Головна сторінка >> Фільми фентезі для дітей – ТОП 10
Фільми фентезі для дітей - ТОП 10

Фільми фентезі для дітей – ТОП 10

Фільми фентезі для дітей – цікава підбірка фільмів для дітей на вечір. Найкращі фільми для сімейного перегляду з дітьми.

Малефісента (Maleficent)

Фільми фентезі для дітей - ТОП 10
Фільми фентезі для дітей – ТОП 10
  • США / 2014 /

Протистояння добра та зла – ось що робить дитячий фільм цікавим. Але в житті все не так однозначно, добро і зло часто химерно переплетені.
Фея Малефісента мирно жила в зачарованому лісі, доки не зустріла юнака Стефана. Між чарівницею і людиною зав’язалася дружба, яка поступово переростала в кохання.

Але якось, бажаючи вислужитися перед своїм королем, хлопець відрізає Малефісенте крила. Таке не можна залишити без помсти. На що здатна віддана жінка?

Життя Пі (Life of Pi) – Фільми фентезі для дітей

фільми
  • США, Тайвань, Великобританія, Канада / 2012 /

Найкращі дитячі фільми вчать справлятися з проблемами та долати труднощі. Пригодницька драма «Життя Пі» розповідає історію індійського хлопця, котрий опинився в непростій ситуації.

Син власника зоопарку Пі жив нормальним життям нормального підлітка доти, доки його родині не довелося спливти з усіма тваринами в іншу країну. У дорозі відбувається корабельна аварія. Герой рятується в шлюпці, але разом із ним там опиняються гієна, зебра, орангутанг та бенгальський тигр. Чи вдасться незвичайній компанії подолати важкий шлях порятунку?

Цікаво  Цікаві сімейні фільми на Disney+

Дівчинка та лисеня (The Fox And The Child)

Фільми фентезі для дітей - ТОП 10
Фільми фентезі для дітей – ТОП 10
  • Франція / 2007 /

Найкращі дитячі фільми прищеплюють любов до тварин та вчать цінувати дружбу. Не виняток і «Дівчинка та лисеня».

Картина розповідає дивовижну історію дружби 10 річної Лулу та маленького рудого звірка. Вперше дівчинка натикається на лисицю дорогою зі школи, тварина лякається і тікає. Але це не остання їхня зустріч. Поступово між твариною та людиною складаються довірчі стосунки.

Книга джунглів (The Jungle Book)

фільми
  • Велика Британія, США / 2016 /

Чи цікаво дивитися дитячий фільм за давно знайомою книгою? Щоб відповісти на це запитання, увімкніть “Книгу джунглів”.

Всім знайомий Мауглі, вирощений вовчою зграєю, змушений залишити «батьківську» хату та повернутися до людей. Пхає його на це боротьба з тигром Шерханом, яка наражає на небезпеку всю приймальну сім’ю. Супроводити хлопчика зголосилася пантера Багіра, готова вберегти його від неприємностей. Людське дитинча впевнене, що впорається сам, але навіть не уявляє, що його чекає в дорозі.

Пен: Подорож до Нетландії (Pan) – Фільми фентезі для дітей

Фільми фентезі для дітей - ТОП 10
Фільми фентезі для дітей – ТОП 10
  • США, Великобританія, Австралія / 2015 /

Що цікавіше за дитячий фільм за книгою? Фільм про події, що передують описаним у книзі.

Пригодницька комедія «Пен: Подорож до Нетландії» розповідає історію відомого Пітера Пена: як хлопчик опинився у чарівній країні, ким були його батьки, з якими труднощами йому довелося зіткнутися, де він зустрів численних друзів. Автор кінострічки дав відповіді на кожен із них. Вам доведеться пройти тернистий шлях від нещасного сироти до відважного невразливого героя разом з улюбленим персонажем.

Цікаво  Хороші різдвяні та новорічні фільми для дітей

Усі люблять китів (Big Miracle)

фільми
  • США, Великобританія / 2012 /

Чи можуть фільми для дітей захопити та зібрати біля екрана всю сім’ю? Мелодрама «Всі люблять китів» буде цікавою як дитині, так і дорослому.

В основу фільму лягли реальні події, що відбувалися 1988 року. На Алясці три сірих кити застрягли під арктичними льодами. Репортер та активістка екологічної організації намагаються організувати операцію з їхнього порятунку. Для цього їм доводиться залучити нафтові компанії, місцевих жителів. Чи не дарма будуть витрачені всі зусилля?

Крістофер Робін (Christopher Robin)

Фільми фентезі для дітей - ТОП 10
Фільми фентезі для дітей – ТОП 10
  • Велика Британія, США / 2018 /

Занурилися у повсякденній рутині? Повернути настрій і віру в диво допоможуть найкращі дитячі фільми.

Крістофер Робін, що подорослішав, самовіддано віддався роботі, сім’ї та побутовим проблемам. Він настільки зосередився на цьому, що перестав вірити у казки. Але зненацька в його життя вривається старий приятель Вінні Пух. Так, так, той самий плюшевий ведмедик. Чи вдасться в іграшкового ведмедя зробити щасливим дорослого чоловіка?

Хроніки Нарнії: Лев, чаклунка та чарівна шафа (The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe)

фільми
  • США, Великобританія / 2005 /

Дія відбувається під час Другої світової війни. Лондон піддається бомбардуванням. Головних героїв, Пітера, Едмунда, Сьюзен та Люсі Певенсі, мати відвозить із небезпечного міста до села. Там їх дав притулок друг сім’ї професор Керк.

У його будинку хлопці, граючи в хованки, натикаються на незвичайну шафу. Увійшовши до нього, потрапляєш до Нарнії, країни міфічних тварин, заснованої Великим Левом Асланом. На дітей чекає дивовижна пригода, в ході якої вони познайомляться з жителями Нарнії, візьмуть участь у війні з чаклункою, що захопила владу, і зруйнують її чари.

Цікаво  Фільми про ангелів - ТОП 10

Снігова п’ятірка (Snow Buddies) – Фільми фентезі для дітей

Фільми фентезі для дітей - ТОП 10
Фільми фентезі для дітей – ТОП 10
  • США / 2008 /

Найкращі дитячі фільми здатні підняти настрій і дорослим. Головні герої «Снігової п’ятірки» зачарують і розвеселять будь-кого.

Чарівна п’ятірка цуценят, що говорять, бере участь у собачих перегонах у засніженій Алясці, а це, треба сказати, досить екстремальне заняття. Але хіба є такі випробування, яких не впорається згуртована команда? Красень Бутуз, задиристий Бі-Дог, мила Будда, хоробрий Розабелла і Замараша, що вічно мажеться, разом подолають будь-які труднощі. А допоможе їм у цьому новий друг Шасті.

Народжений стати королем (The Kid Who Would Be King)

фільми
  • Велика Британія, США / 2019 /

Дитячий фільм стає набагато цікавішим, коли він про дитину, як сам глядач – того ж віку, з тими самими бажаннями та неприємностями. Головний герой Алекс вважає себе невдахою, батькам начхати на його життя, друзі постійно дражнять. Він мріє про справедливий світ, але не знає, що для цього може зробити.

Але якось у покинутій будівлі серед каміння хлопчик виявляє меч. Забравши знахідку додому, він ще не здогадується, що це екскалібур, що належав королю Артуру. Тепер підлітку належить зупинити середньовічну чаклунку Моргану, яка задумала знищити людство.

Дивіться також: Пригодницькі фільми для дітей – ТОП 10

Приємного перегляду!

Прокрутка до верху