Головна сторінка >> Всі популярні назви турецьких серіалів, які варто подивитися
Всі популярні назви турецьких серіалів

Всі популярні назви турецьких серіалів, які варто подивитися

Всі популярні назви турецьких серіалів – на цій сторінці ви знайдете найбільш популярні турецькі серіали. Кожен з них розповідає унікальну історію – це історія багатих хлопців, які перетинають свої шляхи з бідною дівчиною, випадкова зустріч, що викликає незабутні почуття, та багато іншого, що визначається як любов.

Зміст

Зимородок / Yali Capkini (2022)

Всі популярні назви турецьких серіалів
Всі популярні назви турецьких серіалів

Феріт – справжня іграшка у руках долі. Він є спадкоємцем багатого діда Халіса Ага і це визначає його безтурботний спосіб життя. Нові романи та безкінечні вечірки є неодмінною частиною життя Феріта. Навіть незважаючи на наставлення діда і батька, він віддає перевагу сумнівним компаніям та відмовляється змінювати свій спосіб життя. Щоб уникнути сімейної ганьби, Халіс Ага приймає рішення влаштувати шлюб для свого легкомисливого спадкоємця. Обравши скромну дівчину із рідного Антепа, Халіс вважає, що Сейран підходить для ролі нареченої. Втім, є одна проблема: Сейран не хоче виходити заміж, але Феріт не звик отримувати відмови від жінок.

Довірене / Emanet (Legacy) (2020)

серіали

Яман Киримли – успішний та молодий бізнесмен. Він зміг досягти великих успіхів у бізнесі і пишався тим, що має зараз. Тільки у нього ніяк не складається особисте життя і причиною всього стали дитячі травми, через які Яман уникає такого почуття, як кохання. Тому він ніколи не ставився серйозно до представниць прекрасної статі, які могли мріяти про такого чоловіка. Але все ж таки є одна людина, до якої він не боїться виявляти подібних почуттів. Ним виявився улюблений племінник Юсуф, який був ще зовсім маленьким.

Після того, як раптово померла мати Юсуфу, то в особняк перебралася його тітка Сехер для того, щоб як слід подбати про маленьку дитину. Вона розуміла, що він зараз як ніколи потребує підтримки рідної людини. Спочатку, між Яманом і Сехер відносини зовсім не склалися і чоловік не дуже радий був її присутності в особняку. Він ставився до Сехера недоброзичливо і вкотре уникав з нею будь-яких розмов. Але згодом, герої почали усвідомлювати, що з-поміж них є великі і досить глибокі почуття.

Яман розуміє, що він не здатний стримувати своїх почуттів і для того, щоб повністю розкритися йому доведеться протистояти своєму власному минулому. Поступово Яман починає розкриватися, але такі несподівані зміни у ньому починають призводити до дивовижного відкриття. Вже протягом тривалого часу один співробітник правоохоронних органів веде розслідування щодо Ямана та всього його впливового сімейства. Яман навіть не підозрював про те, що ця людина доводиться для нього зведеним братом, про існування якого не здогадувався.

Мої брати та сестри / Kardeslerim (2021)

Всі популярні назви турецьких серіалів
Всі популярні назви турецьких серіалів

За сюжетом – Велика та дружна сім’я, що складалася з подружжя та чотирьох дітей, жили в невеликому але теплому та затишному будинку, вони були дуже щасливі.

Але одного разу батьки гинуть у страшній автокатастрофі і діти залишаються одні. Для хлопців ця втрата була надто великою, але вони чудово розуміють, що мають якось жити далі з таким болем у серці. Діти починають по-своєму намагатися впоратися з цим болем. Незважаючи на це, їм необхідно навчитися триматися постійно разом і вчитися жити в цьому світі, який виявився для них не зовсім безпечним.

Так як головні герої були ще зовсім маленькими дітьми, то будь-якої миті їх могли розлучити. Адже їм необхідна підтримка дорослих людей, оскільки своїми силами у такому віці вони не зможуть упоратися з усіма труднощами. Вони мають родичі, але не кожен хоче взяти на себе таку відповідальність за чотирьох дітей. Кадір, Омер, Асія та Емель триматимуться разом для того, щоб впоратися з усіма життєвими випробуваннями. А сили для цього вони отримуватимуть одна в одної.

Основа Осман / Kurulus Osman (2019)

серіали

Продовження історії серіалу “Воскресший Ертугрул” про становлення Османської імперії. Його батько Ертугрул дав своєму синові владу, якою він міг розпорядитися по максимуму. Серіал розповість нам про засновника однієї з наймогутніших династії, які правили в Туреччині понад 6 століть.

