір, над яким працював стільки місяців. Однак для Еди це означає, що їхні стосунки досягли нового рівня. Пізніше Серкан несподівано зникає і єдина, хто знає його місцезнаходження — Селін. Еда впадає у відчай від цієї новини, тоді як Селін відчуває щастя. Під час відсутності Серкана Еда обіцяє серйозному клієнту виконати важке завдання лише за день.

Коли Серкан нарешті повертається, в офісі з’являється напруга. Усі начебто поділяються на дві команди: прихильники Еди та прихильники Серкана. З одного боку, Еда хоче з’ясувати, що з ним трапилося, а з іншого боку вона займається проектом для клієнта. Раптом, коли настає ранок, вони виявляють себе такими, що прокинулися після прекрасної ночі.

7 серія

Серкан вперше розкрився Еді, розповівши важливу таємницю. Ця інтимна обстановка порозуміння залишила Еду зачарованою, чого не втратила помітити її тітка по очах дівчини. Всупереч страхам бути полоненою чарівністю Серкана, Еді важко втриматися на відстані.

Найкращий турецький серіал «Постукайся в мої двері»
Найкращий турецький серіал «Постукайся в мої двері»

У Серкана має бути свято — день народження, але, як правило, він відмовлявся від його святкування і проводив весь день в компанії Селін, як кажуть по чутках. Тепер же Еда повинна сама приготувати квіти із запискою для Селін від імені Серкана, що ще більше ускладнює те, що відбувається. Звичайно, Селін заплуталася у почуттях. Така ситуація неминуче вплине на відносини Серкана і Еди.

8 серія

Серкан звинувачує Еду у крадіжці дизайнів, що викликає недовіру між ними. Еда, своєю чергою, відповідає Серкану, що той більше не побачить її. Серкан намагається впоратися без Еди, але потім розуміє, що йому потрібна допомога. Однак Серкан через свою гордість не може просити Еду повернутись.

В цей же час Феріт, друг Серкана, сердиться на Селін, яка рада неприємностям, що відбуваються між Серканом і Едою, а сам починає дуже хвилюватися з цього приводу. Однак стає зрозумілим, що тільки Еда може вирішити проблему зі вкраденими дизайнами та врятувати ситуацію.

9 серія

Еда раптово зникла після того, як успішно довела свою правоту. Її пошуками займається Серкан, який відчуває сильне бажання допомогти їй. Однак знайти Еду виявляється непростим завданням. Зрештою, після великої праці, Серкан все ж таки виявляє її. На жаль, вона не хоче спілкуватися з ним і тоді Серкан змушує її надіти наручники. Дуже характерно для нього багато разів вибачатися.

Після довгої ночі, проведеної разом, вони побачили одне одного зовсім інакше. Але незважаючи на всі їхні зусилля, вони зрештою розуміють, що їхня тимчасова угода добігла кінця і все в їхніх стосунках дуже скоро остаточно зміниться.

10 серія

Рішення Феріта одружитися на Селін викликало глибоке невдоволення у Еди з Серканом. Опинившись на задньому плані, Феріт все більше захоплюється справами компанії, що не влаштовує Серкана і він має на меті позбавитися від нього якнайшвидше. Несподівано Еда вигадує брехню, стверджуючи, що вони також планують весілля, що призводить до того, що вони разом починають тратити більше часу на приготування.

Звістка про весілля не тільки викликає істерики в Айфер і Айдан, а й стає головною тривогою для Серкана, який боїться втратити Еду. І все ж він упевнений, що Еда подобається зовсім не йому. З іншого боку, Еда вважає, що Серкан засмучується саме через весілля Селін. У той час Феріт запрошує нового партнера в компанію, який порушує всі порядки, що встановилися.

11 серія

Селін, закохана в Серкана, висловлює надію на те, що вони зможуть бути разом і готова залишити свого нинішнього партнера Феріта ради Серкана. Ці слова чує Еда, яка впевнена, що Серкан відповість їй взаємністю, оскільки припускає, що він не цікавиться нею. Еда приймає рішення якнайшвидше втекти від коханого, щоб повернутися до звичайного способу життя. Вона вирішила почати з відновлення колишньої стипендії для навчання.

Айфер дізнається про договір про псевдозаручини між Серканом і Едою і про почуття, які Еда відчуває до Серкана. Вона хоче розшукати матір, щоб використати її допомогу в тому, щоб допомогти Еде бігти від Серкана.

Еда отримує телефонний дзвінок про те, що їй надають італійську стипендію. Вона вирішує поїхати без попередження. Це завдає серйозного удару Серкану, який опиняється на перехресті між почуттями та розумом.

12 серія

Серкан, після всіх перипетій, нарешті відкрито зізнався в ніжних почуттях. Але отримати таке ж визнання від Еди не так легко, враховуючи всі події, що минули. Серкан набрався терпіння і сподівається почути від дівчини, що вона теж кохає. Крім того, вони стикаються із проблемою приховування своїх стосунків від сімей.

Еда приховує правду від тітки через те, що вона дізналася про існування договору. Дівчина наполягає на тому, щоб і Серкан також приховував їхні стосунки. Утримуючи стосунки в таємниці від своїх близьких, вони стикаються з багатьма випробуваннями.

13 серія

Селін передала деякі акції в компанію, вважаючи, що скоро вийде вже заміж. Її діловий партнер Ефе Акман досить швидко вливається в ділове життя компанії. Серкану довелося битися, щоб повернути втрачені акції. Ситуація ускладнюється, коли Альптекін, який мав намір розповісти Серкану про минулу помилку, виявляє їх разом з Едою.

Здоров’я Альптекіна в небезпеці, оскільки він стикається з необхідністю пояснити синові ситуацію, що склалася. Серкан переживає серйозні випробування і в діловому, і навіть в особистому житті. Еда прагне підтримувати його протягом всіх переживань. Притягнення між парою надає їм сили для подолання різних перешкод.

