Головна сторінка >> Містичні фільми – цікава добірка на вечір
Містичні фільми

Містичні фільми – цікава добірка на вечір

Містичні фільми породжують у глядачів почуття страху, через це можна сказати, що містика також приймає оболонку фільмів жахів. Щоправда, крім містичних жахів часто зустрічається і якийсь містичний трилер, наприклад, коли герої фільму розслідують події, які не мають раціонального пояснення. Щодо рейтингу, то ми хочемо представити вам найкращі містичні фільми, які на нашу думку є лідерами даного жанру.

Інші (The Others)

Містичні фільми
Містичні фільми

Отже, найкращий містичний фільм на нашу думку це “Інші”. Сюжет фільму розгортається у старому маєтку, де живе молода мати-одиначка, яка має двох дітей. Але одного разу їхнє розмірене і спокійне життя перевертає визнання доньки в тому, що вона бачить привидів, і вони переслідують її. Спочатку Грейс не хотіла вірити в це, але події, які почали відбуватися в маєтку змушують повірити її в те, що в цьому будинку твориться щось страшне і не зрозуміле.

США Іспанія Франція
104 хв. 2001
IMDb 7.6

Сонна лощина (Sleepy Hollow)

кіно

США Німеччина
105 хв. 1999
IMDb 7.4

Фільм, який, на думку критиків та глядачів, перевертає свідомість людини та змушує, не відриваючи очей від екрана стежити за сюжетом. 1799 – у маленькому містечку відбувається серія загадкових вбивств, які пов’язані з обезголовленням жертви. Мешканці не знають, куди себе подіти, тож викликають із Нью-Йорка молодого дедектива, який береться за розслідування загадкової таємниці вершника без голови.

Шосте відчуття (The Sixth Sense) – Містичні фільми

Містичні фільми
Містичні фільми

США
107 хв. 1999
IMDb 8.1

Дев’ятирічного маленького хлопчика починають час від часу відвідувати дуже дивні видіння, він бачить примари померлих людей. Малкольм Кроу, за фахом дитячий психіатр, хоче йому допомогти й тим самим, дедалі більше заглиблюється в таємницю смертей цих привидів, що валить увесь гнів, та страх на безпорадну душу хлопчика.

Цікаво  Нові фільми жахів 2023, які вже вийшли - ТОП 27

Ключ від усіх дверей (The Skeleton Key)

кіно

США Німеччина
104 хв. 2005
IMDb 6.5

Сюжет фільму розгортається у старовинному будинку, до якого 25 – річна Керолайн влаштовується на роботу – доглядальницею для чоловіка господині. Разом із ключем від її власної кімнати їй видають і універсальний ключ від усіх дверей. Блукаючи по дому, Керолайн знаходить секретну кімнату, де знаходяться купа містичних речей. Через деякий час Керолайн стає свідком дивних подій, тому вирішує розгадати таємницю цього будинку за всяку ціну.

Готика (Gothika)

Містичні фільми
Містичні фільми

США
98 хв. 2003
IMDb 5.8

У фільмі йдеться про жінку, яка працювала психіатром у жіночій колонії. І якось прокинувшись, вона виявила, що сама стала пацієнткою лікарні для неосудних злочинниць. При цьому її звинувачують у вбивстві свого власного чоловіка, якого вона жорстоко нібито вбила. На шляху до розгадки того, що сталося, їй стають містичні знаки й привид доньки її колишнього начальника, який явно не хоче дружити.

Костянтин: Король темряви (Constantine) – Містичні фільми

кіно

США Німеччина
121 хв. 2005
IMDb 6.9

Костянтин встиг побувати в пеклі й повернутися звідти. Після того, що сталося, він починає нове життя: патрулює тонку грань між двома світами. Тим самим сподівається заслужити прощення і після своєї смерті вирушить до раю. Під час подій він зустрічає дівчину, сестру, якої було вбито. Хід розслідування наводить їх обох у світ демонів та ангелів. Тому головним їхнім завданням стає не розуміння таємниці, а повернення миру та спокійного життя.

1408

Містичні фільми
Містичні фільми

США
104 хв. 2007
IMDb 6.8

У фільмі розповідається про письменника жахів, який у пошуках нових захоплюючих сюжетів їздив країною, шукаючи будь-які прояви паранормального. Але так склалося, що Есліну не щастить по життю. Тому заселяючись у готель із “привидами”, не вірив, що щось існує. Адже за життя Еслін – скептик, і йому важко уявити те, що написано в книгах і викладено як правдоподібні історії. Але за пів години перебування 1408-го від колишньої впевненості не залишилося й сліду.