Полон / Esaret (2022)

Всі популярні назви турецьких серіалів
Всі популярні назви турецьких серіалів

Орхун, палаючий марнославством і жагою помсти. Хіра, готова взяти на себе відведену їй роль, незважаючи на те, що вона безгрішна… Орхун, спадкоємець роду Демірханли і Хіра, яка все життя прожила в рабстві, з її любов’ю, змішаною з помстою.

Особняк Демірханли вражений гіркими новинами. Сестра-близнючка могутнього Орхуна Демірханли стає жертвою страшного вбивства в Африці, куди вирушила на службу. Зіткнувшись із гіркою правдою в Африці, куди він вирушив, щоб забрати свою сестру, Орхун вирішує покарати вбивць сестри. Намагаючись продовжити своє життя з вогнем помсти у серці, Орхун повертається з Африки з палаючим вогнем усередині та рабинею Хірою поруч із ним. Відтепер світ уже не буде тим самим, як і Орхун Демірханли.

Як доля тягне вітри пустелі до Стамбула, гордець і жертва тепер на одному шляху. І одного разу розпочався «полон». Історія Орхуна, який хоче помститися за свою сестру, та Хіри, яка є в’язнем своєї совісті.

Сім’я (2023) / Aile (2023)

серіали

В основу сюжету покладено історію великої мафіозної сім’ї, яка займається клубним бізнесом. Історія починається з моменту, коли глава сім’ї Аслан знайомиться з психологом на ім’я Девін, яка згодом стає психологом багатьох членів сім’ї Аслана.

Які кораблі я спалив / Ne gemiler yaktim (2023)

Всі популярні назви турецьких серіалів
Всі популярні назви турецьких серіалів

Це історія двох самотніх жінок. Одну з них звати Фідан. Колись вона була одружена. Її чоловік на ім’я Рутка дуже часто провертав темні справи. Фідан набридло жити постійно в страху. Тепер вона розлучена одинока мати.

Другу жінку звуть Ясемін. Ці жінки не мають нічого спільного, крім того, що вони самостійно виховують своїх дітей. Щоб вижити у цьому суворому світі, їм доведеться об’єднати свої зусилля.

З моменту їхнього об’єднання і починаються головні події. Комісар поліції Топрак спробує виявити усі темні справи колишнього чоловіка Фідан.

Три сестри / Uc Kiz Kardes (2022)

серіали

Колись три сестри жили в будинку з видом на найкрасивіше море в країні. Їх звали Тюркан, Дёнюш та Дер’я. Їхній батько Садик Бей і мати Несрин ханим забезпечили дівчаткам щасливе дитинство. Можливо, це дитинство, як казка на запашних соснами вулицях Айвалика, не підготувало їх до жорстокості дорослого світу, де все не так просто, як здається, а іноді найбільші, немислимі секрети зберігаються в серцях тих, кому ми довіряємо найбільше. Їм потрібен час, щоб усвідомити, що хвороби можуть приходити та збирати минуле. Це сімейна історія трьох сестер. Історія повернення до добра, згадуючи радісні дні. Шлях одужання.

Цікаво  Найкращі серіали на Netflix 2022 - що подивитися!

Журавлинний щербет / Kizilcik Serbeti (2022)

Всі популярні назви турецьких серіалів
Всі популярні назви турецьких серіалів

Кивилджим, добре освічена, реалістична та сучасна жінка, після розлучення з чоловіком твердо стояла на своєму і виховала обох дочок відповідно до цінностей, у які вона вірила. Її ммолодша дочка Чимен все ще навчається в середній школі, а старша дочка Дога вивчає стоматологію в університеті.

Єдине бажання Кивилджім – бачити своїх дітей успішними та щасливими у майбутньому. Кивилджим, яка була дуже розчарована, коли Дога вийшла заміж за свого хлопця на першому курсі університету, переживає шок всього свого життя, коли її дочка знайомиться із сім’єю свого чоловіка. Сім’я чоловіка Доги Фатіха дуже консервативна. Вона вважає, що її дочка не може жити у сім’ї, яка так інакше дивиться на життя. Дога вірить, що їхня любов подолає будь-які розбіжності.

Це історія кохання двох екстремальних сімей з тією ж правдою, але різними методами.

Сапфір / Safir (2023)

серіали

Події серіалу відбуваються в Каппадокії, в особняку знатної родини Гюльсою, а також господарській прибудові, де живе дівчина Ферайє зі своєю родиною. Батько Ферайє був водієм сім’ї, також з ними живуть мачуха зі своєю дочкою Алейною та брат Ферайє із сім’єю. У сім’ї Гюльсою три брати: Атеш, Яман та Окан. Старший син Атеш повертається з Америки, на честь цього сім’я об’єднується.