14 серія

Еда, щаслива та закохана, ділиться радісною новиною з тіткою та подругами про те, що вона збирається вирушити до Італії в компанії Серкана. Поки Еда радіє, Серкан дізнається, що його сім’я має зв’язок із сім’єю Еди. У результаті він виступає проти сім’ї.

Закохавшись сильніше, Серкан відкладає справи, прагнучи провести з Едою цілий день. В результаті цього в офісі виникає хаос: через відсутність Серкана трапилися проблеми з програмою, а Лейла втрачає самовладання через величезну кількість дзвінків і весь колектив вже на межі паніки.

У цій критичній ситуації Ефе надає допомогу Селін, наводячи справи в порядок і здається, доводячи Серкана до жару своєю організованістю.

15 серія

Еда постраждала від розриву стосунків із Серканом, що розбило її. Вирішивши переїхати до Італії, вона випадково дізнається, що її бабуся виділила їй стипендію в цій країні. Виявляється, все це зробила для неї тітка, з якою у дівчини зіпсувалися стосунки. В результаті цього інциденту Еда вирішує більше нікому не дозволяти втручатися в її справи.

У цей час Ефе, дізнавшись про те, що Еда не планує працювати, пропонує їй посаду, обіцяючи, що вона буде в підпорядкуванні тільки в нього і при цьому до Серкана Болату вона не наблизиться. Спочатку Еда сумнівається в можливості працювати поруч із колишнім під одним дахом і бачити його щодня, але пізніше згадує миль про те, що вона відтепер не залежить від інших і сама визначає свою долю. У підсумку вона погоджується на роботу в Ефе.

Серкан шокований, коли помічає Еду, про яку він думав, що вона зникла з його життя, а тут вона опинилася на його робочому місці. Але його гнів і розчарування доводиться стримувати, оскільки вона є підлеглою Ефе його напарника.

Між Серканом та Едою виникає напружена ситуація, що призводить до початку непримиренної боротьби. Колеги, що знаходяться в офісі, збентежені. Коли Еда має намір помститися, вона свідомо доводить Серкана до точки кипіння, змушуючи його втрачати самовладання.

16 серія

Серкан відчуває страх і тривогу, побачивши Еду в ямі. Його трепетне ставлення вразило Еду, змушуючи її усвідомити, що у хлопця були приховані мотиви для догляду. По випадковості в лісі Еда отримує удар в голову і не може заснути до ранку. Серкан вирішує відвезти її до себе на дачу, де вони провели час разом до самого ранку. Серкан, тим часом, стикається з труднощами пристосуватися до розставання з Едою, але намагаючись не звертати уваги на те, що Ефе і Еда працюють разом.

Цікаво  Цікаві серіали для підлітків - найкраща добірка!

Він усвідомлює, що Еда сумнівається у їхньому розриві. Події призводять до того, що хлопці йдуть разом на матч, дівчата вирушили в караоке і нарешті, хлопці несподівано опиняються на тусовці дівчат. Цієї ночі Серкану стане набагато складніше приховувати почуття до Еди, коли всі розкриють друг перед другом серця.

17 серія

У прагненні завоювати довіру коханого, Ефе пропонує компанії клієнтам багату сім’ю, відому в Туреччині. Проте ця сім’я має свої приховані плани щодо Серкана. Перш ніж довіряти йому серйозний проект, вони вирішують провести ремонт у їхньому особняку, щоб ближче познайомитись із співробітниками.

серіали

Роботи з ремонту беруть на себе Еда і Серкан і в процесі вони познайомилися з господарями будинку, яких звуть Асли і Емре. Незабаром ситуація швидко вийшла з-під контролю, оскільки Асли поділилася таємницею з Едою. В результаті Серкан і Еда вирушили в подорож. Воно стає джерелом безлічі непорозумінь і складнощів у їх відносинах.

Серкан, впевнений у вагітності Еди, відчуває сильне занепокоєння і сум’яття через її мовчання. Сильна і щира любов до дівчини стикається з неможливістю бути з нею, що руйнує його емоційний стан. У той же час, Еда, незважаючи на свою лють, все ж не може подолати любов. Тим часом, Ефе, маніпулюючи Едою, переводить відносини між Серканом і Едою в нову фазу.

18 серія

Обвал даху переконує всіх, що Серкан несе за це відповідальність. Для нього це вперше така складна ситуація і всі, включаючи його самого, думають, що це сталося через його недогляд при створенні креслення. І знайшлася тільки одна людина, хто не вірить, що Серкан міг допустити таку безвідповідальність — Еда!

А Серкан тим часом намагається виправити руйнування через аварію. Еда рішуче приймається за виправлення помилок у кресленнях. Серкан переїхав до нового будинку, чому Айдан не радіє, в той час як Еда має великі плани щодо Айдану.

В цей час Айфер з’ясовує, що покупець, який прийшов до квітнику, з’явився за наведенням Серкана, а зовсім не за порадами Ефе, як раніше здавалося. Еда неправильно розуміє поведінку її коханого до Селіна. Серкан простежив за Едою і знайшов її серед книг у бібліотеці університету. Навіть якщо вони в конфлікті, вони не можуть довго залишатися поодинці. Разом вони проведуть гарну ніч.

19 серія

Епізод починається з недавніх розмов між Едою та Серканом. Еда розповіла Серкану, що вона відтепер зустрічатиметься з іншим. Це викликає у Серкана відчуття образи та розчарування, бо він не очікував, що Еда швидко забуде їх. І все ж, він також відчуває, що платитиме за помилку батька ще дуже довго. Серкан усвідомлює, що Еда може назавжди зникнути з його життя і це наповнює його смутком. Він вирішує діяти і розповісти Еді про трагічну подію, яка сталася багато років тому і яка стала причиною смерті її сім’ї. Можливо, він хоче пояснити, що ця трагедія може бути причиною його відчуження та страху втратити її.

