Головна сторінка >> Найкращі фільми жахів на реальних подіях
Найкращі фільми жахів на реальних подіях

Найкращі фільми жахів на реальних подіях

Найкращі фільми жахів на реальних подіях. Представляємо вам ще один рейтинг із 10 найкращих фільмів. Цього разу мова піде про жахіття, а саме ті, що ґрунтуються на реальних подіях. Таких фільмів знято чимало, але ми постаралися зібрати список із найдостойніших.

Дівчина по сусідству (The Girl Next Door)

Найкращі фільми жахів на реальних подіях
Найкращі фільми жахів на реальних подіях

В основі фільму жахів – реальна історія Гертруди Банішевські, злочинниці, яка жорстоко знущалася з взятої під опіку дівчинкою і приваблювала до цього своїх синів з їхніми друзями. У фільмі героїню, злочинницю, звуть Рут Чендлер, а об’єкти її знущань – власні племінниці. Головний персонаж Девід Морен – оповідача, від імені якого ведеться розповідь. Він – єдиний, хто відчуває співчуття до бідних сестер.

США
91 хв. 2007
IMDb 6.7

Шість демонів Емілі Роуз (The Exorcism of Emily Rose)

фільми

США
122 хв. 2005
IMDb 6.7

Батько Мор – католицький священник, що займається екзорцизмом – «вигнанням бісів». Його підопічна Емілі Роуз померла під час обряду, і над священником провадиться суд. Із самого початку процес упереджений – звинувачення та захист виставляють зі своїх сторін кандидатів із різними релігійними переконаннями. Однак надалі з’ясовуються подробиці обряду; так, лікар вважав, що дівчина страждає на епілепсію, і призначив їй ліки, але батько Мор заборонив їй їх приймати.

Цікаво  11 найкращих фільмів про мумій

Вовча яма (Wolf Creek) – найкращі фільми жахів на реальних подіях

Найкращі фільми жахів на реальних подіях
Найкращі фільми жахів на реальних подіях

Австралія
99 хв. 2005
IMDb 6.3

Компанія з трьох осіб – двох дівчат з Англії та австралійського хлопця – вирушають відвідати місцеву пам’ятку природи – метеоритний кратер, відомий як «Вовча яма». Коли вони повертаються, то бачать, що їхня машина зламалася. Водночас незнайомий чоловік, на ім’я Майк погоджується їм допомогти й відремонтувати машину, але для цього її потрібно перемістити в його табір. Молоді люди, які нічого не підозрюють, погоджуються, проте потім гірко шкодують: Майк виявився маніяком-психопатом.

Зодіак (The Zodiac)

фільми

США
97 хв. 2003
IMDb 5.4

Зодіак – кличка загадкового злочинця, який чинить свої вбивства за дивною схемою. Вбиваючи чергову жертву, він розсилає до газет листи з шифрами, адресованими поліційним. Фільм починається з того, що до однієї з газет Сан-Франциско надійшов такий лист, і один зі співробітників карикатурист розгадує шифр. Але вийти на слід злочинця поки що неможливо.

Закляття (The Conjuring) – найкращі фільми жахів на реальних подіях

Найкращі фільми жахів на реальних подіях
Найкращі фільми жахів на реальних подіях

США
112 хв. 2013
IMDb 7.5

Цікаво  Фільми з Кетрін Зета-Джонс - ТОП 20

Ще один жах заснований на реальних подіях це фільм – «Закляття». Аннабель – лялька, яка, на думку її господарок, одержима демоном. Цю ляльку намагаються вивчати Ед та Лоррейн Уоррени, знамениті дослідники паранормальних явищ. Відомо, що в будинку, де жили дві героїні фільму, колись померла дівчинка, на ім’я Аннабель, і її примара з легковажного дозволу однієї з дівчат вселилася в ляльку. З того часу лялька не дає спокою нікому в цьому будинку.

Техаська різанина бензопилою (The Texas Chainsaw Massacre)

фільми

США
98 хв. 2003
IMDb 6.2

Класичний фільм жахів про те, як п’ятеро молодих людей, любителів рок-музики, вирушають на концерт і дорогою мало не збивають дівчину. Вони відвозять її до лікарні, але там вона говорить дивну фразу і раптом дістає пістолет і стріляє собі. Молоді люди починають щось на зразок свого розслідування, намагаючись знайти будинок шерифа. Але в цьому дивному містечку на них чекають великі неприємності.

Обряд (The Rite)

Найкращі фільми жахів на реальних подіях
Найкращі фільми жахів на реальних подіях

США Італія
114 хв. 2011
IMDb 6.0

Молодий американський священник Майкл Ковак, який щойно закінчив духовне училище, до своєї віри ставиться прагматично і не вірить у всякі там містичні «чудеса». Проте він вирушає до Ватикану, щоб навчатися екзорцизму. Навчити легковажного студента береться отець Тревент, який показує юнакові те, у що він так наполегливо відмовлявся вірити.

Привиди у Коннектикуті (The Haunting in Connecticut)

фільми

США Канада
102 хв. 2009
IMDb 5.9

Цікаво  Фільми про близнюків - ТОП 27

Фільм жахів, що базується на реальній історії. Сім’я змушена переїхати в інший будинок, який стоїть ближче до клініки, де їхній син лікується від раку. Герої сильно страждають, переживаючи за дитину, але доля піднесла їм ще одну штуку: у їхньому новому будинку твориться щось страшне. Переживши кілька зустрічей із темними силами, сім’я вирішує звернутися до священника.

Жах Амітівілля (The Amityville Horror) – найкращі фільми жахів на реальних подіях

Найкращі фільми жахів на реальних подіях

США
90 хв. 2005
IMDb 6.0

До поліції надходить дивний дзвінок. Молодий чоловік, на ім’я Рональд Дефео молодший зізнається, що вбив своїх батьків і братів (загалом шість осіб) і просить поліційних йому допомогти: за його словами, вчинити злодіяння його змусили якісь демонічні голоси. Через рік у цей же будинок вселяється нова родина. Здається, у них все гаразд. Однак, страшні сили знову.

Відьма з Блер (The Blair Witch Project)

фільми

США
81 хв. 1999
IMDb 6.4

Замикає список найкращих жахів, заснованих на реальних подіях – «Відьма з Блер». Фільм знятий у псевдодокументальніом стилі та імітує знімання аматорської камери. Три американські студенти вирушають до далекого міста, щоб дослідити місцеву легенду про страшну відьму, – це тема їхньої курсової. Вирушивши на знімання в ліс, вони безвісти зникають, залишаючи після себе лише камеру із записаним матеріалом. Перед зникненням вони зазнають нападу невідомого маніяка.

Дивіться також: Серіали жахи від Нетфлікс

Приємного перегляду!

Scroll to Top