Назву серіал отримав від сімейної реліквії, сапфірового кільця, з яким Яман мріє зробити пропозицію своїй дівчині Ферайє у день її народження, адже вони люблять одне одного з дитинства. Але події, що сталися з молодшим братом Оканом, перевертають життя кожного. Сімейна реліквія – сапфірове кільце.

Вирок (Правосуддя) / Yargi (2021)

Всі популярні назви турецьких серіалів
Всі популярні назви турецьких серіалів

Шановний прокурор Ільгаз Кая завжди намагався довести провину обвинуваченого. Він потрапляє у складну ситуацію, адже його молодший брат підозрюється у вбивстві. Ільгаз має два шляхи – посадити брата, довівши його провину, або ж вірити йому і знайти докази його невинності. На допомогу прокурору приходить гарна жінка, молодий адвокат Джейлін Ергуван, яка прагне домогтися правосуддя за всяку ціну.

Напружене розслідування переплітається з не менш закрученою історією кохання.

Сховай мене / Sakla Beni (2023)

серіали

Вона – дуже гарна, але тиха дівчина, яка нещодавно пережила жахливу трагедію. Він – гарний, вражаючий чоловік, який завжди привертає до себе увагу оточуючих. На перший погляд, герої абсолютно різні люди, у яких немає нічого спільного. Однак доля вирішує звести їх разом. Ситуація ускладнюється тим, що сам Мете не може зробити вибір між двома жінками.

Найглибші страхи та образи минулого тепер вийдуть назовні. Головні герої зустрілися на шляху один одного лише з однією метою – їм необхідно вилікуватися від минулих ран і повірити у існування справжнього кохання…

Розвідка / Teskilat (2021)

Всі популярні назви турецьких серіалів
Всі популярні назви турецьких серіалів

Військова історія про ділове та особисте життя спец команди, що працює Національної розвідувальної організації. Солдати цієї секретної організації, яка провела дуже успішні спецоперації в країні та за кордоном, нікому не відомі і навіть коли вони приймають мученицьку смерть, ніхто не знає, чому вони стали мучениками. Але батьківщина вдячна цим таємним героям.

Кохання та Надія / Ask ve Umut (2022)

серіали

Це історія кохання, мрії та возз’єднання.

Дикий (2023) / Yabani (2023)

Всі популярні назви турецьких серіалів
Всі популярні назви турецьких серіалів

Серіал розповідає про дитину, яку викрадають із благополучної родини і вона потрапляє на вулицю, повертається додому через багато років і намагається заново знайти себе.

Моє прекрасне життя / Sahane Hayatım (2023)

серіали

У центрі подій серіалу виявилася приваблива і молода одинока мати Шебнем. У неї підростає дочка Саре, яку шалено любить, береже і заради неї готова згорнути гори, і тому для доньки дівчина обирає все найкраще. Але Шебнем проживає не найкращий час, труднощі її чатують на кожному кроці. З одного боку, фінансові труднощі, з іншого – батько Сарі, який несподівано з’явився, який не брав жодної участі від самого народження дівчинки. Погіршувало ситуацію ще те, що він взявся за позбавлення Шебнем батьківських прав.

Для дівчини доленосним стало знайомство з новим чоловіком, який виявився не лише красивим собою, але й розумним та чемним. Але щоб їм бути разом – треба подолати масу перешкод.

Гора серця / Gonul Dagi (2020)

Всі популярні назви турецьких серіалів
Всі популярні назви турецьких серіалів

Серіал знімають за романом Мустафи Чіфтчі. Це історія людей у душі яких живуть цінності, легенди та традиції, забуті в місті, які заробляють на життя своїм потом, відчувають любов у серці і борються за життя заради надії та мрії…

Жар-птиці / Ates Kuslari (2023)

серіали

Вражаюча історія про життя безпритульних дітей. Їхнє головне завдання полягає у пошуку харчування та ночівлі хоча б на одну добу. Багато хто з них уже змирився зі своєю долею. Але є й ті, хто готовий дати їй відсіч.

У центрі уваги знаходяться п’ятеро безпритульних дітей, серед яких є маленький хлопчик віком шість років та дитина, яка має аутизм. Вони сформували власну вуличну сім’ю і самі себе називають “Безрідні”. Одного дня головні персонажі знаходять новонароджене немовля у сміттєвому баку і вирішують взяти його під свою опіку. Але ці молоді дорослі ще не усвідомлюють, як прихід нового члена вплине на долю кожного з них.

Запах скрині / Sandık Kokusu (2023)

Всі популярні назви турецьких серіалів
Всі популярні назви турецьких серіалів

Історія конфлікту матері та дочки.

Саме так / Aynen Aynen (2019)

серіали

Серіал розповідає історію кумедних стосунків Еміра та Нілу, пояснюючи стосунки між чоловіками та жінками як з гумором, так і з реалістичною мовою. Ми бачимо ситуації, у яких Ніл та Емір хочуть показати себе іншій стороні у відносинах і насправді їхні власні реальні думки.