Однак, перед тим як Серкан встигає розповісти про те, що сталося, вона отримує квіти від таємничого незнайомця. Це стає останньою краплею і змусить Серкана прийняти рішення йти за Едою, щоб поговорити з нею і розділити свою історію з нею. Він сподівається, що це допоможе їм розібратися в почуттях і подолати перепони, що заважають їм бути разом.

Серкан усвідомлює, що те, що він хоче сказати Еді, не є простим і потребує особливої атмосфери та моменту. Йому дуже важливо, як вона дізнається всю правду і він прагне створити ідеальне оточення, де вони зможуть бути віч-на-віч і мати можливість довго поговорити без сторонніх перешкод.

Вранці після ночі, проведеної разом, Еда стикається з неприємним сюрпризом — Селін приходить до Серканового дому. Це створює напружену ситуацію та викликає питання про майбутнє Еди та Серкана. Як Еда вирішить вчинити, дізнавшись правду? Чи зможуть вони подолати всі труднощі та перепони, що стали на їхньому шляху? Кохання виявиться досить сильним?

20 серія

Серкан зустрівся з Едою, щоб розповісти їй, що Альптекін також відповідає за аварію, в якій загинули її батьки. Ця інформація стала для неї важким тягарем і Альптекін вирішив уникнути неї. Еда вирішує зустрітися з ним, щоб обговорити те, що відбувається. Голова компанії Ташерон покараний за свої вчинки, але щодо головного винуватця?

Еда не знає, що робити з новою інформацією, тому вона кидає все та вирішує піти з дівчатами подалі. Серкан залишається у своєму будинку, зрікається суспільства і нічим не займається. Обидва коханих опиняються в глухому куті і не знають, як вчинити. Коли Еда повернулася, Серкан збирається з духом і виходить зі свого укриття, щоб поговорити з нею.

Складна ситуація між Едою та Серканом, викликана помилкою, досконалою батьком Еди. Незважаючи на те, що Еда стверджує, що Серкан не відповідальний за цю помилку, він вважав за краще залишити її без дозволу. В результаті Серкан поняття не має, як зберегти відносини з Едою і не здатний розібратися з цим. Еда склала договір про їхні почуття та стосунки і Серкан підписує його, навіть не читаючи. Тим часом, Айдан береться за справу ініціації проекту про турботу про дівчат і їх навчання. Вона включає в програму Еду та Серкана. Мета проекту — звести цих закоханих, запобігши їх розлученню.

21 серія

Серкан приймає важливе рішення і йде до будинку Еди з наміром просити її руку та серце. Проте все йде не так, як він задумав і замість спокійної весільної заручини вибухнули запеклі суперечки та крики. Мати Серкана відкрито висловлює своє обурення з приводу Еди і не має наміру приховувати свої почуття. Проте Серкан не звертає уваги на думку інших і глибоко любить Еду. У результаті всім запропоновано зібратися разом для спільної фотографії на згадку. Ніхто не відмовляється і це тимчасово заспокоює всі суперечки та розбіжності.

Мати Серкана хоче поговорити зі своїм сином, оскільки вона впевнена, що його кохана Еда не відчуває нічого серйозного. Але Серкан не має наміру прислухатися до слів матері і готовий на все заради кохання. Він прийме своє хибне минуле життя і зробить усе можливе, щоб з Едою вони стали справді щасливими. Для нього найважливіше зараз, щоб Еда повністю довіряла йому. Він більше не хоче приховувати від неї правди і не може завдавати їй болю.

22 серія

Романтична вечеря Серкана та Еди переривається несподіваним телефонним дзвінком, змушуючи їх переглянути свої плани. У той час як Селін, яка опинилася в скрутній ситуації, висловлює своє невдоволення, у Серкана виникає нове прохання до Еди, засноване на отриманій інформації. Еда, стикаючись із цим запитом, змушена погодитися, не маючи іншого вибору.

У їхньому житті з’являється нова людина, яка викликає сумніви у всіх героїв щодо їхніх переконань. Виникає питання: чи варто міняти себе заради коханої людини? Усі стикаються з дилемою — чи коректно змушувати іншого змінюватись в ім’я кохання?

Айфер і Айдан разом йдуть своїм шляхом, що вимагає їх спільних зусиль, незважаючи на небажання Айфер. Після того, як вони відзначають успіх, відбувається несподівана пропозиція шлюбу. У цей час Еда усвідомлює свою несправедливість до Серкана і вирішує, що настав час зробити перший крок до нього. Одного вечора Еда хоче відвідати Серкана, сподіваючись на певні результати, але вони відрізняються від її очікувань.

23 серія

Серкан та Еда вступають у любовні стосунки, але їхню романтику порушує поява нового PR-менеджера на ім’я Балджа. Вона прагне наблизитись до Серкана, хоча той стверджує, що вона — лише працьовита співробітниця, яка не виявляє до нього особливого інтересу. Однак Еда впевнена, що Балджа переслідує свої особисті цілі та наміри. Виникає конфлікт між Едою та Серканом, який змушує їх шукати способи дізнатися справжні наміри Балджи.

Друзі Еди, Фіфі і Мело вирішують з’ясувати недоліки нового PR-менеджера Балджі і починають переслідувати її, щоб розкрити таємниці. Це стає для них цікавим досвідом, особливо коли компанія готується до роботи з тендером. У цей час Балджа влаштовує вправну пастку для Еди. Однак сама Еда не підозрює, що всі її підготовки для таємного партнера належать її бабусі, яка ніяк не пов’язана з роботою. Коли результат тендеру нарешті оголошується, цього ж дня у житті Серкана та Еди з’являється бабуся Еди, це стане для них справжнім сюрпризом.

