Головна сторінка >> Найкращі турецькі серіали про кохання та пристрасть – ТОП 10
Найкращі турецькі серіали про кохання та пристрасть - ТОП 10

Найкращі турецькі серіали про кохання та пристрасть – ТОП 10

Найкращі турецькі серіали про кохання та пристрасть – Турецькі серіали легко і невимушено завойовують світ романтичними історіями, гарними акторами та екзотичними краєвидами. Спекотні чоловіки та норовливі жінки на яхтах і на розкішних віллах вирішують любовні дилеми й допомагають людям відволіктися від власних проблем.

Правосуддя (Yargı 2021)

Найкращі турецькі серіали про кохання та пристрасть - ТОП 10
Найкращі турецькі серіали про кохання та пристрасть – ТОП 10
  • IMDb: 8.4

Прокурор Йилгаз Кай, безкомпромісно чесний законник, опиняється у складному становищі: на місці вбивства знайдено докази, які ведуть до його брата, недолугого Чинара. Хлопець щось ховає, але запевняє, що нікого не вбивав. Рідні хочуть йому вірити, але доказів у звинувачення стає дедалі більше. Йилгаз наймає адвокатом для брата спритну та вперту Джейлін. Молода жінка вже отримала репутацію щасливого захисника. Вона готова вдаватися до будь-яких незаконних хитрощів, аби досягти успіху у справах. Джейлін впевнена, що навіть винна людина має право на захист. Проте їй стає складніше дотримуватись цього переконання, коли з’ясовується, що вбита її сестра. Весь перший сезон герої шукатимуть вбивцю та розплутуватимуть клубок сімейних секретів з обох боків.

Зимородок (Yalı Çapkını 2022)

серіали
  • IMDb: 6.3

У багатому й шанованому сімействі скандал: у ліжку молодого розгильдяя Феріта виявляють неповнолітню дівчину. Дід хлопця Халіс Ага вирішує якнайшвидше одружити онука, щоб той перестав викидати подібні фокуси й взявся за розум. Вибір падає на красуню Сейран — виховану дівчину з доброї родини. Щоправда, обраниця має коханого і заміж вона не хоче, але думкою нареченої ніхто не цікавиться. З дитинства Сейран, що жила скромно, опиняється в розкішному будинку. Її приймають як свою і дівчина швидко прив’язується до нових людей, а ось із чоловіком стосунки налагоджуються повільно.

Цікаво  Закохані у кіно: американські серіали про любов

Одинокі серця (Yalniz Kalpler 2023)

Найкращі турецькі серіали про кохання та пристрасть - ТОП 10
Найкращі турецькі серіали про кохання та пристрасть – ТОП 10

Теоман та Айда знайомляться на анонімній вечірці під час відпустки у Каппадокії. У них немає телефонів, до того ж за правилами закладу вони не можуть називати свої справжні імена або розповідати про минуле. Хлопець і дівчина з першого погляду закохуються один одного, але так і не називають імен і не обмінюються номерами. Вони домовляються наступного дня зустрітися в обумовленому місці, але на шляху до побачення Айда потрапляє в аварію. Знову вони зустрічаються несподівано в Анкарі через три роки. Теоман і Айда, як і раніше, закохані без пам’яті, але дівчина вже заручена з іншим і через нещасний збіг обставин цей інший — кузен Теомана.

Гюльджемаль (Gulcemal 2023)

серіали
  • IMDb: 7.1

Коли Гюльджемаль був зовсім малюком, красуня-мама пішла від його батька до іншого чоловіка – багатої та впливової людини. Тато, не витримавши ганьби й болю, наклав на себе руки, а Гюльджемаль і його сестра залишилися сиротами. Від образи хлопчик зробив жахливий вчинок і перетворився на ворога номер один для своєї матері. Навіть через роки, коли хлопець стає зовсім дорослим чоловіком та успішним підприємцем, ворожнеча не вщухає. Щоправда, головний герой випадково закохується у вихованку матері, прекрасну і норовливу Діву, що дещо ускладнює його плани помсти.

Родина (Aile 2023)

Найкращі турецькі серіали про кохання та пристрасть - ТОП 10
Найкращі турецькі серіали про кохання та пристрасть – ТОП 10
  • IMDb: 6.5

Девін та Аслан знайомляться під час авіаперельоту з Ізміру до Стамбула. Вона практикуючий психолог із важким дитинством та проблемною сестрою. Він багатий спадкоємець, власник мережі казино, безліч пов’язаних з цим махінацій і син владної матері. Обидва почуваються щасливими та вільними поруч один з одним, проте рідні тягнуть закоханих назад — до невирішених проблем та старих конфліктів. Головний збурювач спокою — мати Аслана, яка прагне контролювати сім’ю загалом та справи сина зокрема. І, зрозуміло, їй не до вподоби нова подружка Аслана.