Селахаддін Ейюбі, завойовник Єрусалиму / Kudus Fatihi Selahaddin Eyyubi (2023)

Всі популярні назви турецьких серіалів
Всі популярні назви турецьких серіалів

Історія про одну із значних історичних постатей в історії, який прославився як Салах ад-Дін (справжнє ім’я при народженні – Юсуф ібн Айюб). Будучи талановитим та унікальним воєначальником, йому вдалося стати Султаном. Адже за походженням він був курдом, який народився у звичайній родині. Але, незважаючи на своє «невисоке» походження, згодом йому вдалося досягти неймовірно великих успіхів в обраному напрямку та стати засновником династії Айюбідів.

Я не можу вписатися в цей світ / Ben Bu Cihana Sıgmazam (2022)

серіали

Він – представник знатної та впливової родини, алжирський турків. Їм рухає помста за брата, який працював на державу і став жертвою саботажу. Йому доведеться розпочати нове життя, щоб кожен міг думати, що він загинув заради своєї держави та безпеки своєї сім’ї. Він отримує серйозну травму і під час операцій за кордоном знайомиться з Фірузе, однією з тих лікарів, що не знають кордонів. І нехай він знає, що сумує за своєю дружиною та сім’єю, більше він не повернеться назад. Алжирця, котрий закохався у Фірузі і заново створив сім’ю, через деякий час розсекретили і тепер він має повернутися до життя, до Стамбула. Але ні його нова сім’я, ні колишня не знають про ці події. Тепер Стамбул, який він колись залишив, стає для нього зовсім іншим містом.

Образ світу / Dunya Hali (2021)

Всі популярні назви турецьких серіалів
Всі популярні назви турецьких серіалів

Головний герой серіалу – молодий хлопець на ім’я Сінан і він є єдиним спадкоємцем свого багатого діда. Але в заповіті дідусь залишає послання для онука з важливою умовою свого спадкоємця. Насамперед Сінан повинен одружитися з вихованою і працьовитою дівчиною, яка поважає народні традиції.

Брудний кошик / Kirli Sepeti (2023)

серіали

У центрі уваги звичайні покоївки, які працюють у розкішному особняку. Однак справа приймає несподіваний оберт після того, як одна прибиральниця на ім’я Мер’єм вистрибує з вікна, позбавляючи себе життя.

Ця трагічна і водночас, загадкова подія сильно вплинула на Сонгюль та її дочку Ілкгюль, яка навчається в університеті. Внаслідок слідства з’ясовується, що особняк зберігає чимало таємниць. Ці таємниці знають і прибиральниці, котрі теж вміють будувати інтриги.

Мевлана / Мевлана (2021)

Всі популярні назви турецьких серіалів
Всі популярні назви турецьких серіалів

Серіал розповідає про життя суфійського вченого Мевлана Селаледдіна Румі, який народився 1207 року в провінції Хорасан в Афганістані. З раннього дитинства Мевлан отримував знання від свого батька в галузі філософії та релігії. Його батько Мухаммед, під загрозою монгольського нападу, в 1214 був змушений переїхати з рідного міста в Багдад, а потім, в 1218 переселився в Конью.

Після смерті батька, з 1231 року Мевлана почав навчати учнів у мусульманському релігійно-просвітницькому та навчальному закладі — медресі, який був зведений у Коньї анатолійським сельджуком-султаном Ала-ад-діном Кей-Кубадом на згадку про його батька Бахаеддіна Веледа. Прізвисько Мевлана було дано вихованцями Селаледдіна Румі, як показник безмірної любові та поваги. Згадаймо, що повне ім’я наставника – Мевлана Мухаммед Мустафа Селаледдін Румі.

Цікаво  Найкращі серіали про школу та підлітків

Молот та троянда: Бехзат Ч. / Cekic ve Gul: Bir Behzat C. Hikayesi (2022)

серіали

Бехзат Ч. повертається до поліції після заслання. Ім’я Ерджумент замінено на темне ім’я Халюк. Крові та вбивства в Анкарі немає кінця. Бехзат, винуватець останньої смерті, цього разу повертається до детективної роботи, щоби зупинити вбивства. Поруч із ним Акбаба, Хаялет, Харун. Місто Анкара знову розпочинає війну. «Якщо вас ніхто не почує у цьому темному місті, ми почуємо». – Бехзат Ч.