24 серія

Еда уникла обману від Балджі, але поява нового колеги, а саме бабусі Еди, зруйнувала довіру Серкана. Він йде з будівлі компанії і Еда намагається наздогнати його, щоб пояснити, що і вона уявлення не мала про бабусю. Але Серкан не слухає. Не здавшись, Еда йде за ним. У цей час пані Сімиха з’являється в компанії і повідомляє про загрозу пану Альптекіну, який втік із країни і про свої плани по дому Айфер та Еди. Айдан не може прийти до тями після заяви про шлюборозлучний процес, яку надіслав Альптекін і залишається у пані Айфер. Остання вже знає, як захистити Айдан і Сейфі, представляючи Айдан як сусідку.

У результаті після ретельної розмови Еді вдалося вплинути на Серкана, щоб він зміг прислухатися до її слів. Вони обидва усвідомлюють, що стосунки зайшли в глухий кут і Серкан висловлює бажання почати життя на новорічні свята з нуля. Однак несподівана поява бабусі в житті Еди змушує її задуматися про майбутнє і виникають сумніви — чи допоможе Новий рік змінити те, що відбувається. Коли настане опівночі і настане Новий рік, вони обіцяють озвучити один одному свої ідеї про їхнє спільне майбутнє.

25 серія

Бабуся Еди робить все можливе, щоб зруйнувати довіру між нею і Серканом. Вона хоче припинити зв’язок, у неї навіть є свої види на дівчину і вона вже знайшла їй відповідного чоловіка. Її поява викликала напругу між парою. Еда намагається пояснити свою непроінформованість про бабусю, але той відмовляється вірити. Тим не менш, Еда не здається і продовжує боротися за свої відносини з Серканом, тому що вона любить його, бажаючи бути поруч. У свою чергу Серкан розповів Еді про свої почуття, але наполягає, що вони повинні поважати особисті кордони один одного.

Для Серкана кожна мить, яку він проживає поруч із коханою, має величезне значення. Але він починає замислюватися, наскільки вони в реальності вільні, чи їх закривають внутрішні конфлікти. І все ж, коли Еда поряд з ним, він перестає боятися чогось. Але Еда не може зрозуміти, чому Серкан не цікавиться її побоюваннями. Вона хоче уникнути помилок, про які шкодуватиме. Нарешті Серкан вирішується на важливий крок і пропонує Еді вийти заміж за нього.

26 серія

Принц Сеймен піде на багато, щоб у його обіймах виявилася Еда, яка неймовірно схожа на його колишню дружину. Йому в цьому допомагають Семіха Ханим і Балджа, тихо співпрацюючи з ним у бізнесі. Не підозрюючи про цілі цієї людини, Еда починає робити ходи, які в результаті завдали шкоди Серкану. У той же час Айфер і Айдан намагаються втесатися в довіру до шефа, обійшовши один одного. У відносинах Енгіна і Пирил виникли неприємності з батьком, який хоче частіше бачити дочку і навіть надсилає за нею охоронців.

Бабуся Еди та Балджа не збираються здаватися і все ще будують свої плани, незважаючи на розбіжності. У ресторані Серкан з’явився з Балджою, а Еда — із Сейменом та своєю бабусею. Ревнощі і напружена обстановка у їхніх стосунках призвели до того, що Балджа спеціально викликала алергію у Серкана. В результаті Серкану стало недобре і Балджа привезла його додому.

Еда, весь час турбуючись про Серкана, приїжджає до нього. Однак при зустрічі з Балджою вона розуміє її справжні мотиви і виганяє із квартири Серкана. Напруга між головними героями призводить до несподіваного вибуху пристрасті. Подальші події приведуть їх до того, що вони ніколи не мріяли.

Цікаво  Мистецтво розслідування: цікаві французькі детективні серіали

27 серія

Серкан шалено раді пропозицією руки і серця Еди. Вони зважилися на шлюб, хоча відчували деяку необхідність зробити ще щось. Їх близькі друзі відреагували з ентузіазмом, але Айдан і Айфер дивляться на шлюб трохи зі скепсисом. Щоб переконати друзів, Еда і Серкан швидко думають, як їм краще все пояснити, але Мело висуває своє рішення. Семиха боїться, що Еда вийде заміж за Серкана. Має свій план.

Найкращий турецький серіал «Постукайся в мої двері»
Найкращий турецький серіал «Постукайся в мої двері»

Незважаючи на жорсткі загрози з боку бабусі, Еда і Серкан готуються до весілля. І все ж організація ночі хни стають непростим завданням для всіх героїв. На церемонію хни прийшли всі подружки Еди і навіть бабуся з підступною Балджою. У той час як вони розробляють свій план, Сеймен уже викрав Еду.

28 серія

Події, які трапилися на церемонії хни не вплинули сильно на Еду і Серкана, але це все ж таки змінило погляди пані Семіхи. Вона зрозуміла, що не треба втручатися в чужі стосунки і вирішує більше не заважати їм. Поки закохана парочка займається весільними приготуваннями, Серкан активно веде справи, але Айдан та Айфер ускладнюють їм життя з організацією весільної церемонії. Суперечки між Едою та Серканом призводять до того, що вони навіть хочуть перенести торжество, але все дозволяється на гірському курорті, куди хлопці поїдуть, щоб провести хлопчак, а дівчата слідом. У Серкана виникають проблеми у своїй фірмі в Італії і він вирішує полетіти туди на приватному літаку за пару годин до весілля, залишивши Еду хвилюючою, що він не встигне на власне одруження.

29 серія

Після таємничого зникнення літака, на борту якого летів Серкан в Італію по роботі, життя Еди немов поставлене на паузу. Усі гості, яких зібрали на свято, дізнаються, що літак розбився, але від Серкана немає новин. Через 9 місяців, Еда, друзі Серкана і його колеги продовжують жити, намагаючись змиритися з втратою. Але одного разу Серкан з’являється в офісі, не пам’ятаючи про рік, який він провів з Едою. Всі радіють його появі, але не знають, як реагувати на те, що він не пам’ятає свою кохану.