Я тебе нікому не віддам (Vermem Seni Ellere 2023)

серіали
  • IMDb: 3.9
Цікаво  25 цікавих шведських детективних серіалів

Багатий, молодий і красивий Мехмет мав одружитися з юною багачкою і тим самим принести корисні ділові зв’язки своїй сім’ї. Однак у відповідальний момент хлопець біжить геть і від нареченої й від гостей: він не хоче приносити своє життя в жертву бізнесу. Коли розгніваний батько проганяє його з дому, Мехмет вирушає у гори розвіятися польотом на дельтаплані. Приземляється він не дуже вдало на караван із вантажівок, який везе до Стамбула продукти на продаж. Через псування вантажу та затримки в дорозі селяни втрачають контракт на постачання. Юна та вибухова селянка Зеліш зла на багатого ледаря, через який стільки проблем. Тим часом у Мехмета лише два шляхи: або повернутися додому і покірно одружитися, або залишитися в гірському селі та відпрацювати борг перед селянами. Молодий чоловік віддає перевагу другому, тим більше, що йому подобається красуня Зеліш.

Мачуха (Üvey anne 2023)

Найкращі турецькі серіали про кохання та пристрасть - ТОП 10
Найкращі турецькі серіали про кохання та пристрасть – ТОП 10
  • IMDb: 4.3

Забезпечений бізнесмен Фарук та його діти переживають тяжку втрату. Їхня мама та дружина, кохана Ефсун, померла після тяжкої хвороби, не допомогло навіть дороге лікування в Лондоні. Тепер Фарук має зайнятися справами, занедбаними під час життя у Великій Британії, а дітей доручає турботам красуні Серап. Амбітна дівчина раніше працювала асистенткою в його компанії, а тепер змушена поратися з дітьми. Вона не в захваті від перспективи служити нянькою, але заперечувати невтішному начальнику не може. Серап сумлінно виконує нові посадові обов’язки й Фарук вирішує, що непогано взяти б її у фіктивні дружини. Тоді дівчина офіційно буде мачухою його дітям та господаркою будинку, а жінки перестануть докучати йому зайвою увагою.

Між миром та мною (Dunyayla Benim Aramda 2022)

серіали
  • IMDb: 5.6

Глава модного журналу, ефектна та впливова молода жінка, на ім’я Ілкін, нещасна в особистому житті. Її роман з актором Толгою починався красиво і романтично, але минув час, пристрасті вщухли, а коханий почав віддалятися. Він сумує, постійно зависає у блозі та рідко розмовляє з Ілкін, яка ніяк не може вивести його на відверту розмову про причини депресії. Залишивши спроби розговорити Толгу насправді, вона переписується з ним під вигаданим ім’ям у блозі. Актор із незнайомкою більш відвертий, ніж з Ілкін. Зрештою, він навіть пропонує їй зустрітися. Серце жінки розбите, від розпачу вона відправляє на зустріч замість себе іншу.

Цікаво  Фантастичні серіали Нетфлікс - ТОП 20

Якщо сильно полюбиш (Ya cok seversen 2023)

Найкращі турецькі серіали про кохання та пристрасть - ТОП 10
Найкращі турецькі серіали про кохання та пристрасть – ТОП 10
  • IMDb: 6.8

Гедоніст і пофігіст Атеш добре проводить час у різних країнах. Скрізь у нього є власні готелі, готові на всі слуги та слухняні жінки. Як не закликають його додому рідні, до Стамбула хлопець повертатися не хоче — навіть на читання батьківського заповіту. Сім’я з жахом, бо без Атеша остання воля покійного не буде оголошена і вони не зможуть розпоряджатися багатствами та фамільною компанією. Коли ж усіма правдами та неправдами вдається затягнути Атеша на батьківщину, виявляється, що батько залишив увесь бізнес саме йому. Нероба буде повноправно царювати у великій компанії. Тим часом у Стамбулі хлопець знайомиться із чарівною шахрайкою Лейлою, яка промишляє шлюбними аферами.

Тропіки (Dönence 2023)

серіали
  • IMDb: 5.2

З самого дитинства Гедже змушена поратися зі своєю нещасною сестрою Гюльдже, у якої синдром Аспергера. Дівчинка зовсім не готова до життя і не може навіть сходити в магазин, тому що будь-яка дрібниця здатна спровокувати напад неконтрольованої паніки. Вся увага матері зайнята проблемами молодшої дочки, батько багато працює і Гедже почувається покинутою. Масла у вогонь підливає повідомлення батьків про те, що родина переїжджає зі Стамбула до маленького містечка Фоче, де є гарна школа для Гюльдже. Гедже доведеться залишити звичне життя, друзів та хлопця заради провінційного містечка, яке можна цілком обійти за десять хвилин. На щастя, знайомство з місцевим тренером із серфінгу зі школи для особливих дітей дещо полегшує її страждання.

Дивіться також: Найкращі турецькі історичні серіали

Прокрутка до верху