Пограбування / Arak / Кara (2023)

Всі популярні назви турецьких серіалів
Всі популярні назви турецьких серіалів

1998 року Еліф Чинар, дружина Рауфа Чинара, одного з провідних професорів економіки країни; отримала ножове поранення від грабіжника на ім’я Неджип Талан, який увірвався до їхнього будинку. Після тієї ночі життя цих двох сімей, що належать зовсім різним світам, змінюється. Дочка Рауфа Чинара Зейнеп Чинар тієї ночі втратила кохану маму; а Акай Талан – свого єдиного героя, батька. Акай Талан, який одразу залишився без особи, без імені та без дому, взяв собі ім’я Кара, поклявся, що жодної дитини не спіткає та сама доля і став брати у багатих і віддавати бідним.

Зейнеп Чинар повертається до Стамбула після здобуття освіти за кордоном. Свою любов до рослин, успадковану від матері, він висловлює у своїх документальних фільмах. Єдине, що спільного у цих двох людей із різних світів — це та ніч. Хочуть вони того чи ні, життя знову зведе їх віч-на-віч, і навіть перешкоди, що стоять перед ними, не завадять їм закохатися. Але що, коли правда вийде назовні? Поки Кара планує головне пограбування у своєму житті, щоб розкрити справжнє обличчя тієї ночі, чи зможе Зейнеп подивитись правді у вічі? У міру того, як ці двоє зближуються, ніч стає світлішою, що переможе? Кохання? Чи правда?

Червоні бутони / Kizil Goncalar (2023)

серіали

У центрі подій опинився дуже гарний чоловік. Тільки от попри такі якості його життя склалося не найкраще. Головний герой змушений був розчаруватися в коханні і жінка, до якої він відчував ці почуття, розбила його серце. Після цього він перестав вірити в щирість представниць прекрасної статі і не прагнув облаштувати своє особисте життя. Чоловік звик жити на самоті і вже давно змирився з цією обставиною. Але щоразу, коли йому тільки трапляються на очі червоні троянди, то він знову починає згадувати своє перше кохання.

Одного разу доля підносить для героя несподіваний сюрприз і стикається з однією незвичайною жінкою. Під час знайомства та спілкування він дізнається, що серце його нової знайомої також було розбите. Може здатися на перший погляд, що ці люди зустрілися не випадково і їхні долі настільки схожі, що попереду на них чекатиме лише щасливе майбутнє. Тільки ось у долі з цього приводу були свої плани і закоханим доведеться зіткнутися з новими неприємностями та їхні почуття пройдуть перевірку на міцність.

Небезпечні вулиці / Arka Sokaklar (2006)

Всі популярні назви турецьких серіалів
Всі популярні назви турецьких серіалів

Люди починають забувати про всі сімейні цінності та людські порозуміння, коли на кону коштують великі гроші. Мустафа, головний герой турецького серіалу «Небезпечні вулиці», колись почав життя з маленького села, де він виріс. Виявляється, прямо зараз, він хоче негайно вирушити у велике містечко, де продовжить цікаву історію. Він усіма силами намагається випробувати свою долю в більш якісних умовах. Однак зараз все радикально зміниться, можна дізнатися, що хлопець, зовсім забув рідний край, він не згадує про пригоди, що трапилися з ним. Коли чоловік стає багатим і життя дарує йому безліч надій та перспектив, починається найвідповідальніша хвилина існування.

Відщепенець / Kopuk (2024)

серіали

Події розгортаються в нетрівному районі міста, життя якого йде своєю чергою. Для решти світу, здається, жителі цих місць просто не існують. Вони нікому не потрібні, і ніхто не намагається налагодити їхнє життя, яке сповнене злиднів, болю, втрат. Люди в цих місцях важко зводять кінці з кінцями і намагаються все одно жити і веселитися, щоб їхнє життя не проходило даремно.

Головний герой історії вирішив хоч трохи допомогти тим, хто, на його думку, справді потребує грошей. Кому потрібно отримати допомогу у вигляді одягу, ліків, засобів. Головний герой стає місцевим Робін Гудом. Він організовує крадіжки у багатіїв, які з якихось своїх причин опинилися в цьому забутому районі. Займаючись усім цим, він не боїться жодних наслідків, адже у його картині світу він робить виключно благочестиві вчинки. Допомагає тим, кому справді потрібна його допомога, і хто без нього може просто втратити своє життя.

Але такі люди завжди мають ворогів. Ті, хто теж звик красти, але виключно заради власного блага. І такий герой псує всі їхні плани, руйнує їхні схеми та системи. І їм потрібно якнайшвидше позбутися його і повернути собі владу в цих місцях. Нагадати людям, кого вони мають поважати та боятися. Чи зможе головний герой цієї історії розібратися зі своїми особистими проблемами та ворогами? Чи йому доведеться кинути справу допомоги тим, хто щиро потребує її, заради порятунку свого життя? А може, в його житті з’явиться кохання, яке надихне його і далі рухатиметься назустріч добру і захищатиме людей, які довірили йому все, що в них було? Все це можна буде дізнатися, занурившись в історію.