Цікаво  Найкращі нові серіали жахи 2023

Серце Ангела (Angel Heart)

кіно

Великобританія Канада США
113 хв. 1987
IMDb 7.3

Дія відбувається у Нью-Йорку у 1955 році. До детектива Ейнджелу звертається за допомогою Луїс Сайфер, який просить знайти його приятеля, який загубився при перебуванню в психіатричній клініці. При розслідуванні виявляється дуже багато дивних речей та подробиць, але зупинятися вже пізно. Адже кожен свідок після розмови з детективом дивним чином вмирає.

Омен (The Omen) – Містичні фільми

Містичні фільми
Містичні фільми

США
110 хв. 2006
IMDb 5.5

Більшість людей впевнені, що апокаліпсис не просто слух, що передбачає майбутнє людства. Відомий американський дипломат не звик до підвищеного інтересу до таких речей, це зовсім не цікавить. Адже стільки інших речей, які не можна залишити без обмірковування. Його дружина перенесла дуже тяжкі пологи, при цьому новонароджений не вижив. Торн не уявляє, як можна сказати матері, яка вже мала два викидні, що її улюблене дитя мертве? Він боїться, що вона не витримає такого удару долі.

Жінка в чорному (The Woman in Black)

кіно

Великобританія Канада Швеція
95 хв. 2012
IMDb 6.4

Швидко прийняте рішення юристом Кіппсом вирушити в північну частину країни, щоб негайно залагодити справи щодо документів господаря маєтку, виявляється для молодого чоловіка фатальним збігом обставин, де не останню роль зіграє його зустріч з підозрілою жінкою в чорному одязі й містичні легенди непривітних.

Притулок (El orfanato)

Містичні фільми
Містичні фільми

Іспанія
105 хв. 2007
IMDb 7.5

Лаура, що спонукається гуманними поривами, разом з сім’єю виношує велику ідею перетворення сирітського будинку в оселю для дітей-інвалідів. Як тільки жінка поселяється в притулку, її син починає переконливо розповідати батькам, що в цьому місці живуть безтілесні парфуми, які відвідують його. І якщо спочатку бурхлива фантазія хлопчика сприймалася як недолік уваги й надмірна вразливість дитини, її зникнення запевнила мати в реальному існуванні нечисті в стінах будівлі.

Цікаво  18 найкращих корейських фільмів про зомбі

Корабель привид (Ghost Ship) – Містичні фільми

кіно

США Австралія
91 хв. 2002
IMDb 5.5

Команда моряків, які пристрасно бажають, щоб їхній курс до лайнера, що порожній, виявився не марним і прибутковим, кілька годин тому піддалася на вмовляння пілота Джека піднятися на борт судна, яке так і не відповіло на його запити по радіозв’язку. Чоловік пообіцяв усім членам екіпажу гарний «улов» у разі відсутності на судні людей, адже на такому розкішному кораблі не може бути цінних предметів.

Дзеркала (Mirrors)

Містичні фільми
Містичні фільми

США Німеччина
117 хв. 2008
IMDb 6.2

Що таїть у собі чиста гладь дзеркал? Чи спотворюють ці дивовижні предмети розкоші та побуту реальність? Чому їм вдається вбирати негативні емоції та песимістичні настрої тих, хто стоїть перед ними? Але це ще не всі питання, на які має відповісти детектив Карсон, який раптом виявив жахливі збіги недавніх подій, які мають якесь містичне походження.

Будинок мрій (Dream House)

кіно

США Канада
84 хв. 2011
IMDb 6.0

Сімейство Ейтентон переїжджає до заміського будиночка, де Вілл, нарешті, може залишити видавничу справу і присвятити себе написанню бестселерів. Присутність дружини та двох дочок наповнює життя чоловіка глибоким змістом, але шокова звістка про спадщину їхнього нового житла ставить під загрозу щастя героїв, адже саме у стінах затишної оселі сталася кривава розправа над колишніми господарями, а вбивця так і не знайшли.

Дев’ята брама (The Ninth Gate) – Містичні фільми

Містичні фільми
Містичні фільми

Іспанія Франція США
133 хв. 1999
IMDb 6.7

Замикає список найкращих містичних фільмів “Дев’ята брама”. Дін Корсо – один із почесних фахівців з оцінки та скуповування найраритетніших видань у всьому світі. Якось до нього надходить дивне замовлення: потрібно визначити справжність вінця зборів, за допомогою якого, за легендою, можна викликати Люцифера. Діну чекає довга і небезпечна подорож Європою в пошуках відгадок. Все було б нічого, якби не дивні речі, що сталися з ним.

Дивіться також: Фантастичні серіали

Приємного перегляду!

Scroll to Top