Еда, розуміючи, що її коханий повернувся, але так сильно змінився і навіть втратив пам’ять, збирається з духом. Вона вперто намагається повернути йому пам’ять, нагадуючи про їхнє кохання і колишнє життя. Однак, коли вона дізнається, що її подруга Айдан знала про те, що Серкан весь цей час був живий, але промовчала про це, її дух слабшає.

На вечірці у кафе, присвяченій поверненню Серкана, Еда, щоб нагадати про себе, цілує його перед усіма. Однак, не розуміючи такого вчинку і дратуючи, він пропонує іншій жінці — це Селін. Те, що відбувається, викликає бурю емоцій у Еди, яка стикається з болючим вибором між спробами відновити своє колишнє життя і прийняти нові обставини.

30 серія

Сказане Серканом стало величезним сюрпризом для оточуючих, особливо для Еди, яка протягом тривалого часу боролася за свої почуття. Тепер вона переглянула свої рішення через те, що відбувається. У цей непростий час Деніз знову перебуває поряд з нею, надаючи підтримку. Серкан, у свою чергу, починає замислюватися про дівчину і намагається зрозуміти, що ж сталося минулого року, який він ніяк не може згадати.

Одночасно Айфер і Алекс приховують свої стосунки від оточуючих. Приїзд Селін потривожив не лише Еду, а й Джерена. Мело робить все необхідне, щоб підтримати близьких друзів, але її зусилля не завжди приносять плодів. Те, що відбувається, впливає на стосунки Еди не тільки з Серканом, але і з її оточенням. У результаті всі проходять через тяжкі випробування.

Група друзів вирішує вирушити на відпочинок, але не всі беруть участь у цій витівці. В цей час Айдан пропонує Серкану вирушити на той же курорт, де буде й Еда. Серкан погоджується, хоча відчуває, що його тягне саме до Еди. Після повернення вся компанія влаштовує захід, де одна з подруг оголошує про вагітність, а інша робить романтичну пропозицію Еді.

31 серія

Еда шокувала всіх своєю раптовою пропозицією про шлюб, але всі зраділи цій новині. У той час як Селін раділа розвитку подій, вона також планувала закохати Серкана.

Незважаючи на всі перешкоди, вона спрямована на свою мрію. Однак, коли все було на шляху до успіху, Еда зіткнулася з несподіваним сюрпризом, який, мабуть, вплине на її плани. Залишається подивитися, як Еда впорається із цим сюрпризом.

32 серія

Еда та Деніз обговорюють призначення дня для весільної урочистості і Еда зрозуміла, що вони переборщили з цим. Але Деніз навмисно заспокоює її, сказавши, що Серкан вже знову покохає її на той момент. В цей час Селін чує їхні слова і вже планує, як вчинити. Серкан, хоча нічого досі не пам’ятає, починає сильно переживати через позицію Еди. Він відчув ревнощі, які змушують його більше думати про Еду.

Паралельно з цим фірма підписує важливий діловий договір і готується до приїзду партнерів. Еда готує презентацію і вже чекає партнерів. У цей час Селін вирішує знищити презентацію, щоб дівчина не встигла з’явитися на її дні народження, який вона планує відсвяткувати на курорті.

Наступного дня всі зібралися в будинку, щоб відзначити свято Селін, а Еда не розуміє, куди її презентація поділася. Серкан, дізнавшись про те, що відбувається, допомагає дівчині. Потім вони разом приїхали на свято Селін. Але коли Еда побачила щасливих Серкана і Селін, вона йде геть і випадково губиться в лісосмузі. Серкан, миттєво кинувши Селін, вирушає на пошуки дівчини. Можливо, він зрозумів, що без неї не зможе бути щасливим.

33 серія

Селін спалахнула від гніву, побачивши, що Серкан опинився поблизу Едою, але не хоче в результаті відмовлятися від нього. Еда вирішує продовжити гру, не здаючись. Щоб втішити Селін, Серкан віддає частину акцій, чим неймовірно засмутив бідну Еду. Серкан не перестає думати про Еду і почувши про її місцезнаходження, їде до неї. Разом вони допомагають дитбудинку. На той час Селін спостерігає за ними з автомобіля.

Джерен вирішує прийти до Деніз, яка пропонує йому свої почуття, але він раптом зізнався, що йому подобається інша. Джерен іде до Серкана, а пізніше вирушає до Феріта, щоб принизити Деніз.

34 серія

В результаті поцілунку Серкана, Еда переконалася, що він згадав, але розчарувалася, коли він визнав, що це не так. В люті вона пішла з ресторану, де їй зателефонували з поліцейської дільниці з повідомленням про арешт її тітки. Серкан та Еда вирушили до ділянки, щоб допомогти звільнити її родичів. Наступного дня, коли Еда мала намір розповісти Серкану про свої почуття, її зупинила Деніз. Серкан розкриває Ердену, що відносини між Деніз та Едою є лише грою і вони намагаються викрити їх, але безуспішно. У цей час Селін стає об’єктом шантажу невідомого персонажа. Пізніше Еда та Серкан беруть участь в модному показі і вирушають на яхту, щоб провести вечір із партнерами. Там, на палубі, Еда насолоджується свіжим повітрям і тут випадково впала за борт.

35 серія

Еда вирішила піти заміж все ж таки, проте її не залишає надія, що у Серкана прокинуться спогади. Айдан, Сейфі та Айфер вирішують допомогти Серкану і Еде знову зустрітися. Сейфі згадує, що вона має приятельку, яка продає різнотрав’я і вони прагнуть придбати трави, які допоможуть звести Еду з Серканом. Їх план спрацював і вони провели чудовий час разом.