Нещадний / Gaddar (2024)

Всі популярні назви турецьких серіалів
Всі популярні назви турецьких серіалів

Дагхан – молодий чоловік, який мав попереду світле майбутнє. Всупереч очікуванням оточуючих, він вирішив піти в армію, незважаючи на протести своєї родини та коханої жінки.

Повернувшись додому, він дізнається, що його сестра втекла з дому з чоловіком, кохана поїхала у невідомому напрямку, а брат зв’язався з поганою компанією. Батько відмовляється приймати Дагхана назад, але згодом йому доводиться звернутися до нього по допомогу.

Після смерті свого друга Самета він погоджується працювати кілером, адже інакше дружина та діти загиблого підуть за ним. Дагхану доводиться перетворитися на нещадну і жорстоку людину, адже тільки вона може протистояти реальності та врятувати свою сім’ю.

Зірки далеко від мене / Yıldızlar Bana Uzak (2023)

серіали

Історія молодої і дуже гарної дівчини Гюнеш, яка має пережити найважчу трагедію. Гюнеш виросла в бідній сіме і шалено красива.

Гюнеш завжди відчувала фінансові труднощі, оскільки її мати економка в одному багатому будинку. Гюнеш зазнає дуже великих фінансових труднощів, але як і будь-яка людина мріє про краще життя. У гонитві за мрією влаштувати своє життя найкращим чином і позбутися злиднів, воно випадково потрапляє в дуже делікатну і небезпечну ситуацію.

В усьому виною її незвичайна краса, яка як магнітом привертає увагу чоловіків. Один із таких непорядних чоловіків спробував оволодіти дівчиною силою. Захищаючи свою честь, Гюнеш була змушена вдатися до будь-яких засобів. У результаті по чистому випадку дівчина вбиває ґвалтівника і ненароком стає вбивцею.

Ворог кохання / Aska dusman (2024)

Всі популярні назви турецьких серіалів
Всі популярні назви турецьких серіалів

Бахріє – самостійна, красива та впевнена в собі жінка. Вона сама зуміла виростити трьох прекрасних дочок. Але її життя затьмарює відсутність кохання. Насправді, Бахріє є справжньою мужененависницею. Своїм дівчаткам вона з ранніх років вселяла, що представникам протилежної статі не можна довіряти.

Інджі Нева – одна з дочок Бахріє, яка випадково познайомилася з доктором Уйгаром. Молодий чоловік буквально з першого погляду закохався в прекрасну дівчину, тільки вона виявляє йому відверту зневагу. Однак Уйгар не має наміру здаватися. Він готовий будь-що примусити Інджі Неву повірити в справжнє кохання…

Кодове ім’я Ластівка / Kod Adı: Kırlangıç (2023)

серіали

Загальна цікавість дітей, які живуть в одному районі, це технології. Є як ті, хто допомагає дітям, які збираються разом конструювати дрони, так і погані хлопці, які намагаються завадити їм…

Перлинні зерна / Inci Taneleri (2024)

Всі популярні назви турецьких серіалів
Всі популярні назви турецьких серіалів

Історія людини, яка намагається розпочати нове життя після виходу з в’язниці. Азем Юджедаг тепер на волі, провівши десятиліття у в’язниці. Поки Азем, у якого хворобливе минуле, переслідує надію з великою таємницею, яку він несе, і тягарем життя, чи зможе він зібрати перлини, що відірвалися від його намиста і розкидані всюди?

Вплив / Etkileyici (2021)

серіали

Лейла Демір знаходиться на вершині своєї популярності. Дівчину знає у місті кожен перехожий, який відстежує місцеву стрічку новин. Про дівчину пишуть у модних виданнях, її обличчя прикрашає обкладинки жіночих журналів. Вона давно йшла до заповітної мрії, щоб досягти висот і стати на один щабель зі знаменитостями.

Цікаво  Серіали Нетфлікс, продовження яких виходить у 2023 році

Емре Кунда – є найпопулярнішим гравцем у футбольній команді. Його приголомшливі заслуги та симпатична зовнішність створюють навколо спортсмена ореол таємничості. На цьому можна непогано заробити. Тому хлопець прагне вичавити максимум можливостей із нинішніх реалій.

Якось уночі в одному з клубів головні герої зустрічаються, і це стає переломним моментом у їхньому житті. Успіх залишає і Лейлу і Емре. Дівчина зовсім не пам’ятає, як вона опинилася в ліжку з футболістом і чому на її тілі жахливі плями синього кольору.

Ця зустріч стала причиною соціальних мереж і сильно вплинула на життя молодої дівчини. Серіал розповідає про вплив соціальних мереж на наше життя.

