Головна сторінка >> Найкращі додатки для інтимних гаджетів: огляд
Найкращі додатки для інтимних гаджетів: огляд

Найкращі додатки для інтимних гаджетів: огляд

Інтимні смарт-іграшки стали черговим етапом розвитку в секс-індустрії й це цілком закономірно, враховуючи тенденції у всіх інших сферах. Смарт-функції зробили іграшки більш функціональними, розширили сферу їх застосування та дозволили не звертати уваги на таку перешкоду, як відстань. Розкажемо про найвідоміші додатки для секс-гаджетів та смарт-іграшок, які вже встигли завоювати популярність у користувачів.

Magic Motion

У додатку Magic Motion, крім стандартних режимів вібрації, у вас є можливість створювати власні програми (патерни), що дозволить досягти апогею ваших відчуттів та задоволення. Програма надає можливість управління іграшками вашому партнеру, навіть якщо він знаходиться на великій відстані, дозволяючи вам отримувати задоволення разом, у будь-який час та в будь-якому місці.

Ви живете у такт музики – вашої улюбленої музики. Вибирайте мелодію чи пісню, яка найбільше відповідає вашому настрою, а іграшка працюватиме у її ритмі. Управління дуже просте, а додатковим плюсом є чат для спілкування партнерів.

Іграшки, що підтримують Magic Motion

Першою іграшкою в нашому огляді буде смарт-віброяйце Magic Motion Sundae. Стилізована під полуницю іграшка, здатна доставити як естетичне, так і фізичне задоволення. Має 10 вбудованих режимів вібрації та може працювати з додатком, який дозволить синхронізувати її роботу в такт музиці, створювати свої патерни насолоди, передавати контроль над гаджетом своєму коханцю.

Ідеальний вібратор для клітора у вигляді губної помади Magic Motion Lotos – наш другий секс-гаджет, який підтримує роботу з програмою Magic Motion. Це мініатюрний вібратор у вигляді губної помади, який надає ще одну можливість змінити своє інтимне життя. Навіть якщо ви забудете його в сумочці, ніхто не здогадається про його справжнє призначення. Повністю функціонал іграшки може бути реалізований лише у парі зі смартфоном. Девайс виготовлений з м’якого та ніжного силікону, зручний для зовнішньої та внутрішньої стимуляції та зберігання.

Цікаво  Мобільна революція: смартфони-моноблоки відкривають нову еру зручності!

Ще одна іграшка для Magic Motion – смарт-вібратор для клітора та точки G з 2 моторами Magic Motion Eidolon. Це дев’ять режимів роботи й можливість керувати голосом, робота в такт музиці. Ефективна для стимуляції точки G та будь-якої іншої області на тілі жінки й не тільки. Іграшка оснащена двома двигунами, встановленими всередині та зовні. Одного заряду акумуляторів вистачає на 2 години безперервної гри.

Lovense Remote

Програма дозволяє керувати всіма іграшками Lovense. Вона знадобиться для індивідуальних розваг, непомітних ігор у громадських місцях, ігор на великій відстані один від одного. Дозволяє синхронізувати вібрації з музикою та активувати роботу пристрою звуком (використовується мікрофон телефону).

Користувачі мають можливість створювати власні вібраційні патерни. Після створення малюнка можна поділитися ним (анонімно) зі світом. Подивіться вже завантажені вібраційні малюнки та скачайте ті, які вам подобаються.

Серед додаткових функцій:

  • передача керування деяким особам;
  • повідомлення про вібрацію під час повідомлень;
  • повідомлення про вхід вашого партнера до програми;
  • автоматичне відтворення патерну під час отримання.
Цікаво  Чому хочеться солодкого?

Іграшки, що підтримують Lovense Remote

Кліторальний стимулятор губна помада Lovense Exomoon – перший гаджет, який ми розглянемо. Цей міні-вібратор у вигляді помади від Lovense – ідеальна іграшка для далеких подорожей. Покладіть його в сумку чи кишеню, і ніхто не здогадається про його справжнє призначення.

Попри свій маленький розмір, цей вібратор неймовірно потужний і задовольнить навіть найвибагливіших користувачів. Його можна використовувати різними способами: для стимуляції сосків на мінімальному рівні вібрації, наодинці або у якості додаткової стимуляції під час сексу. Іграшка водонепроникна (IPX7) і ідеально підходить для ігор у ванній.

Смарт-вібратор вагінальний блакитний Lovense Hyphy. Це вібратор з двома кінцями та високою частотою вібрації для швидких оргазмів. Інтерфейс керування торканням і перетягуванням ідеально підходить для індивідуальних забав або попередніх ласк з партнером. У режимі програмування можна зберегти до 10 малюнків стимуляції, якими можна поділитися з іншими. Вібрації можуть синхронізуватись під музику або активуватися голосом. Один кінець гаджета можна використовувати для клітора, а інший для точки G. У комплекті є три насадки, а для кожного кінця використовується свій двигун.

Satisfyer Connect

Connect створено для бездротових інтимних іграшок Satisfyer із підтримкою Bluetooth. Дозволяє підключати до 4 пристроїв одночасно, ділитися та зберігати свої унікальні патерни стимуляції.

Програма дозволяє керувати іграшками або синхронізувати їх для загальних відчуттів, на відстані та під час знайомства з новими партнерами. Функції чату та відеодзвінків покращують інтимний досвід, дозволяючи швидше налагодити контакт між потенційними партнерами.

Цікаво  Калькулятор коренів: зручний інструмент для розрахунків і розв'язання задач

Іграшки, що підтримують Satisfyer Connect

Смарт вібратор та вакуумний стимулятор для клітора 2 в 1 Satisfyer Dual Love із двома потужними моторами. Стимуляція тиском та вібрацією, керувати якою можна за допомогою програми Satisfyer Connect. Передбачено 10 вбудованих рівнів стимуляції клітора без прямого контакту. В іграшці використовуються обидва кінці. Другий працює як потужний вібратор діаметром 35 см.

Стимулятор покритий безпечним, шовковисто-м’яким силіконом, а область навколо отвору виготовлена з металу. Гаджет водонепроникний та заряджається за допомогою USB-кабелю – 1,5 години зарядки забезпечують до 1 години задоволення.

Ще одна іграшка для Satisfyer Connect – вібратор для двох Satisfyer Double Fun. Це гаджет для двох, який задовольняє обох партнерів. Його форма дозволяє стимулювати клітор, точку G та пеніс.

Іграшка має 2 потужних мотори й 10 різних програм вібрації для задоволення. Виріб виготовлений із безпечного силікону, приємний на дотик. Іграшка водонепроникна, але її не можна використовувати під водою у ванні. Вона витримує легкі бризки води.

Смарт технології змінили все, в тому числі й секс-індустрію. Тепер область і спосіб їх застосування обмежені лише фантазією, а нові знайомства будуть безпечнішими та гарячішими. Що ж до тривалих розлучень, то пережити їх за наявності таких іграшок дуже легко.

Прокрутка до верху