Селіні вдається з’ясувати, що фото відіслав Серкану Феріт, а останній не заперечував. Айдан зустрів старого приятеля, який допоміг Еді вибратися після падіння з човна. Селін і Дениз готові продовжувати боротися за своє кохання. Зрештою, Серкан потрапляє у переробку та згадує весь той рік. Він спочатку боїться визнаватись у цьому Еді і зупинити її торжество, але потім збирає всю свою сміливість і вирішується на це.

36 серія

У сюжеті виникають складнощі у відносинах між головними персонажами. Еда, незважаючи на укладений офіційний шлюб із Денізом, рада поверненню колишнього чоловіка Серкана у своє життя. Вони починають знову зустрічатися, викликаючи радість у своїх друзів Айдан та Айфер. І все ж Деніз і Селін не збираються здаватися: вони розробляють хитрий план, щоб завадити цьому зв’язку.

Тим часом Мело випадково зауважує, що Селін у положенні і повідомляє Еде новину. Еда, в шоці від цього, вирішує особисто поговорити з Селін, щоб дізнатися про все напевно. У цей час Серкан робить їй пропозицію, але та відмовилася.

37 серія

Еда відмовилася виходити за Серкана без пояснення причин. Вона не хоче обтяжувати його своїм головним болем, доки не прояснить усе самостійно. Джерен, Мело та Еда вирушили на пошуки істини. Вони проникають до кабінету лікаря Селін, але не знайшли в результаті там документів. Щоправда, спливає, коли Селін стало погано.

Айфер готує вечерю для сімейства Болатів, де Еда розсекретила всім становище Селін. Усі вражені, але Серкан все заперечує. Потім він попросив Еду поговорити з ним, але вона поїхала, залишивши записку. Серкан поспішив до аеропорту, де йому раптом стало не по собі.

38 серія

Еда та Серкан, переживши події, вирішують підтримати один одного та їдуть до лікарні. Там їм зустрілася Селін, яка зізнається, що вагітна від Деніза. Радісні новини змушують Серкана та Еду почати святкувати їхнє возз’єднання.

серіали

Вони проводять багато часу, весело гуляючи і танцюючи просто неба. Однак наступного дня Серкан отримує неймовірну новину про наявність пухлини. У відповідь він вирішує жити справжнім, насолоджуючись кожним моментом. Вони вирушають кататися на мотоциклі, а потім вступають у розслідування вбивства, яке, виявляється, є частиною чиєїсь забави.

39 серія

Навіть з урахуванням небезпек, що їх підстерігають, закохані все ще намагаються зловити удачу за хвіст. Серкан приховує хворобу і планує просто насолоджуватися днями, не бажаючи нікому повідомляти про свій стан.

Еда переживає через незрозумілі рішення для Серкана, але вони хочуть спробувати щось нове, живучи в затишному фургоні своєї мрії. Але вона не здогадується про небезпеку, яка їх підстерігає, ведучи такий спосіб життя. Вони стикаються з ще однією подією, яка, можливо, розкриє таємницю, яку приховує Серкан.

Найкращий турецький серіал «Постукайся в мої двері» – 2 сезон

Найкращий турецький серіал «Постукайся в мої двері»
Найкращий турецький серіал «Постукайся в мої двері»

40 серія

Серкан розлютився, коли виявив, що його друзі і навіть власна мати не впізнали його через гіпноз, в який вони самі себе відправили. Він навіть узяв у найм фургон, щоб провести час із ними і тепер усе це здавалося обманом. Еда зізналася, що це був просто розіграш і треба було, щоб Серкан зазнав такого на собі. Вони обидва знайшли конверт, який змінив їхні стосунки назавжди.

Серкан та Еда зустрілися на вечорі після довгої розлуки. Сильні емоції накрили обох, але намагалися не показувати це одне одному. Еда ніколи не дасть пробачення Серкану і їм не бути разом, тоді як Серкан зазнає сильної туги за Едою, відчуваючи, що вона щось приховує.

Але раптово на сцену виходить маленьке дівчисько, яке називає Еду своєю мамою. Це стало великим сюрпризом для обох і у Серкана виникли питання, як Еда опинилася тут. Здивування наповнило повітря і обом стало ясно, що час приносить ще більше сюрпризів.

41 серія

Еда і Серкан побачилися через роки після того, як розійшлися. Їхня любов насправді не згасла, а навпаки, стала набагато сильнішою. І все ж таки роки змінили якісь речі. Наприклад, Еда мала таємницю, яку вона не розкривала Серкану. Якось, коли вони вечеряли разом, Еда поділилася, що одного разу сплутала його з іншим в Італії, де вона отримувала освіту.

Серкан був радий, що вона вивчилася, але йому шкода, що він не був поруч із нею. Важливим моментом для Еди було її свято і вона мріяла, щоб Серкан прийшов, але, на жаль, цього не сталося.

Серкан просить Енгіна піти, тому що пізніше з’явиться Еда і їм необхідно поговорити наодинці. Виявляється, Серкан хотів дізнатися, чи залишилися у його коханої до нього якісь почуття. Еда стверджує, що їхні стосунки завершилися дуже давно і вже нічого не відродити. Але Серкан переконаний, що вони мають ще один шанс випробувати щастя. Він зізнається в любові до Еди, але та не може дати точну відповідь.

Цікаво  Нові цікаві фільми та серіали

42 серія

Кіраз сумує за матір’ю, тому що в минулому вони багато часу присвячували один одному. Еда переконує доньку, що для неї нічого не змінилося. Мама Серкана зауважує, що Кіраз як дві краплі води Ед, а не Мело. Серкан відправляється на зустріч з Деніз, взявши з собою Піну, хоча їй все це не сподобалося. Айдан сподівається, що стосунки у Серкана і Деніз перетворяться на щось більш творче. Вона пережила досить багато, коли Серкан мав кохання з Едою і не хоче, щоб це повторилося.