Магарсус / Magarsus (2023)

Всі популярні назви турецьких серіалів
Всі популярні назви турецьких серіалів

Родина Курак – одна з багатьох, хто мешкає Сарибахче. Вони заробляють на життя продажем цитрусових фруктів. Але не все так просто, як здається на перший погляд. Висока конкуренція змушує їх використовувати найнеприємніші методи для того, щоб досягти переваги в бізнесі. Тільки таке ведення справ негативно позначається на їхніх особистих взаєминах. В результаті глядачі зможуть побачити складну боротьбу близьких людей один з одним і з собою.

Догу / Dogu (2021)

серіали

Історія про прагнення молодої людини реалізувати свою мрію у професії. Молодий хлопець потай мріє про професію комедіанта. Але його мрія не викликає схвалення рідних, знайомих лише глузування. Його сім’ї хочеться, щоб він здобув прибуткову професію, що дає стабільність, високий дохід. Проте, хлопця не спокушає перспектива буденності, рутини. Незважаючи на внутрішнє невдоволення, він вирішує не чинити опір волі батьків, вступає до університету. Він розраховує, що студентське життя примирить його з вибором. Але цього не відбувається. Невеликий час, проведений у навчальному закладі, лише зміцнює його рішучість у тому, що його доля – це світ комедії. Хлопець має складний вибір, адже кинути навчання, значить розчарувати рідних, сім’ю, які хочуть для нього кращого. Але хлопець не готовий відступити від своєї мрії та готовий ризикнути всім.

Діти вулиць / Sokagin Cocuklari (2020)

Всі популярні назви турецьких серіалів
Всі популярні назви турецьких серіалів

«Діти вулиці» розповідають історію молодих людей, які мають досягти справедливості у світі, де закон неадекватний. “Що таке справедливість?”, “Як підліток виживає на вулиці?” – герої цього серіалу дадуть відповідь на ці та інші питання.

Шахмаран / Sahmaran (2023)

серіали

Шахмаран – наполовину жінка та наполовину змія. Інцидент із вбивством Шахмаран – загальний кінець у всіх легендах. У всіх вбивство Шахмаран уособлює здоров’я та зцілення людини.

У Туреччині образ Шахмаран вважається національним надбанням, про неї складені легенди, а зображення використовується на вишивці, прикрасах, тканинах.

50 Квадратних метрів / 50M2 (2021)

Всі популярні назви турецьких серіалів
Всі популярні назви турецьких серіалів

Зрадивши своїх босів, кілер ховається в порожньому ательє, де його вважають за сина покійного господаря, і він вирішує прийняти цю особу.

Червоний прапор / Al Sancak (2023)

серіали

Епоха хаосу, що розпочалася у світі, змушує всі країни переглядати свою безпекову політику. Коли енергетичні басейни передаються під контроль терористичних організацій, настає нова ера, де безпека кордонів починається далеко за кордоном. Розробляючи стратегії відповідно до мінливих умов, Збройні сили Туреччини формують елітні підрозділи у складі сил спеціального призначення, які проводять точкові вогневі операції всередині країни та за кордоном. Одна з цих груп – команда Червоний Прапор.

Золота клітка / Altin Kafes (2023)

Всі популярні назви турецьких серіалів
Всі популярні назви турецьких серіалів

Історія кохання Онура та Зейнеп. Онур Бейоглу спадкоємець могутньої та багатої сім’ї, а Зейнеп працює вчителькою у школі, яким володіє сім’я Бейоглу. Якось молоді люди зустрічаються, закохуються один в одного. Але за своє кохання їм доведеться заплатити велику ціну…

Інше Життя / Another Self (2022)

серіали

Це драма, яка розповідає про трьох жінок, які після закінчення школи так і залишилися подругами. Згодом з’ясується, що Севги безнадійно хвора. Її захворювання пов’язане з онкологією. Коли двоє інших подруг дізнаються про це, вони переосмислять свої відносини. З цього моменту життя всіх трьох жінок докорінно зміниться. Ніщо більше не буде, як було раніше.

Клуб / Kod Adi: Kulup (2021)

Всі популярні назви турецьких серіалів
Всі популярні назви турецьких серіалів

Дії в серіалі описують події, що відбувалися 1955 року у Стамбулі. За збігом обставин Матильді доводиться залишити свою дитину і сісти до в’язниці. Через роки, насамперед після звільнення вона знаходить дочку. Однак Рашель росла без матері і тепер не хоче її знати. Матильда з одного боку намагається налагодити стосунки з дочкою, з іншого – намагається тримати її подалі від красеня Фістика Ісмета, який може спричинити лихо на її голову. У той же час Матільда приступає до роботи в популярному нічному клубі, де набуває багато друзів. Цей клуб рай для клієнтів та пекло для працівників. Але з приходом Матильди він перетвориться на затишне сімейне гніздечко. Можливо, найпрекрасніша родина, це та, що створюється з одиноких людей.

Цей світ / Dunya Bu (2023)

серіали

Алі Ерказан, Беррак Тюзюнатач, Бюлент Шакрак, Джанер Озюртлу, Джемаль Хюнал, Чагдаш Онур Озтюрк, Деніз Ішин – головні герої серіалу «Цей світ», який поєднує тридцять дві різні історії в єдиному світі. Про життя матерів, про яке ми ніколи не знали, про те, що намагаються сказати рознощики з відгуками на продукти з пекла окрім, про криміналістів, які надто захоплені модою, Анатолії з її цікавими традиціями, про пральні машини, які розуміють жіночий дух, і ще багато іншого несподіваного абсурду.

Принц / Prens (2023)

Всі популярні назви турецьких серіалів
Всі популярні назви турецьких серіалів

У центрі сюжету історія середнього брата, якому сім’я навіть не дала ім’я, усі називають його просто «принц», і якого взагалі ніхто не любить. «Принц», якого ніхто не сприймає всерйоз, саркастичний, складний, боягузливий, тендітний, жорстокий і настільки ж набридливий, розважатиме публіку, турбуючи свою країну. У серіалі, який покаже комедію, повну інтриг, зрад, кохання, перехресть, смертей, народжень, амбіцій, зречень і пристрастей, «Подорож принца до трону» повністю змінить перебіг історії «Бонгомії».

Бонгомія – це країна, до якої нікому немає діла. Після раптової та підозрілої смерті Туна, короля Бонгомії, починається складна історія зі сходженням на престол принца, якого ніхто не сприймає всерйозз і чия сім’я навіть не спроможна дати йому ім’я. Принц випадково втягується у війну, борючись зі своєю мачухою, тіткою та віроломним дядьком.

Перший та останній / Ilk ve Son (2021)

серіали

Серіал розповість дивовижну історію кохання однієї пари до і після вступу в законний шлюб, яка не залишить байдужими глядачів.

Приховане / Sakli (2021)

Всі популярні назви турецьких серіалів
Всі популярні назви турецьких серіалів

Історія про заборонену пристрасть між двома невільними людьми, які мають зобов’язання щодо своєї сім’ї, але й один від одного відмовитися не можуть. Захоплення швидко переростає у роман, що створює серйозні психологічні проблеми всім сторін.

Просто друзі / Sadece Arkadasız (2022)

серіали

Історія двох людей, які намагаються знайти відповідного чоловіка для володіння спільним будинком.

Принцеса без корони / Tacsız Prenses (2023)

Всі популярні назви турецьких серіалів
Всі популярні назви турецьких серіалів

Драматична історія про дівчинку, яка проходить складний шлях і намагається одна, вижити в цьому світі, маючи підтримку тільки від свого вчителя.

маленька дівчинка на ім’я Масал. Вона мала улюблену маму Ширін, яка постійно розповідала своїй дочці про свої мрії. Саме цим і жила з ранніх літ Масал. Тільки все призвело до такого результату, що через певні події у головної героїні стало складатися зовсім інше світогляд. Воно зовсім не було схожим на ті реалії, з якими людям часто доводиться стикатися у своєму житті. Героїня опинилася в пастці дуже холодного і реалістичного світу і в результаті все це не найкраще відбивається на її подальшому житті.

Втеча (2022) / Kacıs (2022)

серіали

Ця історія про військового фотографа Мехмета та групу журналістів з різних країн. Пригода починається з відвідування села єзидів (народ, який переважно проживає на півночі Іраку, субетнос курдів) для проведення досліджень. Група, яка потай перетинає кордон, під час рейду потрапляє до рук радикальної терористичної організації. Далі захоплюючою мовою починається оповідання переживань героїв, які намагаються втекти.

Квест / Arayis (2023)

Всі популярні назви турецьких серіалів
Всі популярні назви турецьких серіалів

Нісан, хвора, нещасна і заблукала душа, що застрягла у столичному житті, потрапляє в сумнівний культ, вистежуючи свою подругу, яка зникла після сеансу зцілення, що вони разом відвідали. Незважаючи на всі свої сумніви, Нісан, яка не може залишатися байдужою до обіцянок секти, вирушає в повну невідомість пригоду за загадковою людиною Туфаном.

Кравець / Terzi (2023)

серіали

У центрі сюжету лежить історія сім’ї, старший син якої — модельєр, який працює у жанрі вінтаж і надихається минулим. Дії серіалу відбуваються у наші дні.

Дивіться також: Найкращий турецький серіал «Постукайся в мої двері»: зміст усіх серій

Прокрутка до верху