Айдан виявила, що її син Серкан не зрозумів, чому його мама досі не поїхала. Вона пояснила, що допомагає Деніз у готелі, не змогла відмовити. Надалі вона розповіла синові, що чоловік Мело почав цікавитися Едою і вона це сама бачила. Вона також переконана, що Мело зацікавлена в іншому чоловікові, що вважає неправильним. Серкан зауважив, що його мати та її друг Сейфі поводяться дивно. Він розраховує, що, якщо Еда відчує, що він готовий стати татом, вона розповість йому все про дочку.

43 серія

Серкан все ще ніжно любить Еду і невпинно бореться за її повернення. Еда, своєю чергою, намагається приховати свої почуття щодо нього, але їй складно це зробити. Вона уважно відстежує стосунки між Серканом та Кіразом, бо розуміє, що це може вплинути на їхнє майбутнє. Їй також важко приховувати факт, що дочка Серкана знаходиться настільки близько. Вона не бажає, щоб Кіраз мала батька, який готовий відмовитися від неї. Еда чудово знає, що якщо Айдан дізнається правду, це призведе до проблем. Тим не менш, вона переживає, що вони постійно знаходяться поруч і це може призвести до викриття всієї правди. Зрештою, Айдан та Енгін дізнаються істину раніше, ніж Еда могла б припустити.

серіали

Еда усвідомила, що її спокій зумовлений відсутністю біо-зразка доньки, який дозволив провести тест на батьківство. Але Айдан хоче позбавити Еду дитини і здається, ніщо і ніхто не зможе їй перешкодити. Еда захотіла поділитися цією новиною з Серканом, але не чекала такої відповіді. Вона попередила, що поки він погодиться на всі умови, він не зможе бути поруч із дочкою. Серкан в свою чергу сказав, що не може стати батьком.

44 серія

Еда довго вагалася, вирішуючи, чи варто розповідати Серкану правду. Але коли вона врешті-решт повідомила, що Кіраз — його донька, вона не очікувала на таку реакцію. Серкан виявився абсолютно не готовим стати батьком для дівчинки. Еда була не в собі від люті і сердилась на Серкана за його реакцію. Вона зізналася йому, що записувала на флеш-карту всю свою вагітність і зростання дитини, вона вирішила, що якщо йому буде цікаво, вона покаже йому відео. Раптом Кіраз зникла і всі схвильовані цим.

Близькі відразу почали пошуки зниклої дівчинки, але не знайшли жодних слідів. Її мати Еда почала панікувати, побоюючись, що з її дочкою щось сталося. Серкан також приєднався до пошуку та запевнив Еду, що знайде її. Бурак припустив, що дівчинка могла дізнатися щось про батька та піти. Але Серкану вдалося налагодити зв’язок із дочкою і всі впевнені, що вони зможуть прижитися.

45 серія

Серкан та Еда, возз’єднавшись через багато років, тепер живуть під одним дахом разом зі своєю дочкою. Еда загрожує Серкану, що якщо він обдурить її, то він буде негайно вигнаний з дому, коли вона обдурить його, він житиме там кілька тижнів. Серкан, бажаючи знайти привід, щоб вигнати Еду, намагається знайти каверзу, в той час як вона намагається стримувати почуття. Для Серкана час з Едою пролітав миттєво, але він наполягає на пошуку приводу, щоб позбутися її, а для Еди нелегко перебувати поблизу Серкана, але вона все одно стримує себе.

Еда важко справляється зі своєю любов’ю поруч із Серканом. Вона хотіла обійняти його, але водночас намагалася зловити його на обмані. Вона бачила, що Серкан має намір залишитися в її будинку і задля цього вигадує різні причини. Вона важко приховує свої емоції і влаштовує різні пастки для Серкана. Але коли він нарешті почує визнання Еди, він не зможе її покинути. Тепер Еда не має наміру нічого розповідати йому, але випадково він підслуховує її розмову по телефону, а вона нічого не помічає.

46 серія

Після повернення додому Еда виявила накритий стіл та свічки. Вона подумала, що Серкан приготував для неї романтик. Серкан провів час із донькою, хоча вона все ще не називає його батьком. Коли він з’ясував, що в Еди зламався автомобіль, запропонував допомогти вибрати сімейну машину. Вони домовилися бути щирими і це дало позитивні результати. Тим часом Бурак приділяє менше уваги Кіраз, але Серкан чеснозізнався йому, що не любить його. А тим часом Кіраз зазнала анафілактичного шоку, і її близькі неймовірно злякалися.

Найкращий турецький серіал «Постукайся в мої двері»
Найкращий турецький серіал «Постукайся в мої двері»

Серкан відчуває провину за те, що не зміг захистити своїх дітей у складній ситуації, але Еда втішає його та просить просто бути поряд. Він обіцяє їй, що завжди підтримуватиме їх. Дочка намалювала сімейний малюнок, на якому зображена вся сім’я і це підштовхнуло Серкана до рішення, яке він давно хотів прийняти, але перед цим вирішив уточнити свій намір у Еди.

47 серія

Еда та Серкан, щоб забезпечити Кіраз можливість вступити до гарної школи, вирішили зробити портрет щасливої та гармонійної родини. Попри складнощі, вони впоралися із завданням і стали ще ближчими один до одного, стираючи кордони, які весь цей час були між ними. Серкан визначився і готовий зробити пропозицію Еді, про що він тут же сказав Мело. Еда не змогла приховати цю подію і всім довкола тут же розповіла про це.

Подія виявилася великою несподіванкою для близьких, бо Серкан їм нічого не розповів. Друзі обурюються, що він приховав від них таку важливу справу. У той же час, Еда відчуває, що всі почали дивитися на неї по-іншому, ніби вона змінилася, але не зрозуміла цього. Вона відчуває, що відбувається щось незвичайне з тими, хто перебуває у її оточенні. Потім вона дізнається, що Серкан купив костюм для своєї пропозиції і їй раптом стало цікаво, для чого йому це знадобилося. Коли вони виявилися віч-на-віч, Серкан попросив її вийти за нього, що стало великим сюрпризом для Еди.

48 серія

На довгоочікуваному весіллі Серкана та Еди все здавалося ідеальним, але невдовзі після церемонії почалися проблеми. Енгін підозрює, що Еда вийшла заміж виключно заради помсти і відкрито звинувачує її перед Серканом. Еда вірить, що створення сім’ї змінює погляди та стосунки, але ситуація стає тільки все більш напруженою.

Серкан почав помічати, що його дружина змінилася після весілля і стала надто жадібною. Вона дорікала йому за великі витрати на відпочинок і попросила бути економнішим. Він поділився з нею своїми думками, але був вражений її реакцією. А в цей час їхня дочка переживала, що її конячку продадуть, а Серкан втішав її, кажучи, що цього не станеться. Дочка також була в курсі того, що Серкан втратив гроші.

49 серія

Серкан виявився в повному шоці, дізнавшись, що його фінансове становище настільки погане, що він навіть не обізнаний зі своїм банкрутством. Він засмучений тим, що його дружина Еда знала про цю проблему і намагалася економити на всьому, включаючи медовий місяць, через що він спочатку подумав, що вона перетворилася на нерозумну скнару. Однак, дізнавшись, що Пирил не хотіла нікого обтяжувати через свій минулий досвід із фінансовими труднощами, він почав розуміти її рішення. Тепер перед Серканом стоїть складне завдання вирішити ситуацію та повернутися до нормального життя.

серіали

Серкан сильно схвильований і починає пошуки способів урятувати свою фірму. У цей час його дочка Кіраз ставить йому та його дружині Еді питання про те, як народжуються діти. Вони розгубилися, не знаючи, як правильно розповісти про це. Кіраз почувається самотньою, оскільки вона — єдина дитина без братів, чи сестер у своєму класі. Серкан запропонував Еді завести вісім дітлахів, але вона починає почуватися погано і засинає. В цей час вона готується зробити Серкану приємний сюрприз.

50 серія

У Серкана раніше було багато свободи і він займався всім, чим хотів. Але тепер він вирішив розпочати нову кар’єру викладача у коледжі. Однак адаптація до нової професії виявилася непростою, а його дружина Еда здивувалася цим рішенням. Зрештою, Серкан визнав свою помилку і вибачився перед Едою за свою поведінку.

Еда хоче сказати щось важливе Серкану. Кіраз дізналася, що незабаром у неї з’явиться брат, чи сестра. На початку вагітності не можна розкривати цю інформацію і Еда занепокоїлася, що Серкан не зможе зберегти все таємно. Однак він обіцяє. Але, на його думку, насамперед треба приховати це від Ердема. Виникають чутки, що вагітна Айдан, хоч це не так. Зрештою, Серкан везе Еду до будинку і вона захоплена красою цього місця. Виявляється, що Серкан зробив сюрприз та купив особняк для сім’ї.

51 серія

Серкан та Еда вирушили до лікаря, щоб зробити УЗД, де їм розповіли, що їхня дитина в порядку і навіть можна дізнатися стать. Серкан хотів почути це, але Еда була проти і він упокорився. Він не може заспокоїтися і розповів своєму другові Енгіну, що хоче дізнатися стать дитини. І хоча вони вже мають доньку, йому тепер хотілося б мати сина.

Серкан звернувся до інтернету у пошуках допомоги та знайшов інформацію, яка може змінити його життя. Він дізнався, що якщо Еда вживає багато кислих продуктів, значить, у них буде дівчинка, а якщо їй хочеться солодкого, то швидше за все буде хлопчик. Енгін радить йому набратися терпіння і чекати, але очікування зводить з розуму Серкана і він починає спостерігати за харчуванням своєї дружини. Коли Еда приходить до офісу, вона повідомляє, що поговорила з лікарем і є важлива інформація, якою вона хоче поділитися із Серканом.

52 серія

Дізнавшись, що зовсім забула про день народження Серкана Байдужість її дуже засмутила і вона відразу звернулася за допомогою до своєї подруги Айдан. Водночас вони вирішили виправити ситуацію. Прийшовши до офісу, Серкан почав думати, який же сюрприз дружина йому приготувала. Але саме тоді Еда подзвонила Айдан і вони вирішили організувати вечірку за бажанням самого іменинника.

Серкан висловив бажання провести час у саду поруч із найближчими. Мело, яка давно пообіцяла Серкану презент, уже все підготувала. Ідея сподобалася імениннику, але Еда все одно призналася, що забула про його свято. Однак для Серкана це не мало значення, адже для нього головне було, що вони разом. У процесі святкування трапилося неприємне з Едою, що дуже насторожило Серкана та викликало його занепокоєння.

Серкан задумав, щоб усі його близькі уважно стежили за Едою і не залишали її ні на мить. Він вимагає, щоб вони знали все, що вона робить і їсть, втручаючись у її життя. Однак Еді не подобається така наполегливість, тому що вона просить не тиснути на неї. Рідні з нетерпінням чекають на пологи, щоб закінчити це божевілля. Під час поїздки в ліс на машині в Еди несподівано відійшли води і вони опинилися у скрутному становищі, оскільки машина зламалася.

Отже, це був турецький серіал “Постукайся в мої двері”: його короткий опис усіх серій на 1 і 2 сезон. Збережіть сторінку в закладках і ви завжди зможете читати, чим закінчився сюжет кожного епізоду та загальний зміст сюжету.

Дивіться також: Найкращі турецькі серіали які варто подивитися

Прокрутка до верху